Organisatie relaties

Leden van deze organisatie

Organisatie Soort organisatie
28Twintig Sportclub
(Gemeentelijk)
Aartselaar Basketbalclub
(Aartselaar BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Aartselaar Petanqueclub
(Aartselaar PC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Aartselaar Tafeltennisclub
(Aartselaar TTC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
ABBA FX Sportclub
(Gemeentelijk)
Adec Metal Edegem Sportclub
(Gemeentelijk)
Airconsult Voetbalclub
(Airconsult FC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
All4One Sportclub
(Gemeentelijk)
Alley Oops Sportclub
(Gemeentelijk)
Amadans Sportclub
(Gemeentelijk)
Amateurs Borgerhoutse Badminton Club
(BC Amateurs)
Sportclub
(Gemeentelijk)
An Sibhin IFC Sportclub
(Gemeentelijk)
Angus Sportclub
(Gemeentelijk)
Animo Hemiksem Volleybalclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Antverpino Koninklijke Badmintonclub
(Antverpino Koninklijke BC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Antwerp Athletics
(AA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Antwerp Boys Footbalclub
(Antwerp Boys FC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Antwerp Indian Badminton
(AIB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Appollon Sportclub
(Gemeentelijk)
Apres Pluim Sportclub
(Gemeentelijk)
Apso Zandhoven Atletiekclub
(APSO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Ariadne Eureka Sportclub
(Gemeentelijk)
AS Boma Sportclub
(Gemeentelijk)
AS Rodenburg Sportclub
(Gemeentelijk)
AS Vita Club Sportclub
(Gemeentelijk)
Atib Leopoldsburg
(ATIB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atlas Copco Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiek Vereniging Noorderkempen
(AVN)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiek Vereniging Stabroek
(AVS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiek Voor Iedereen Wilrijk
(AVI)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekclub Kalmthout
(ACK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekclub Rijkevorsel
(ACR)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekclub Snelheid Stabroek
(ACSS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekclub Wase Lopers
(WALO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Baarcelona 28 Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Beco Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Beveren Leie Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Bonheiden Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Don Bosco
(BC DOBO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Hoboken
(BACHO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Lauwe
(BC Lauwe)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Malle
(BCM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Pittem
(BC Pittem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Rolowi Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Sidmar
(BC Sidmar)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Sinjoor Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Spinners BCI Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub 't Pluimpje
(BC 't Pluimpje)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Tornado Lier
(BC Tornado)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Balls of Steal Sportclub
(Gemeentelijk)
Baloma Planca Sportclub
(Gemeentelijk)
Banlieu 2940 Sportclub
(Gemeentelijk)
Bar Du Port FC Sportclub
(Gemeentelijk)
BASF Personeelsclub
(BASF)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Roza Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Stabroek
(Basket Stabroek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Weit Sportclub
(Gemeentelijk)
Basket Willebroek Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub 708
(BBC 708 )
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Achtentwinteg Detteg Turuka
(2830 Turuka)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub B Fifty Too Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Baskas Kasterlee
(BBC Baskas Kasterlee)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Be Kool
(BBC Be Kool)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Beasty Boys Westmalle Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Berlaar
(BBC Berlaar)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Buvee
(BBC Buvee)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Chemical Brothers Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Cobras Schoten-Brasschaat
(BC Cobras Schoten-Brasschaat)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Dageraad
(BBC Dageraad)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Dambas Westmalle Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub De Stamgasten Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub De Wipschutter
(BBC De Wipschutter)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Dream Team Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Fastbreak
(BBC Fastbreak)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Flam Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub GloryBoys Turbow
(BBC Gloryboys Turbow)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Gnoes United Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Guco Lier
(BC Guco Lier)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Gulle Trakteert
(BBC Gulle Trakteert)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Jong Buizegem
(BC Jong Buizegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Kallo
(BBC Kallo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Klavermannen Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Koninklijke Sint Niklase Condors
(BBC Sint Niklase Condors)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Laakdal
(BBC Laakdal)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Makeba Mariaburg Brasschaat
(BBC Makeba Mariaburg)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Mega Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Mercurius
(BBC Mercurius)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Olicsa Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Oud Brabo
(BC Oud Brabo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Ouw Belgen
(BBC Ouw Belgen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Panthers Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Paterkes Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Putte
(BBC Putte)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Rubies Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Schalkse Dunkers Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Schelle
(BBC Schelle)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Scheppers
(BBC Scheppers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Sertec Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Shoot
(BBC Shoot)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub 't Pleintje Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Veteranen Sparta Deerlijk
(BBC Veteranen Sparta)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Vikings
(BBC Vikings)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Wannabees Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Wase Wolven Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Womba
(BBC Womba)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalklub Weerde
(BK Weerde)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalvereniging Oedelem
(Bbv Oedelem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
BBC Campinia - De Kemphanen Sportclub
(Gemeentelijk)
Bell Badminton Sportclub
(Gemeentelijk)
Bende van Ellende
(Bende van Ellende)
Sportclub
(Gemeentelijk)
BenT24 Sportclub
(Gemeentelijk)
Bereleuk 4 Kids
(Bereleuk)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Bewegingsschool Sportclub
(Gemeentelijk)
Bilhar Portugues Sportclub
(Gemeentelijk)
Biljartclub Bekaert Sportclub
(Gemeentelijk)
Biljartclub Goorhof
(BC Goorhof)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Biljartclub Hof ter Laeken Sportclub
(Gemeentelijk)
Biljartclub KVE Sportclub
(Gemeentelijk)
Biljartclub Lusitano Sportclub
(Gemeentelijk)
Biljartclub Vlug Vooruit
(BC Vlug Vooruit)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Blankenbergse Tafeltennisclub
(BTTC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Blits 78 Bierbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
BLVV hoekske Sportclub
(Gemeentelijk)
Bobo Sportclub
(Gemeentelijk)
Borgerweert Sportclub
(Gemeentelijk)
Borsbeek Tafeltennisklub
(Borsbeek TTK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Borussia Dorstmund Sportclub
(Gemeentelijk)
Bot Schilde Sportclub
(Gemeentelijk)
Brabo United Sportclub
(Gemeentelijk)
Breemersch Bénédicte Sportclub
(Gemeentelijk)
Broo's United Sportclub
(Gemeentelijk)
BTW-Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Bunda Bar Zaalvoetbalclub
(Bunda Bar ZVC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Burcht Basketbal Sportclub
(Gemeentelijk)
Cabina de Peaje Sportclub
(Gemeentelijk)
Caféploeg Leeuw
(CP Leeuw)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Cantincrode
(Cantincrode)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Cecilia United Voetbalclub
(Cecilia United FC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Charlies Brussels Sportclub
(Gemeentelijk)
Chinese Quanfa Belgium Sportclub
(Gemeentelijk)
Chossel Sport FC Sportclub
(Gemeentelijk)
Cité FC Sportclub
(Gemeentelijk)
Clint Sheet Sportclub
(Gemeentelijk)
Club Calypso Sportclub
(Gemeentelijk)
Club DP Sportclub
(Gemeentelijk)
Coaching Team Guy
(Sportaco)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Concap Sport Team Sportclub
(Gemeentelijk)
Cristalboys Merchtem Sportclub
(Gemeentelijk)
Cue Aiming Sportclub
(Gemeentelijk)
Damesturnclub Gits Sportclub
(Gemeentelijk)
Damesturnclub Moorslede Sportclub
(Gemeentelijk)
Dance Action Sportclub
(Gemeentelijk)
Dance Inn Sportclub
(Gemeentelijk)
DancEmotion Sportclub
(Gemeentelijk)
DanceReaction Sportclub
(Gemeentelijk)
Dansaccent Sportclub
(Gemeentelijk)
DansAmie Sportclub
(Gemeentelijk)
Dansclub Excess Sportclub
(Gemeentelijk)
Danscollectief Sportclub
(Gemeentelijk)
Danscompagnie Francine De Veylder Sportclub
(Gemeentelijk)
Dansgroep ShaMoDo It! Sportclub
(Gemeentelijk)
Dansplatoo Sportclub
(Gemeentelijk)
Dansschool Donatha Sportclub
(Gemeentelijk)
Dansschool Studio Steps Sportclub
(Gemeentelijk)
Dansstudio X Sportclub
(Gemeentelijk)
Dartsclub Zwijndrecht
(DC Zwijndrecht)
Sportclub
(Gemeentelijk)
De Bloemschikkers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Brugse Pikkers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Draken Van A Sportclub
(Gemeentelijk)
De Gaawe Leeuw Sportclub
(Gemeentelijk)
De Katapult Zerkegem Sportclub
(Gemeentelijk)
De Kleppers Basketbalclub
(De Kleppers BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
De Klinkaert Sportclub
(Gemeentelijk)
De Lijn 56/1 Sportclub
(Gemeentelijk)
De Lintse Pluimvreters Sportclub
(Gemeentelijk)
De Rollebollers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Verlenging Sportclub
(Gemeentelijk)
De Zoete Sportclub
(Gemeentelijk)
De Zonneblussers Sportclub
(Gemeentelijk)
Den 10000 Sportclub
(Gemeentelijk)
Den 144 FC Sportclub
(Gemeentelijk)
Den Allrounder Sportclub
(Gemeentelijk)
Den Derde Helft Sportclub
(Gemeentelijk)
Dilbeek Voetbalclub
(VK Dilbeek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
DK Nieuwmoer Sportclub
(Gemeentelijk)
Dodeka Sportclub
(Gemeentelijk)
Don Quishot Sportclub
(Gemeentelijk)
Dynamo Wijndaal Sportclub
(Gemeentelijk)
Echo Basketball Sportclub
(Gemeentelijk)
Eintracht Deurne Sportclub
(Gemeentelijk)
Ekeren Basket Sportclub
(Gemeentelijk)
El Citadel FC Sportclub
(Gemeentelijk)
Elite Academy Antwerp Sportclub
(Gemeentelijk)
Elite Athletic
(EA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Elvis Leeft Sportclub
(Gemeentelijk)
Erasmus Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Bar Salon Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Belle Vue Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Eulegoem
(FCE)
Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Olymp Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Rooienhoek
(Voetbalclub Rooienhoek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Stabroek United Sportclub
(Gemeentelijk)
FCK'89 Sportclub
(Gemeentelijk)
FCS Lembeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Fellows Ekeren Basketbalclub
(Fellows Ekeren BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Filipino Sports Community Of Antwerp
(FSCA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Flashing Fero Phantoms Sportclub
(Gemeentelijk)
Flora Likert Sportclub
(Gemeentelijk)
Flow (voorheen: Dansateljee Dendermonde) Sportclub
(Gemeentelijk)
Focus United Voetbalclub
(Focus United FC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Fokker Nets Sportclub
(Gemeentelijk)
Footbalclub Alberta Schilde
(FC Alberta Schilde)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Gembo Borgerhout Sportclub
(Gemeentelijk)
General Motors Club Belgium/ General Motors Belgium Tennisclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Gevaert Biljartclub
(KGBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Gouden Leeuw Sportclub
(Gemeentelijk)
Greenhawks
(GH)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Greyhoundz Sportclub
(Gemeentelijk)
Hemiksem Biljartclub
(Hemiksem BC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hemix Sportclub
(Gemeentelijk)
Het DansAteljee Sportclub
(Gemeentelijk)
Het Kameraadschap 1 Sportclub
(Gemeentelijk)
Het Sporteiland Sportclub
(Gemeentelijk)
Het Sportkaffee Sportclub
(Gemeentelijk)
Heuvel Voetbalvereniging
(Heuvel VV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hobokense Atletiek Impuls
(HAKI)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hoger Op Kleistraat Erembodegem
(HOKE)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hoje Hombeek Basketbalclub
(Hoje BC Hombeek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hondzocht Voetbalclub
(VKH)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Horst SC Sportclub
(Gemeentelijk)
Hove Tafeltennisclub
(Hove TTK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hypnosis Dance Academy
(HDAC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Ikken Hissatsu Dojo Sportclub
(Gemeentelijk)
Indoor Ski Club Sportclub
(Gemeentelijk)
Insurea Kontich Wolves Sportclub
(Gemeentelijk)
Inter Cantina Sportclub
(Gemeentelijk)
IstanBulls Sportclub
(Gemeentelijk)
Izegemse Vrijetijds-En Atletiekclub
(IVAC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
J&M Tolhuis United Sportclub
(Gemeentelijk)
Jazzateljee Vosselaar
(Jazzateljee)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Jazzdans 'Just Do It' Dilsen Sportclub
(Gemeentelijk)
Jee Dee Sportclub
(Gemeentelijk)
Jeugdhuis JOH
(JOH)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Jong Edegem Volleybalclub
(JEV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Josco Sportclub
(Gemeentelijk)
Jump&Play Sportclub
(Gemeentelijk)
Jump4joy
(J4J)
Sportclub
(Gemeentelijk)
K SP Tange
(KSP Tange)
Sportclub
(Gemeentelijk)
K. Vabco Mol BBC Sportclub
(Gemeentelijk)
Kalmthoutse Tennisclub
(Kalmthoutse T.C.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
KE OLA Sportclub
(Gemeentelijk)
Kielse All Stars Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Antwerpen's Politie Sportkring K.A.P.S.
(KAPS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Duffel
(Duffel KBBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Basketbalclub Okido Arendonk
(KBBC Okido)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Boom Tennis Club
(KBTC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Deurne Oud-leerlingenBond
(Kon. Deurne O.B.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Herentalse Basketbalclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Personeelsclub Umicore Hoboken
(Umicore)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Sevos TTC vzw
(Koninklijke Sevos TTC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Sportkring Eendracht Vilvoorde
(KSKE)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Sportvereniging Vlug Vooruit
(VV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tafeltennisclub Atlantic/Fairplay Antwerpen
(KTTC AFP Antwerpen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tafeltennisclub Sporting Hove
(KTTC Sporting Hove)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tafeltennisclub Zevenbunder
(TTC Zevenbunder)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tennisclub Den Brandt
(K. BRANDT T.C.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tennisclub Linkeroever
(KTCLO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tennisclub Schoten
(KTC Schoten)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Verbroedering Van De Energiebedrijven
(KVE)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Voetbalclub Houtbeurs Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Voetbalclub SAVA Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Voetbalclub Schonenberg
( KVK Schonenberg)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Witte Duivels Tennisclub
(KON Witte Duivels TC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Zwemvereniging Nereus Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke. Aloysius Sportclub
(Kon. Aloysius S.C.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Kontich Kittens Sportclub
(Gemeentelijk)
Koreo Piko Sportclub
(Gemeentelijk)
Kortrijkse Minivoetbal vereniging
(KMVV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Kruibeekse Lopersploeg
(KLP)
Sportclub
(Gemeentelijk)
KSK Umicore Sportclub
(Gemeentelijk)
La Bonanza Sportclub
(Gemeentelijk)
La Pantera Sportclub
(Gemeentelijk)
Langerei Zwemmers
(LRZ)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Leie Cycling Beveren Leie Sportclub
(Gemeentelijk)
Leuvense Balletakademie Sportclub
(Gemeentelijk)
Long Life Association Sportclub
(Gemeentelijk)
Looise Balletfabriek Sportclub
(Gemeentelijk)
Loopgroep Beerse
(LGB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Los Pollos Hermanos Sportclub
(Gemeentelijk)
M Petanqueclub De Rode Loop
(MPC De Rode Loop)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Manolito Sportclub
(Gemeentelijk)
Marienborgh Tennisclub
(Marienborgh T.C.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Mas Oyama's Kyokushinkai Karate Vosselaar
(MOKK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Mas-Oyama Steendorp Sportclub
(Gemeentelijk)
Mercurius Petanqueclub
(Mercurius Petanque)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Merksemse Tennisclub
(Merksemse T.C.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
MG Beringen Sportclub
(Gemeentelijk)
Mini Dynamo Wijndaal Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Forza Exitroom Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub 1 2 3 Petot Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Aesclepios Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Bavianen Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Betsy Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Capelse Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Copy Cat Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub De Drinkbroeders Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub De Glazen Boterham Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub De Kinépraktijk Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub De Mix Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Evlier Specerijen
(EVLIER SPEC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub FC Oost Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub FC Vedett Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Groenenhoek Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub ING Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub K V Retro Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Racing EVDW Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Recrea Brasschaat Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Rossoneri
(MVC Rossoneri)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Sofia Ter Rivieren Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub TP Last Minute Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Triflex
(MVC Triflex)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Triton International
(TAL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub United '85 Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Widelco Ekeren
(MVC Widelco Ekeren)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Mortsel Tafeltennisclub
(TTK Mortsel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Move-D! Sportclub
(Gemeentelijk)
MSLO Tennisclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Mutea Voetbalclub Sportclub
(Gemeentelijk)
MVP Sportclub
(Gemeentelijk)
National Sportclub
(Gemeentelijk)
NBA Black Adders Sportclub
(Gemeentelijk)
Nederboelare FC
(FCN)
Sportclub
(Gemeentelijk)
New Nova Snooker Sportclub
(Gemeentelijk)
Noeveren Voetbalvereniging
(Noeveren VV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
OBB Sportclub
(Gemeentelijk)
Old Ducks FC Sportclub
(Gemeentelijk)
Omnisportclub Sport Voor Allen Sportclub
(Gemeentelijk)
One 4 The Team Sportclub
(Gemeentelijk)
OPC De Passant Sportclub
(Gemeentelijk)
Opel Boys Voetbalclub
(Opel Boys VC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Oud Edegem Sportclub
(Gemeentelijk)
P.S.K. - De Klamper Sportclub
(Gemeentelijk)
Pachthof Duisburg Sportclub
(Gemeentelijk)
Palmboys Zaalvoetbalclub
(Palmboys ZVC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
PC De Topvrienden Zwijndrecht Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub 3X20
(PC 3X20)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Berg
(PC Berg)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Boom
(PC Boom)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub DC Linker Oever Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub De Fontein
(PC De Fontein)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub De Valkerij Tervuren
(PC De Valkerij Tervuren)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub De Vinken Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Den Turf Terlanen Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Dennenburg
(Petanque)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Duffel
(PC Duffel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Edegem
(PC Edegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Fortje
(PC Fortje)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Hemelhof Brasschaat
(PC HEMELHOF Brasschaat)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Hoeilaart
(PC Hoeilaart)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Hoeilaart-Vondel
(P.C. Hoeilaart – Vondel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Horizon
(PC Hor)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Kalmthout Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Libertas Niel
(PC Niel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Lier
(PC Lier)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Lint
(PC Lint)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Maleizen
(PC Maleizen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Maria Ter Heide Hove Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Markdal Hoogstraten
(PC Markdal Hoogstraten)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Meerosa
(PC Meerosa)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Om Ter Dichtst
(PC Om Ter Dichtst)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Vlug Vooruit Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Zavelenborre Sportclub
(Gemeentelijk)
Petit Saint Guidon Voetbalclub
(Petit Saint Guidon FC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Peuchemise Sportclub
(Gemeentelijk)
Peutie 1801 Sportclub
(Gemeentelijk)
Phantoms Ladies Sportclub
(Gemeentelijk)
Pickleball Zwijndrecht Sportclub
(Gemeentelijk)
Pitzemburg Basket Mechelen Sportclub
(Gemeentelijk)
Pleintje Sportclub
(Gemeentelijk)
Polder Voetbalclub
(Polder VK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Poreistampers Sportclub
(Gemeentelijk)
Pote Age FC Jette Sportclub
(Gemeentelijk)
PVC De Gorillaz Sportclub
(Gemeentelijk)
Racing Gobi Sportclub
(Gemeentelijk)
Real Heesakker Sportclub
(Gemeentelijk)
Recreatieve Bewegingssporten Molenstede
(RBSM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Red Star Juniors 1640 Sportclub
(Gemeentelijk)
Red Vic Wilrijk Sportclub
(Gemeentelijk)
Reddersclub Knokke-Heist
(RCKH)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Réunion Merxem Sportclub
(Gemeentelijk)
Ritmica Sportclub
(Gemeentelijk)
Rommersheide Sport Sportclub
(Gemeentelijk)
Royal Antwerp Tennisclub
(ROYAL Antwerp T.C.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Royal Esso Club Sportclub
(Gemeentelijk)
Royal Kapellen Tennisclub
(TC Kapellen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Royal Zeezicht Sportclub
(Gemeentelijk)
Ruiterclub De Lac Sportclub
(Gemeentelijk)
Ruitervereniging Vinkemolen Sportclub
(Gemeentelijk)
Saboins Basketbalclub
(Sabonis BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Safira FC Sportclub
(Gemeentelijk)
Salsa Dender Sportclub
(Gemeentelijk)
Schoten Atletiek Vereniging
(SAV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Shin Hara Dojo Sportclub
(Gemeentelijk)
Shoot Out Sportclub
(Gemeentelijk)
Showdans Fame Sportclub
(Gemeentelijk)
Siamu Brussels Sportclub
(Gemeentelijk)
Sifra Sportclub
(Gemeentelijk)
Sila United Sportclub
(Gemeentelijk)
Slaets&Maets Sportclub
(Gemeentelijk)
Smash Tafeltennisclub
(Smash TTC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Snookerclub De Leug
(De Leug SC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Snookerclub Knalsnookers Sportclub
(Gemeentelijk)
Sobabee Vets Sportclub
(Gemeentelijk)
Sobabee Zwijndrecht Sportclub
(Gemeentelijk)
Sodipa (diverse sporten) Sportclub
(Gemeentelijk)
Solid Plugs Sportclub
(Gemeentelijk)
Sonny Juniors Sportclub
(Gemeentelijk)
Sparta Castilla DB Sportclub
(Gemeentelijk)
Sparta Den Bos (Sparta Lombeek) Sportclub
(Gemeentelijk)
Sport En Atletiek Westendia Sportclub
(Gemeentelijk)
Sport4kids Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportanimo Sportclub
(Gemeentelijk)
Sporting Hove Tennisclub
(Sporting Hove T.C.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sporting KOT FC Sportclub
(Gemeentelijk)
Sporting MXM Sportclub
(Gemeentelijk)
Sporting Neerland Sportclub
(Gemeentelijk)
Sporting Olympia Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportklub Ruisbroek
(SK Ruisbroek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportvereniging Aartselaar Tennis
(S.V. AARTSELAAR T.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
St Janskring Sportclub
(Gemeentelijk)
Stal Blondeel Sportclub
(Gemeentelijk)
Stari Bog Sportclub
(Gemeentelijk)
Steenweg Sport
(FC Steenweg Sport VV Hei)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Stickerboys Sportclub
(Gemeentelijk)
Studio XO Sportclub
(Gemeentelijk)
Swinchester United Sportclub
(Gemeentelijk)
't Kasteeltje Sportclub
(Gemeentelijk)
't Keverke Sportclub
(Gemeentelijk)
't Kliekske Sportclub
(Gemeentelijk)
't Putteke Sportclub
(Gemeentelijk)
't Schuurke Merksem Sportclub
(Gemeentelijk)
't Vraagteken Sportclub
(Gemeentelijk)
Tae Bo Tyfoon Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennis KBC Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Aalter
(TTC-Aalter)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Affligem
(TTC Affligem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub BNP Paribas Fortis Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Brasgata
(TTC Brasgata)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Centrum Deurne
(Centrum Deurne TTK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Dam
(TTK Dam)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Den Beempd
(TTC Den beempd)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Eendracht Kuurne
(TTC Eendracht Kuurne)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Effect
(TTC Effect)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Free Club
(TTC Free Club)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Immo Mortsel
(Immo Mortsel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Jong Gullegem
(TTC Jong Gullegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub KVE Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub New Holland Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Rupel
(TTC Rupel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Sint Lenaarts
(TTK Sint Lenaarts)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Sodipa
(TTC Sodipa)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Sokah Hoboken
(TTC Sokah Hoboken)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Sportkring Antwerpens Financiepersoneel
(TTC SAF)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Topspin
(TTC Topspin)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Touch
(TTC Touch)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Uilenspiegel Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Wommelgem
(TTC Wommelgem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisklub Klokske
(TTC Klokske)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisvereniging Stabelino
(TTV Stabelino)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennis 7de Olympiade Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennis Oude God Sport
(TOGS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub 80
(T.C .80)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub ACW 62
(TC ACW 62)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Amicale Cepa
(TC AMICALE CEPA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Avia
(TC Avia)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Beckhand
(TC Beckhand)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Blauwe Regen
(T.C. Blauwe Regen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Bornem
(TC Bornem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Borsbeek
(TC Borsbeek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Brabo
(T.C. Brabo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub De Chalet
(T.C. De Chalet)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub De Dageraad
(TC De Dageraad)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub De Merel
(T.C. De Merel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub De Meyl
(T.C. De Meyl)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub De Zwaluw
(T.C. De Zwaluw)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Den Otter
(T.C .Den Otter)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Dennenburg
(TC DENNENBURG)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Deutsche Bank Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Emblem
(T.C .Emblem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Forest Hills
(Forest Hills TC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Fort IV
(TC Fort IV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Gainsbourg
(TC Gainsbourg)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Groenendaal Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Groenpark Hoboken
(T.C. Groenpark Hoboken)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Gym Olympiade
(TC Gym Olympiade)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub ING Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Kooike
(TC KOOIKE)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Laagland
(TC Laagland)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Molenbos
(T.C. Molenbos)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Olse Merksem
(T.C. OLSE Merksem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Peerdsbos
(TC Peerdsbos)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Rozenhof
(T.C. Rozenhof)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Ruggeveld
(T.C. Ruggeveld)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Savanti
(T.C. Savanti)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub SBB Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Schoenen Torfs Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Snauwaert Kalmthout
(TC Snauwaert Kalmthout)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub SOC Maria Ter Heide
(TC SOC Maria Ter Heide)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Sorgvliet
(TC Sorgvliet)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Sportopolis
(TC Sportopolis)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Stabroek
(TC Stabroek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub 't Leer
(TC 'T LEER)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub 't Sas
(T.C. 't Sas)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Ten Hoeve
(TC Ten Hoeve)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Ter Linden
(TC Ter Linden)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Universiteit Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Wuustwezel Molenheide
(TC Wuustwezel Molenheide)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Zevenbergen
(TC Zevenbergen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Ter Eiken Sportclub
(Gemeentelijk)
The Blue Hill Country Dancers Sportclub
(Gemeentelijk)
The D-C Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
The Magnificent 7 Sportclub
(Gemeentelijk)
The Q Sportclub
(Gemeentelijk)
The Royals Sportclub
(Gemeentelijk)
The Sloths Sportclub
(Gemeentelijk)
Tienerdans Sportclub
(Gemeentelijk)
Tine Van Maelsaeke's Villa Dansa Sportclub
(Gemeentelijk)
Titans Basketball Bonheiden
(Titans Basketball)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Toekomst Geneberg
(TKG)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Toffe Tikkers Brasschaat
(VC Toffe Tikkers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Top Hat+ Sportclub
(Gemeentelijk)
Tref FC
(TREF)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Triple Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnclub 10X sportief Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnclub Fit en Jong Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnclub Jong En Jeugdig Sportclub
(Gemeentelijk)
TW United Sportclub
(Gemeentelijk)
U.D. Espanola Zaalvoetbalclub
(U.D. Espanola ZVC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Union-St-Pils Sportclub
(Gemeentelijk)
United Ballers Antwerp Sportclub
(Gemeentelijk)
V K T Gareel Sportclub
(Gemeentelijk)
Vaillant Voetbalclub
(Vaillant VK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Valaarhof Tafeltennisclub
(Valaarhof TTC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Vedett Sportclub
(Gemeentelijk)
Vereniging Oudleerlingenbond Athenea Antwerpen
(VOLBA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Vermaak Na Arbeid Kortrijk Sportclub
(Gemeentelijk)
Veteranen Hulsen Sportclub
(Gemeentelijk)
Viadans Sportclub
(Gemeentelijk)
Visie Voetbalclub Sportclub
(Gemeentelijk)
VK GERCY Sportclub
(Gemeentelijk)
Vlaamse Vriendenkring Drongen Sportclub
(Gemeentelijk)
VMB-GB Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub AC De Heide
(AC De Heide)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Amber
(FC Amber)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Bacchus Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Benne
(FCB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Bernie
(FC Bernie)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Bibamus Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Bleuken-Langevelde Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Borneo
(FC Borneo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Brik Pele Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Bristol Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Buizingen Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Caféboontjes Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Club BP Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Congo
(FC Congo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Continu
(FC Continu)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Daltons
(VC Daltons)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Davidskornuiten
(DVK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Brug
(SK De Brug)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Bruurs Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Koolmijn
(FC De Koolmijn)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Kroon
(VC De Kroon)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Leeuwerik
(FCL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Pelikaan Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Prince
(FC De Prince)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Sjoeters Opwijk
(VK De Sjoeters Opwijk)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Vissers
(VK De vissers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Depot
(FC Depot)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Deurnese Turners
(FC DT)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Dogs UTD
(VC Dogs UTD)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Don Bosco Kessel Lo
(VC Don Bosco Kessel Lo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Duvelshoek SC
(SCD)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Ekeren Winkelstad United
(FC Ekeren Winkelstad United)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Excelsior'81
(FC Excelsior'81)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub FC De Kauwe Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Geel Zwart 89
(VK GEEL-ZWART 89)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Gooma United Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Groenendaal
(SV Groenendaal)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Hangover 96
(FC Hangover 96)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Het Loo
(FC Het Loo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Hoef Sport Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Houtem City
(VC Houtem City)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub In Onzen Tijd
(FC IOT)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub JB United Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Jungle Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Kamp United Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Katastroof
(FC Katastroof)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Kolonie
(FC Kolonie)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Koninklijk Antwerp Dealership Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub KWB Bavikhove Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Las Manas Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Le But
(FC Le But)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Lokomotiv centrum Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Los Amigos
(LAFC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Lunatics
(FC Lunatics)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Manhattan United
(FC Manhattan United)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Matti
(FCM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Molly Blooms
(VC Molly Blooms)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Nickyspurters Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Nissan Essenbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Nonkel Jan Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Noorderlicht
(VK Noorderlicht)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Ons Huis
(FC Ons Huis)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Oxford Foxes
(FC Oxford Foxes)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Pagode United
(PGU)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Panda
(FC Panda)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Patron
(FC Patron)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Penarroya CF Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Peutie 94 Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Pichichi
(FC Pichichi)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Rap En Vlug Kloosterstraat
(RVK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Real Club Lamme Guiche
(Lamme Guiche)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Rio
(FC Rio)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Royal Borsbeek
(RBFC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Schoten Park
(FC Schoten Park)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Siccard Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Simca Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub SK Nieuw Stabroek
(SKNS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub SK Watertoren
(SKW)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Sparta Blauw Wit
(SBW)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Sporting Affligem Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Sporting Corner Anderlecht
(SCA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Sporting Oppem Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Sportingboys 65
(FC Sportingboys)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Sportvereniging Kleine Landeigendom
(FC SVKLE)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Stabroek
(FC Stabroek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Staff Team Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Stinne Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Stroppen
(FC Stroppen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub SV Sint Jozef Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Tammy's
(FC Tammy's)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub TC Brabo Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Tervuren Rangers Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub The Rapido's Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Thor Zaat Briel Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Tijl SV Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Toque Fino
(FC Toque Fino)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Toreke
(FCT)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub VB
(FC VB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Vfl Malines Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Vidam
(FC Vidam)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Vino
(FCV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Visboys
(FC Visboys)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub VK DENYS Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Vollezele SKO Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub VoorCed Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub VOSK
(FC VOSK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Week Sport Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Young Boys
(VKYB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Zaterdagse Sportvereniging Overijse
(ZSVO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalklub Bouwvrienden
(VKB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalklub De Zwaanzers
(VK De Zwaanzers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalklub Eeksken
(VK Eeksken)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalklub Excelsior 69
(VK Excelsior 69)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalklub Klein Leeuw
(VK Klein Leeuw)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalklub Poreistampers
(VK Poreistampers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetballcub VK Record Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalvereniging Kolonie Sportclub
(Gemeentelijk)
VOK Jezus Eik
(VOK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub BBlokkers Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Blijf Fit Heren Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Bos Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub DaHvoc
(VC Davoc)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Danivo Gallery 34
(VC DANIVO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub De Felixen
(VC Hove - De Felixen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub De Krabbers Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub De Plakkers Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub De Snepkens Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Divo Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Groenenhoek Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Heist Delhaize Herenthout
(VC Heist Delhaize Herenthout)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Iris
(VC Iris)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Ledavo
(VC Ledavo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Leveo Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub New Trim Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub RRVC Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Sportiva Oostkamp Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub 't Wipke Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Trievo Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub V90 Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub VOKEE I en II
(Vokee)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalploeg Dastam Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleyfun Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleywood Sportclub
(Gemeentelijk)
VVTB Sportclub
(Gemeentelijk)
Wandelvoetbal Lembeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Wapper Sportclub
(Gemeentelijk)
Warande Sport Sportclub
(Gemeentelijk)
Welkom Boys & Girls Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub De Jokers
(WTC De Jokers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub De Mythe
(WTC De Mythe)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub De Salamanders Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub De Winkelse Trappers
(WTC De Winkelse Trappers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub Den Bels Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub Macotevrienden Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub Olympia
(WTC Olympia)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub Sint Paulustrappers
(WTC Sint Paulustrappers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub 't Veloke Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub Waterhoekvrienden Heestert Sportclub
(Gemeentelijk)
Wildcats Sportclub
(Gemeentelijk)
Wilgenhof Sportclub
(Gemeentelijk)
Willebroekse Badmintonclub Piepel
(Willebroekse BC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wilraco Tafeltennisclub
(TTC Wilraco)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wommelgem Atletiek Vereniging
(WAV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wuustwezel Basketbalclub
(Wuustwezel BBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wuustwezelse Atletiekclub GAV Sportclub
(Gemeentelijk)
YASYDE Sportclub
(Gemeentelijk)
Young Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Frontal
(ZVC Frontal)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Los Blancos
(ZVC Los Blancos)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Niveau Nihil Asse Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Plantijn Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Real Asse
(ZVC REAL Asse)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub The Architects
(ZVC The Architects)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Voetbalclub La Familia
(ZVC FC LA FAMILIA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalklub Lloret Boys
(ZVK ZVC Lloret Boys)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Ze Danst Sportclub
(Gemeentelijk)
Zuiderkempen Diamonds Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwarte Hond Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwemclub Aquanimo Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwemclub Trapegeer Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwijndrecht Atletiek Team
(ZWAT)
Sportclub
(Gemeentelijk)