Organisatie relaties

Leden van deze organisatie

Organisatie Soort organisatie
2B|SAFE Tienen Sportclub
(Gemeentelijk)
Aartselaar Basketbalclub
(Aartselaar BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
ACJ Basket Brugge Sportclub
(Gemeentelijk)
Alfa 2000 Achel
(Alfa 2000 Achel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Amon Jeugd Gentson Sportclub
(Gemeentelijk)
Antwerp Giants Sportclub
(Gemeentelijk)
Antwerp Wolf Pack Sportclub
(Gemeentelijk)
APK - Alken Basketbalclub
(APK - Alken BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Assurwest Torhout Lions Sportclub
(Gemeentelijk)
Avanti Brugge 2015 Sportclub
(Gemeentelijk)
Avanti Brugge Dames Sportclub
(Gemeentelijk)
Baclo Lommel
(Baclo Lommel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Groot Zemst
(Basket Groot Zemst)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Houthalen Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Lummen Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Meetjesland Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Midwest All-in Garden Tielt Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Midwest Izegem
(BBC Midwest Izegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Poperinge Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Sijsele Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket SKT Ieper Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Stabroek
(Basket Stabroek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Team Kortemark
(BT Kortemark)
Sportclub
(Gemeentelijk)
BasKet Tongeren
(BasKet Tongeren)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Willebroek Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Zonhoven Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbal Academie Herentals Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbal Club Vikings Lede Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub 2070 Zwijndrecht
(BBC 2070 Zwijndrecht)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Alsemberg
(BBC Alsemberg)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub As
(BBC As)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Asse Ternat
(BC Asse-Ternat)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Assenede
(BBC Assenede)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Baskas Kasterlee
(BBC Baskas Kasterlee)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Bazel
(B.B.C. BAZEL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Berlaar
(BBC Berlaar)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Black Boys Erpe Mere
(BC Black Boys Erpe Mere)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Black Devils Vorst Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Black Sheep Diepenbeek
(BBC Black Sheep Diepenbeek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Blue Stars Brugge
(BC Blue Stars Brugge)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Campinia Dessel Retie
(BBC Campinia Dessel-Retie)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Clem Scherpenheuvel
(Clem Scherpenheuvel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Cobras Schoten-Brasschaat
(BC Cobras Schoten-Brasschaat)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Coveco Niel
(BBC Coveco Niel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Croonen Lommel
(BBC Croonen Lommel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub CSS Outdoor Living Ninove
(BBC CSS Outdoor Living Ninove)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub De West-Hoek Zwevezele
(BBC De West-Hoek Zwevezele)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Delrue JP Oostende
(BC Delrue JP Oostende)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Desselgem
(BBC Desselgem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Erembodegem
(BBC Erembodegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Essense Esbac
(BBC Essense Esbac)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Falco Gent
(BBC Falco Gent)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Feniks Futuria Gent
(BBC Feniks Futuria Gent)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Floorcouture Zoersel
(BBC Floorcouture Zoersel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Garage Wille Hansbeke
(BBC Garage Wille Hansbeke)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Geel
(BBC Geel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Gems Diepenbeek
(BC Gems Diepenbeek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Grimbergen
(BC Grimbergen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Groot Dilbeek
(Basket Club Groot Dilbeek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Guco Lier
(BC Guco Lier)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Gullegem
(BBC Gullegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Helios SanoRice Zottegem
(BBC Helios SanoRice Zottegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Hotshots Destelbergen
(BBC Hotshots Destelbergen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Houtem
(BBC Houtem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Hove Rabbits Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Knokke-Heist
(BC Knokke-Heist)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Koksijde
(BBC Koksijde)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Koninklijke Sint Niklase Condors
(BBC Sint Niklase Condors)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Laakdal
(BBC Laakdal)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Lamett Deerlijk-Zwevegem
(: BC Lamett Deerlijk-Zwevegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Lede
(BC Lede)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Lions Genk
(BC Lions Genk)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Lions Gent
(BBC Lions Gent)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Lokeren
(BBC Lokeren)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Lyra Nila Nijlen
(BBC Lyra Nila Nijlen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Maasmechelen
(BC Maasmechelen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Machelen Diegem
(BC Machelen Diegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Makeba Mariaburg Brasschaat
(BBC Makeba Mariaburg)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Malle
(Basket Malle)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Molenbeek
(BC Molenbeek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Olympia Denderleeuw
(BBC Olympia Denderleeuw)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Oostende Basket@Sea
(BC Oostende Basket@Sea)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Optima Tessenderlo
(BBC Optima Tessenderlo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Overijse
(BCT Overijse)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub P Heuvelland
(BBC P Heuvelland)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Panters Baasrode
(Panters Baasrode)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Peer
(Peer BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Pelt
(BBC Pelt)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Polaris Brussel
(BC Polaris Brussel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Putte
(BBC Putte)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Rumst
(BBC Rumst)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Scheldejeugd Temse
(BBC Scheldejeugd Temse)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Schelle
(BBC Schelle)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Streek Inn Vilvoorde
(BC Streek Inn Vilvoorde)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Vesting Denderleeuw
(BBC Vesting )
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Vk Iebac Ieper
(Vk Lebac Ieper)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Wervik
(BBC Wervik)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub White Star Witte Sterren Sint Amandsberg
(BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Wildcats Gavere
(BBC Wildcats Gavere)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Wobac Sint-Stevens-Woluwe
(Wobac)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Wuitens Hamme
(BBC Wuitens Hamme)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Wytewa Roeselare
(BBC Wytewa Roeselare)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Zele
(BBC Zele)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Zulte-Leiestreek
(BBC Zulte-Leiestreek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalvereniging Oedelem
(Bbv Oedelem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketclub Vagant Kortrijk
(BC Vagant Kortrijk)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Bavi Vilvoorde
(BAVI Vilvoorde)
Sportclub
(Gemeentelijk)
B-Ballers Diksmuide Sportclub
(Gemeentelijk)
BBC Groep Linden Oudenburg Sportclub
(Gemeentelijk)
BBC Musketiers Wommelgem
(BBC Musketiers Wommelgem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
BC Opwijk Sportclub
(Gemeentelijk)
Bebita Eernegem
(Bebita Eernegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Belgische Basketbal Club Haacht
(BBC Haacht)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Betekom Bullets Sportclub
(Gemeentelijk)
Bilzerse Basketbalclub
(Bilzerse BC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
BJM-Gembas Knesselare
(BBC BJM-Gembas)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Blue Rocks Ronse-Kluisbergen Sportclub
(Gemeentelijk)
Bobcat Wielsbeke
(Bobcat Wielsbeke)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Boortmeerbeek & Berg Bulldogs
(B En B Bulldogs)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Bree Basket Sportclub
(Gemeentelijk)
BT Bouw en Renovatie Lauwe
(BT Lauwe)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Carrefour Market Basket Blankenberge Sportclub
(Gemeentelijk)
Cosmo Genk Basketbalclub
(Cosmo Genk BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Crash Lokeren Sportclub
(Gemeentelijk)
Dbc Osiris Okapi Aalst Sportclub
(Gemeentelijk)
De Rode Leeuwen Sportclub
(Gemeentelijk)
Dino Brussels Sportclub
(Gemeentelijk)
Dynamo Bertem Sportclub
(Gemeentelijk)
E5 Sgolba Aalter Sportclub
(Gemeentelijk)
Edegemse Basketbalclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Elite Academy Antwerp Sportclub
(Gemeentelijk)
Elite Overtime Brussels Sportclub
(Gemeentelijk)
Fellows Ekeren Basketbalclub
(Fellows Ekeren BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Femina Habac Sint-Truiden
(Femina Habac)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Fenics Leuven Basketbalclub
(Fenics Leuven BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Gembo Borgerhout Sportclub
(Gemeentelijk)
Gent-Oost Eagles Sportclub
(Gemeentelijk)
Geranimo Bornem Basket Sportclub
(Gemeentelijk)
GSG Aarschot Sportclub
(Gemeentelijk)
Haantjes -D Hondt Interieur-Oudennaarde Sportclub
(Gemeentelijk)
Hades Kiewit Basketbalclub
(Hades Kiewit BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hageland United Sportclub
(Gemeentelijk)
Hasselt Basketbal Team
(Hasselt BT)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Helchteren 2020 Sportclub
(Gemeentelijk)
Holstra Wings Wevelgem-Moorsele Sportclub
(Gemeentelijk)
House Of Talents Kortrijk Spurs Sportclub
(Gemeentelijk)
Hubo Limburg United Sportclub
(Gemeentelijk)
Insurea Kontich Wolves Sportclub
(Gemeentelijk)
Jets Basket Zaventem Sportclub
(Gemeentelijk)
Jeugdbasket Scaldis Zwevegem Sportclub
(Gemeentelijk)
Jong Edegem Basketbalclub
(Jong Edegem BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
K. Vabco Mol BBC Sportclub
(Gemeentelijk)
Kangoeroes Basket Mechelen Sportclub
(Gemeentelijk)
KBBC Sparta Laarne Sportclub
(Gemeentelijk)
KBBC Wasocub Waasmunster Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijk Basket Team ION Waregem
(KBT Waregem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Avelgem
(KB Avelgem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Bavi Gent
(KBBC Bavi Gent)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub De Panne
(Kon BBC De Panne)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Duffel
(Duffel KBBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub GO Finexa Basket@Sea
(KBGO Finexa Basket@sea)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Miners Beringen
(KBBC Miners Beringen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Okido Arendonk
(KBBC Okido)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Oostende Bredene Basket@sea
(KB Oostende Bredene Basket@sea)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Oostkamp
(KBBC Oostkamp)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub T&T Turnhout
(KBBC T&T Turnhout)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Union Leopoldsburg
(Koninklijke BBC Union Leopoldsburg)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Wezen-Vrienden Geraardsbergen
(KBBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Wikings Kortrijk
(KBBC Wikings Kortrijk)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Zolder
(KBBC Zolder)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Herentalse Basketbalclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Remant Basics Melsele-Beveren Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Sint Truidense Basketbal
(KSTBB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Sport Club Maccabi
(K.S.C. Maccabi)
Sportclub
(Gemeentelijk)
KYD Kortenberg Young Devils Sportclub
(Gemeentelijk)
LDP Donza Sportclub
(Gemeentelijk)
Londerzeelse Dunkers Sportclub
(Gemeentelijk)
LSV Basket Landen Sportclub
(Gemeentelijk)
Merchtem Eagles Sportclub
(Gemeentelijk)
Mercurius Basketbalclub Berchem
(Mercurius BBC Berchem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Mibac Middelkerke Sportclub
(Gemeentelijk)
Midwest ALL4ONE Basketbal Menen Sportclub
(Gemeentelijk)
Molenbeek Rebels Basketball
(MRB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Nieuw Brabo Antwerpen
(NBA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Nieuwerkerken
(Nieuwerkerken)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Notre Dame Blue Tigers Leuven Sportclub
(Gemeentelijk)
Okapi Aalst Sportclub
(Gemeentelijk)
Olicsa Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
Olympos Marke Sportclub
(Gemeentelijk)
Onderons Grembergen Sportclub
(Gemeentelijk)
Orly Hasselt Sportclub
(Gemeentelijk)
Oxaco Basketbalclub Boechout
(Oxaco BBC Boechout)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Phantoms Basket Boom Sportclub
(Gemeentelijk)
Racing Brugge Sportclub
(Gemeentelijk)
Rapid Langemark Sportclub
(Gemeentelijk)
Red Dragons Huldenberg Sportclub
(Gemeentelijk)
Red Sharks Koekelare Sportclub
(Gemeentelijk)
Red Vic Wilrijk Sportclub
(Gemeentelijk)
Rolstoelbasketbal Sportclub
(Gemeentelijk)
RolstoelBasketBalClub. - Rolling Thunders Wetteren
(RBBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Rozenbeka Oostrozebeke Sportclub
(Gemeentelijk)
Silaba Zelzate Sportclub
(Gemeentelijk)
Sint Amandse Basketbalclub
(St Amandse BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sobabee Zwijndrecht Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportkring Eternit Kapelle Op Den Bos
(Sk Eternit Kappele op Den Bos)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Stella Artois Leuven Bears Sportclub
(Gemeentelijk)
Stevoort Basketbalclub
(Stevoort BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club Sportclub
(Gemeentelijk)
TeleVoIP Zedelgem Lions
(SJZ Lions)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Telstar Basketbalclub Mechelen
(Telstar BBC Mechelen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
The Tower Aalst Sportclub
(Gemeentelijk)
Thor Tervuren Sportclub
(Gemeentelijk)
Tigers Evergem Sportclub
(Gemeentelijk)
Tigers Halle Sportclub
(Gemeentelijk)
Titans Basketball Bonheiden
(Titans Basketball)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Titans Basketball Keerbergen Sportclub
(Gemeentelijk)
Toyota Wouters Diest Sportclub
(Gemeentelijk)
Triton Leuven
(Triton Leuven)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Vriendenhof Walem Sportclub
(Gemeentelijk)
Waasland Education Basketball Academy
(WEB Academy)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wapper Sportclub
(Gemeentelijk)
Wibac Basketbalclub Sint-Eloois-Winkel
(Wibac BBC Sint Eloois Winkel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Willibies Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
WIZ Basket Leuven Sportclub
(Gemeentelijk)
Wuustwezel Basketbalclub
(Wuustwezel BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zuiderkempen Diamonds Sportclub
(Gemeentelijk)