Organisatie relaties

Leden van deze organisatie

Organisatie Soort organisatie
2 Grow Fit Sportclub
(Gemeentelijk)
24 Fitclub Deinze Sportclub
(Gemeentelijk)
2dance4 Sportclub
(Gemeentelijk)
3kant Triatlon Lovendegem
(3KTL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
4 Fun The Loft Sportclub
(Gemeentelijk)
5 Gebinten Sportclub
(Gemeentelijk)
ACE-E-C Sportclub
(Gemeentelijk)
Achilles-Run4Fun Sportclub
(Gemeentelijk)
Active Company
(AC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Adelardus Sportclub
(Gemeentelijk)
Adem Sportclub
(Gemeentelijk)
Ademkracht Sportclub
(Gemeentelijk)
Aerobic Opglabbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Aikido Samoerai Limburg Sportclub
(Gemeentelijk)
Aiki-Tervuren Sportclub
(Gemeentelijk)
Airsoft Oostende
(AO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Airsoft Team Cobra Sportclub
(Gemeentelijk)
A-Judoclub Tatamivrienden Sportclub
(Gemeentelijk)
Akayabu FC Sportclub
(Gemeentelijk)
Alpha Sportclub
(Gemeentelijk)
Alternatieve Atletiekvereniging Opwijk
(AAV Opwijk)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Amai Sportclub
(Gemeentelijk)
Amstaffclub Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
An Jin Ryu Mei Sportclub
(Gemeentelijk)
Ananda Yogacentrum Sportclub
(Gemeentelijk)
ANTAQUA DIVING SCHOOL
(A D S)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Antwerp BJJ Sportclub
(Gemeentelijk)
Antwerp Dodgeball Club Sportclub
(Gemeentelijk)
Antwerpse Judo Academie Sportclub
(Gemeentelijk)
APP Sport Sportclub
(Gemeentelijk)
Aquagym Meise Sportclub
(Gemeentelijk)
Aquality Sportclub
(Gemeentelijk)
Ardua-Gym Sportclub
(Gemeentelijk)
ARVO Volleybalclub
(ARVO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
As Niel United Sportclub
(Gemeentelijk)
Aspi Emmele Sportclub
(Gemeentelijk)
Aspi Sport Emblem Sportclub
(Gemeentelijk)
Assorti Sportclub
(Gemeentelijk)
Asterix Dames Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiek Beringen Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiek Club Blankenberge
(ACB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiek Club Break
(ACBR)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekbeweging Marke Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekclub DAL
(ACDAL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekclub Denderland
(ACDL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekclub Lille
(AC Lille)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekclub Merksplas Sportclub
(Gemeentelijk)
ATLETIEKCLUB STADEN
(A.C.S.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekkern Overmere Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekvereniging Ingelmunster
(AVI)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekvereniging Jabbeke Sportclub
(Gemeentelijk)
Atletiekvereniging Toekomst
(AVT)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Auricula Sportclub
(Gemeentelijk)
AVO MELSELE Sportclub
(Gemeentelijk)
AVT Sportclub
(Gemeentelijk)
AVT Oudsbergen Sportclub
(Gemeentelijk)
Axa Vikings Sportclub
(Gemeentelijk)
Axor Bocholt
(Axor)
Sportclub
(Gemeentelijk)
B Reserven Msk Sportclub
(Gemeentelijk)
B.M.V. Beveren Melsele Volleybal
(B.M.Volley)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Baasrode Sportclub
(Gemeentelijk)
Baasrode Verzekeringen Annemans Sportclub
(Gemeentelijk)
Babes And Balls Sportclub
(Gemeentelijk)
Babox Sportclub
(Gemeentelijk)
Back To Basicz Sportclub
(Gemeentelijk)
Badminton 2560 Sportclub
(Gemeentelijk)
Badminton Club Moorsel De Vliegende Pluim Sportclub
(Gemeentelijk)
Badminton De Pluyme Sportclub
(Gemeentelijk)
Badminton Itterbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Badminton KWB Koersel Sportclub
(Gemeentelijk)
Badminton op dinsdag Sportclub
(Gemeentelijk)
Badminton Recreatief Sportclub
(Gemeentelijk)
Badminton SPB Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub De Lissenkloppers Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub De pluimpjes Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub De Scheefsmijters Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub De Scheve Toren Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Federball Ohne Grenzen
(BC Federball Ohne Grenzen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Meeuwen Gruitrode
(Meeuwen Gruitrode BC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Meise Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Plus 50 Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub 't Pluimke
(BC 't Pluimke)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Wingene
(BC Wingene)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonclub Zwevezele
(BC Zwevezele)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Badmintonterroristen VZW Sportclub
(Gemeentelijk)
Bakor Badminton Sportclub
(Gemeentelijk)
Balimi Sportclub
(Gemeentelijk)
Ballet Workout Sportclub
(Gemeentelijk)
BallSkills Sportclub
(Gemeentelijk)
Bammbamm Sportclub
(Gemeentelijk)
Bareldonklopers Sportclub
(Gemeentelijk)
BASF Personeelsclub
(BASF)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbal Recreanten Oudsbergen Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Bazel
(B.B.C. BAZEL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub De Ballonspelers Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Easybasket
(BBC Easybasket)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketbalclub Guco Lier
(BC Guco Lier)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Basketveteranen Oostrozebeke Sportclub
(Gemeentelijk)
Bavoc Berkenbos Sportclub
(Gemeentelijk)
BBC Mad Cats Sportclub
(Gemeentelijk)
Beerse Tafeltennisclub
(TTK Beerse)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Beerselse Vrije Lopers
(De Beerselse VL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
BELGIAN OBSTACLE COURSE RACING ASSOCIATION
(BOCRA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
BelgianFitFamily Sportclub
(Gemeentelijk)
Belle Vuekes Sportclub
(Gemeentelijk)
Bende van de Volleybal Sportclub
(Gemeentelijk)
Berg-Op Wijgmaal
(B.O.W.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Berserkers Sportclub
(Gemeentelijk)
BEWEEGKRACHT
(HALLO@BEWEEGKRACHT.BE)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Bewegings- en sportproject REBUS Sportclub
(Gemeentelijk)
Bewegingsacademie Sportclub
(Gemeentelijk)
Bewonersgroep Yoga Sportclub
(Gemeentelijk)
Bierbeek Loopt Sportclub
(Gemeentelijk)
Bierbeek op wandel Sportclub
(Gemeentelijk)
Biljartclub Carambol Haren Sportclub
(Gemeentelijk)
Bilzen Beweegt Sportclub
(Gemeentelijk)
Bjèvelse Fietsers Sportclub
(Gemeentelijk)
Blauw Wit 87 Uikhoven
(Blauw Wit 87)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Blauwput Omnisport
(BOS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Blood Eagle Utd Sportclub
(Gemeentelijk)
Blue Lady's Sportclub
(Gemeentelijk)
BMX Westel Sportclub
(Gemeentelijk)
Boechoutse TTC Sportclub
(Gemeentelijk)
Bokkerijdersteam Wellen Sportclub
(Gemeentelijk)
Bond de Heivinken
(WTC De Hutte)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Boneda Sportclub
(Gemeentelijk)
Bonheiden-Rijmenam Sportclub
(Gemeentelijk)
Born To Sail Sportclub
(Gemeentelijk)
Borsbeek Tafeltennisklub
(Borsbeek TTK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Borz Aalst Sportclub
(Gemeentelijk)
Borz Antwerpen
(BORZ-A)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Bouazza
(jamal)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Boucham Said Antwerpen
(BOUCHAM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Bouwelse Ketsers Sportclub
(Gemeentelijk)
Bovok Sportclub
(Gemeentelijk)
Bowlingclub Den Bruul Geel Sportclub
(Gemeentelijk)
Brasschaat Centrum Sportclub
(Gemeentelijk)
Bravoc Ranst
(VC Bravoc Ranst)
Sportclub
(Gemeentelijk)
BRC Time-OuT Sportclub
(Gemeentelijk)
Break Out Leuven Sportclub
(Gemeentelijk)
Brecht Overbroek Sportclub
(Gemeentelijk)
Bredense Bruinvissen
(BBV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Broos Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Brovoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Brugge Braves BSC Sportclub
(Gemeentelijk)
Brulavo
(Koninklijke Volleyclub Sparvoc Lanaken Briegden)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Budo Research Centrum Halle Sportclub
(Gemeentelijk)
Buggenhout Opstal Sportclub
(Gemeentelijk)
Bushido Ju-Jutsu Club Heusden-Zolder Sportclub
(Gemeentelijk)
Bushido Ryu Karate Sportclub
(Gemeentelijk)
Buurtwerk 'T Pleintje Sportclub
(Gemeentelijk)
BV Service Sportclub
(Gemeentelijk)
BVRC Sportclub
(Gemeentelijk)
C.S. BOTOSANI
(C.S. BOTOSANI)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Càirdeas Sportclub
(Gemeentelijk)
CANINE VZW Sportclub
(Gemeentelijk)
Cantincrode
(Cantincrode)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Canyon Star Dancers Sportclub
(Gemeentelijk)
Capoeira1000 Sportclub
(Gemeentelijk)
Caravanne Pro Team Sportclub
(Gemeentelijk)
CDS Sportclub
(Gemeentelijk)
Challenge Sports Team Geel
(CDTG)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Cheer 4 Lier Sportclub
(Gemeentelijk)
Cheerfactory Sportclub
(Gemeentelijk)
Chon-Ji Schilde
(CHON-JI)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Chun ji Sportclub
(Gemeentelijk)
Circusstreken Sportclub
(Gemeentelijk)
Cloak And Dagger Sportclub
(Gemeentelijk)
Club Atlas Sportclub
(Gemeentelijk)
Club Garrafi Sportclub
(Gemeentelijk)
Copa Sportclub
(Gemeentelijk)
Coppin Sportclub
(Gemeentelijk)
Countryclub Safari Sportclub
(Gemeentelijk)
Crash Sportclub
(Gemeentelijk)
Crash Basketball Sportclub
(Gemeentelijk)
Creactief Sportclub
(Gemeentelijk)
Creactief Kontich Sportclub
(Gemeentelijk)
Cristal Alken Jeval Sportclub
(Gemeentelijk)
Cycling Team Houtland Westkust Sportclub
(Gemeentelijk)
D.C. De Mosput Sportclub
(Gemeentelijk)
Dadizeelse Parklopers
(Dapalo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
DAEHAN
(Taekwondo Daehan)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Daikin EDC Volleyball Sportclub
(Gemeentelijk)
Daikin Running Team Sportclub
(Gemeentelijk)
Dalvo Volleybalclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Dames Aerobic Sportclub
(Gemeentelijk)
Dames Turnen Zutendaal Sportclub
(Gemeentelijk)
Damesnetbal Meeuwen Sportclub
(Gemeentelijk)
Damesvolleybalclub Avanti Eisden
(DVC Avanti)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Dance@Beat Sportclub
(Gemeentelijk)
DANS ATELIER IMPULS VZW Sportclub
(Gemeentelijk)
Dans- en Turnkring Antverpia Sportclub
(Gemeentelijk)
Dans je fit! Sportclub
(Gemeentelijk)
Dans! Sportclub
(Gemeentelijk)
Dansclub Ferm Hulshout Sportclub
(Gemeentelijk)
Dansschool D*Vice Sportclub
(Gemeentelijk)
Dansstudio Livo
(LIVO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
D'Ardoy Dogs Sportclub
(Gemeentelijk)
Dartsclub Den Optimist Sportclub
(Gemeentelijk)
Dartsclub The Flying Stars Sportclub
(Gemeentelijk)
Davidsfonds Wandelwijzen (DFWW) Sportclub
(Gemeentelijk)
Davoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Davoho Sportclub
(Gemeentelijk)
Davost Sint-Truiden Sportclub
(Gemeentelijk)
Davoz 99 Sportclub
(Gemeentelijk)
DC Wittegracht Sportclub
(Gemeentelijk)
De Basketmohikanen Sportclub
(Gemeentelijk)
De Beisbroeklopers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Bezoekers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Blaffers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Boeren Sportclub
(Gemeentelijk)
De Bosklappers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Buren Sportclub
(Gemeentelijk)
De Doefkes Sportclub
(Gemeentelijk)
De Doortrappers Riemst Sportclub
(Gemeentelijk)
De Driemtiem Sportclub
(Gemeentelijk)
De Fistons Sportclub
(Gemeentelijk)
De Gernoarskruwers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Hondenvriend Sportclub
(Gemeentelijk)
De Hoppeshotters Sportclub
(Gemeentelijk)
De Jonge Dolfijnen Sportclub
(Gemeentelijk)
De Kartoesjkens Sportclub
(Gemeentelijk)
De Kikker Sportclub
(Gemeentelijk)
De Lustige Kloppers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Maastrappers Kotem Sportclub
(Gemeentelijk)
De Markt Fietst Herentals Sportclub
(Gemeentelijk)
De Meppers Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
De Meppers Bree Sportclub
(Gemeentelijk)
De Muggenbergse Joggers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Oude Belgen Sportclub
(Gemeentelijk)
De Parel Sportclub
(Gemeentelijk)
De Pelikaanrunners Sportclub
(Gemeentelijk)
De Rickvrienden Sportclub
(Gemeentelijk)
De Ruiters Van Den Dries Sportclub
(Gemeentelijk)
De Scheldecurvers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Seniores Sportclub
(Gemeentelijk)
De Sjarels Sportclub
(Gemeentelijk)
De Spanjaard Vissers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Spitters Sportclub
(Gemeentelijk)
De Stokkestappers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Trappisten Sportclub
(Gemeentelijk)
De Tsjoepkes Sportclub
(Gemeentelijk)
De Violetten
(WTC Violetten)
Sportclub
(Gemeentelijk)
De Vrije Karatevereniging
(Funakoshi Lievegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
De vrouwen van Sint-Leonardus Sportclub
(Gemeentelijk)
De Wikingsjoggers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Wiki's Sportclub
(Gemeentelijk)
De Witlovers Sportclub
(Gemeentelijk)
De Wubbo's Badmintonclub
(De Wubbo's BC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Den Derde Helft Sportclub
(Gemeentelijk)
Deportivo Sportclub
(Gemeentelijk)
Desem Dames Sportclub
(Gemeentelijk)
Dievoc Diepenbeek
(Dievoc)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Dilbeekse Vissers Sportclub
(Gemeentelijk)
Diltons Sportclub
(Gemeentelijk)
DiscJunkieZ Sportclub
(Gemeentelijk)
Diveteam Bubbles en fun Sportclub
(Gemeentelijk)
D'n Hommelzak Sportclub
(Gemeentelijk)
Do IT Sportclub
(Gemeentelijk)
DOBO Badminton Sportclub
(Gemeentelijk)
Dog Insight School Sportclub
(Gemeentelijk)
DogSport Agility Belgium
(DSAB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Don Bosco Hoboken Volleybalclub
(VC Don Bosco)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Dong Fang Dendermonde Sportclub
(Gemeentelijk)
Donk Diplomats HG Sportclub
(Gemeentelijk)
Dons Diepenbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Doorenlopers Sportclub
(Gemeentelijk)
Dorpscomite Bogaarden Sportclub
(Gemeentelijk)
Dorst Voetbalclub
(Dorst VC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Dosko Volley Essen Sportclub
(Gemeentelijk)
Dream Stars Sportclub
(Gemeentelijk)
Dropshot Wemmel Sportclub
(Gemeentelijk)
Du Pont Mechelen Sportclub
(Gemeentelijk)
DVC 78 Sportclub
(Gemeentelijk)
DVT Daikin Europe Sportclub
(Gemeentelijk)
Eburonen Sportclub
(Gemeentelijk)
EDEGEMSE ZAALVOETBALLIGA VZW
(EZL VZW)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Edele Handboog Veerle
(EHV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
EGA Team Sportclub
(Gemeentelijk)
El Kora International Soccer Academy Sportclub
(Gemeentelijk)
Elewijt Sportclub
(Gemeentelijk)
Elle-Voc Sportclub
(Gemeentelijk)
Ellikom Sportclub
(Gemeentelijk)
Euroclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Excelsior Hees Sportclub
(Gemeentelijk)
F(e) M(an) Team Sportclub
(Gemeentelijk)
FALOS Boutersem Sportclub
(Gemeentelijk)
FALOS-SPORT+ VC Tesla Lint
(VC Tesla Lint)
Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Chapeau Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Foefkes Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Forza Mikaza Sportclub
(Gemeentelijk)
FC La Folie Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Likert Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Paloke Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Par Hazard Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Pierstraat Sportclub
(Gemeentelijk)
FC Primus Sportclub
(Gemeentelijk)
FC 't Gewat Sportclub
(Gemeentelijk)
FCL Victoria Sportclub
(Gemeentelijk)
Federatie Geido Tao Chi Kihon
(FGTCK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Femma Aartselaar Sportclub
(Gemeentelijk)
Fidastic Sportclub
(Gemeentelijk)
Fido Football VZW
(FFA VZW)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Figaro's Sportclub
(Gemeentelijk)
Fight & Fit T-ladies FV Sportclub
(Gemeentelijk)
First Touch Soccer Academy Sportclub
(Gemeentelijk)
Fit Club Ninove Sportclub
(Gemeentelijk)
FIT met ONS Sportclub
(Gemeentelijk)
Fit With Kid Sportclub
(Gemeentelijk)
FitHappens Sportclub
(Gemeentelijk)
Fitness inlineskaten toertochten Turnhout
(FITT)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Fit-Schoppeke Sportclub
(Gemeentelijk)
Fixit Volley
(FIXIT WUUSTWEZEL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
FLAC Oostkamp Sportclub
(Gemeentelijk)
Flanders Rugby Academy Sportclub
(Gemeentelijk)
Flipper Mortsel Sportclub
(Gemeentelijk)
Flipper Tennisclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Flippers Leuven Sportclub
(Gemeentelijk)
Fogland Foxes - mushing en footbike team
(Fogland Foxes)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Foot & More Sportclub
(Gemeentelijk)
Football Changes Lives Foundation Sportclub
(Gemeentelijk)
Football club Wanhoop
(FC Wanhoop)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Footballclub Lindau
(FC Lindau)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Forza 8740 Sportclub
(Gemeentelijk)
Forza Nila Sportclub
(Gemeentelijk)
Fox Ladies Sportclub
(Gemeentelijk)
Free Run Paddock Sportclub
(Gemeentelijk)
Freedomfighters Sportclub
(Gemeentelijk)
FreeStyle Ju-Jutsu Sportclub
(Gemeentelijk)
Fristi Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Funakoshi Karate Style Belgium
(FKSB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Fungy Skip Sportclub
(Gemeentelijk)
Funky Fit Sportclub
(Gemeentelijk)
Funrunners Sportclub
(Gemeentelijk)
Furalopers Tervuren Sportclub
(Gemeentelijk)
Fusegi Ryu yonhon ju jitsu Belgie Sportclub
(Gemeentelijk)
Futsal Kempen Sportclub
(Gemeentelijk)
Futsal Team Mechelen Sportclub
(Gemeentelijk)
FV Pelote Club Bever
(PC Bever)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Gaelic Storm Sportclub
(Gemeentelijk)
Galmaarden Op En Over Sportclub
(Gemeentelijk)
Gay Volley Mechelen
(GVM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Ge-dans Sportclub
(Gemeentelijk)
Geel Zwart Wijnegem Sportclub
(Gemeentelijk)
Geelse Algemene Sportkring voor Amateurs
(G.A.S.K.O.V.A.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Gelivoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Gembo Borgerhout Sportclub
(Gemeentelijk)
Gent Running Team Sportclub
(Gemeentelijk)
Gezinssportfederatie Zwijndrecht Badminton (DAP)
(GSF Zwijndrecht Badminton)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Gezondheid & Zelfvertrouwen Sportclub
(Gemeentelijk)
GezondheidsVorming
(GEVO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Gezwind & Lenig
(G & L)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Ghent Wolves Dodgeball Club
(Ghent Wolves)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Ghost Runners Flyball Team
(GHOST)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Gijbels Jens Football School Sportclub
(Gemeentelijk)
GIMM-E Waasland Kruibeke Sportclub
(Gemeentelijk)
Gits Cycling Team Sportclub
(Gemeentelijk)
Gits Flames Sportclub
(Gemeentelijk)
Glabbeekse Joggingclub
(GJC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Glabbeekse reddingshonden Sportclub
(Gemeentelijk)
Go for Glory Sportclub
(Gemeentelijk)
Go Pole Sportclub
(Gemeentelijk)
Goju Ryu Nijlen Grobbendonk Sportclub
(Gemeentelijk)
Golden Flower Tai Chi Tervuren Sportclub
(Gemeentelijk)
Gommaar Ballen Sportclub
(Gemeentelijk)
GORU-RYU KARATE-DO BRUSSEL Sportclub
(Gemeentelijk)
Gravelbike Sanglier Gravier Sportclub
(Gemeentelijk)
Grey Wolves Sportclub
(Gemeentelijk)
Groenendaal Tafeltennisclub
(Groenendaal TTC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Groenenhoek TTK Sportclub
(Gemeentelijk)
Gymlade Sportclub
(Gemeentelijk)
GYMSPORT Sportclub
(Gemeentelijk)
H.P Big Blue Sportclub
(Gemeentelijk)
Hagelandse Running Club Sportclub
(Gemeentelijk)
Hagelandse Zaalvoetbalbond
(H.Z.V.B.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Haiza Beri Sportclub
(Gemeentelijk)
Halder United
(HU)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hamme Arena Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Hamme Zogge Sportclub
(Gemeentelijk)
Handboogclub De Roos Zandhoven
(DRZ)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Handboogmaatschappij Volharding
(VHV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Handboogschietclub Sint Sebastiaan Nijlen
(NSS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hap Ki Do AR.F.S Sportclub
(Gemeentelijk)
Hapkido Koryo Sportclub
(Gemeentelijk)
Hatha Yoga De Markten Sportclub
(Gemeentelijk)
Heidejoggers Zemst Sportclub
(Gemeentelijk)
Heike Sport Vereniging Tongerlo
(HSV Tongerlo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Heistse Berglopers
(HBL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hei-Wa Sportclub
(Gemeentelijk)
Hellvoc Hemiksem - Schelle
(HELLVOC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hemiksem
(KWB Hemiksem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Henneput Sportclub
(Gemeentelijk)
Henricus Tafeltennisclub
(TTC Henricus)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Heron's Landing FC Sportclub
(Gemeentelijk)
herrmes basket oostende Sportclub
(Gemeentelijk)
Heverleese Zwemvereniging Sportclub
(Gemeentelijk)
Hippo & Co Sportclub
(Gemeentelijk)
Hoeselt Run Sportclub
(Gemeentelijk)
Hoevoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Hombeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Hond en Vriend Aartrijke Sportclub
(Gemeentelijk)
Hondenclub De Ware Vrienden Sportclub
(Gemeentelijk)
Hondenclub Sint Bavo Sportclub
(Gemeentelijk)
Hondenschool Bobby
(HS Bobby)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hondenschool De Roedel
(HS De Roedel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hondenschool Dogz4Life
(HS D4L)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hondenvereniging "De Spijker" Sportclub
(Gemeentelijk)
Hontai Yoshin Ryu Sportclub
(Gemeentelijk)
Hoopsquad Sportclub
(Gemeentelijk)
Horses In The Sky Sportclub
(Gemeentelijk)
Houtlandse Hondenvrienden Torhout Sportclub
(Gemeentelijk)
Houtlandse Schaapskudde / Natural Working Kelpies Sportclub
(Gemeentelijk)
Hubevo Volleybalclub Everberg
(Hubevo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Humbeek Recreatie Sportclub
(Gemeentelijk)
HVC Helchteren
(HVC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Hy-Dance Sportclub
(Gemeentelijk)
Ikea Wemmel Sportclub
(Gemeentelijk)
IND Sportclub
(Gemeentelijk)
Individuele Zwemles Sportclub
(Gemeentelijk)
Indoor Soccer Liga Sportclub
(Gemeentelijk)
Introvoc Leuven Sportclub
(Gemeentelijk)
Istanbul Sport Sportclub
(Gemeentelijk)
ITO-Okita Bilzen Sportclub
(Gemeentelijk)
IUMA Kokusai Budo Soshiki
(IUMA Belgium)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Izegem Tribes Sportclub
(Gemeentelijk)
JC Kreasa Sportclub
(Gemeentelijk)
Jeannekes Boys & Girls Sportclub
(Gemeentelijk)
Jeugd Triatlon Team Limburg
(JTTL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Jinhwa Musul Hapkido Sportclub
(Gemeentelijk)
Jinhwa Musul Taekwondo Sportclub
(Gemeentelijk)
Jiu - Jitsu Akademie Lier Sportclub
(Gemeentelijk)
Jiu-Jitsu Academie Vilvoorde Sportclub
(Gemeentelijk)
JK-Oosthoek Sportclub
(Gemeentelijk)
JML Twirling Sportclub
(Gemeentelijk)
Joga Moves Sportclub
(Gemeentelijk)
Jogclub Herentals Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggers Beersel Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggers Klein Willebroek
(JKW)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggers Team Tienen Sportclub
(Gemeentelijk)
Jogging Club Keerbergen Sportclub
(Gemeentelijk)
Jogging Sportief Lierde Sportclub
(Gemeentelijk)
JOGGING TEAM MEUBELS DE OLIFANT
(JTDO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Aalter
(JC Aalter)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Borgloon Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Brakel
(JCB )
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub De Baanbrekers Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub De Pinte
(JC De Pinte)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Deerlijk Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Dijlevallei Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Erwetegem
(JC Erwtegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Gavertrimmers Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Grimbergen
(JCG)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Herzele
(JC Herzele)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Krekenlopers Sint Laureins Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Leeuwerik Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Mandeldal Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Markvallei Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Meelopers Meise
(JC Meelopers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Moerbeke VZW
(JCM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Oetingen Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Oosterzele Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Overleie Lopers Sportclub
(Gemeentelijk)
JOGGINGCLUB PEGASIUS TIELT
(PEGASIUS TIELT)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Run & Fun Genk Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Run For Fun Zwalm Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Runners Evergem Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Spiridon Aalst Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub SVH Kuringen Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Vrije Sporters Koolskamp Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Waarschoot
(JC Waarschoot)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Zulte
(JCZ)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingclub Zwalm
(JC Zwalm)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Jogging-en Marathonclub Bree
(JEM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingplusclub
(Jplus)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Joggingteam Peulis Sportclub
(Gemeentelijk)
Jolly Jumpers Volleybalclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Jong Edegem Volleybalclub
(JEV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Jong KlJ Merksplas
(JKLJM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Judo Edegem Sportclub
(Gemeentelijk)
Judo Stabroek Sportclub
(Gemeentelijk)
Judoclub Samoerai Assent Sportclub
(Gemeentelijk)
Judoclub Shinomaki Sportclub
(Gemeentelijk)
Judoclub SORM
(JC SORM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
JUDOCLUB YOSHI-KWAI VZW
(JC YOSHI-KWAI VZW)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Judoschool Centrum Wuustwezel Sportclub
(Gemeentelijk)
Ju-Jitsu Seishin Sportclub
(Gemeentelijk)
Jujutsu School Nipponryu Sportclub
(Gemeentelijk)
Jummenas Sportclub
(Gemeentelijk)
Jutsoka Wuustwezel Sportclub
(Gemeentelijk)
Juventus Dames Volley Sportclub
(Gemeentelijk)
JVK Munsterbilzen Sportclub
(Gemeentelijk)
Kaatsclub Herleving Brussegem
(KHB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Kaatsclub Kastel Rap en Vlug Sportclub
(Gemeentelijk)
Kaatsclub Nieuw Terjoden Sportclub
(Gemeentelijk)
Kaatsclub Op en Over Grimminge Sportclub
(Gemeentelijk)
Kaatsclub Terjoden Sportclub
(Gemeentelijk)
Kaatsentiteit Vlaanderen Sportclub
(Gemeentelijk)
Kaatsklub Wieze Sportief Sportclub
(Gemeentelijk)
Kaatsvereniging Eendracht Ninove Terjoden Sportclub
(Gemeentelijk)
Kabuto Shindõ Ju Jitsu Waasmunster Sportclub
(Gemeentelijk)
Kadee Bornem
(VC Kadee)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Kai Jitsu Ryu Sportclub
(Gemeentelijk)
Kalloo Sportclub
(Gemeentelijk)
Kalmthoutse Zwemvrienden
(K.Z.V.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
KANGAROOZ Sportclub
(Gemeentelijk)
Kanoclub de Paddel
(KDP)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Karperboys Sportclub
(Gemeentelijk)
Kavos Sportclub
(Gemeentelijk)
Keerbergen Sportclub
(Gemeentelijk)
Keerbergen Dames Sportclub
(Gemeentelijk)
Kerksken Michiels Sportclub
(Gemeentelijk)
Kessel United Sportclub
(Gemeentelijk)
Kessel.be Sportclub
(Gemeentelijk)
Kessels Recreatief Volleybal
(KRV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Keumgang Houthalen Centrum Sportclub
(Gemeentelijk)
KFC Metro Sportclub
(Gemeentelijk)
Khalilov, Ruslan Sportclub
(Gemeentelijk)
Kidsomnisportclub Jojo Sportclub
(Gemeentelijk)
Kinoptima MultiSkillz Sportclub
(Gemeentelijk)
Klevoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Klimmuurvereniging Turnhout
(Klim.T.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
KMOVE Sportclub
(Gemeentelijk)
Knock-Out Girls Sportclub
(Gemeentelijk)
Kocherke Sportclub
(Gemeentelijk)
Koksijde Zwem en Triatlon Team
(kztt)
Sportclub
(Gemeentelijk)
KOMART Sportclub
(Gemeentelijk)
Konditietraining Opglabbeek
(KOP)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijk Merksplas Sportkring
(KMSK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Berchemse Turn- en Sportkring
(K.B.T.S.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Deurne Oud-leerlingenBond
(Kon. Deurne O.B.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke FC Katelijne Waver
(KFC Katelijne Waver)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Football Club Hoger Op Kalken
(KFCHO Kalken)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Football Club Koningshof
(KFC Koningshof)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Football Club Putte
(KFC Putte)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Jiu-Jitsuschool Magda De Sutter Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Judo Karate Academie Bushido Kwai
(BKM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Katholieke Meisjesturnkring Moed En Kracht Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Katholieke Turn-En Sportkring Patria Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Katholieke Turn-En Sportvereniging Hou Ende Trou Merksem
(KKTSV Hou ende Trou Merksem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Katholieke Turnkring Moed En Kracht Fitboys Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Katholieke Turnkring Sint Willibrordus Antwerpen
(SWA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Moed En Eendracht Lier 1888 Sint Sebastiaansgilde
(KME - boogschieten Lier)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Multisportvereniging Deugd En Volharding Mortsel
(KMS D En V (Joledi))
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Nuclea Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Sevos TTC vzw
(Koninklijke Sevos TTC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Sint-Martinus Turngilde
(KSMG)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Sporting Kring Doven Brugge
(Dovensport Brugge)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Sportklub Brasschaat
(KSK Brasschaat)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Sportvereniging Vlug Vooruit
(VV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tafeltennisclub Atlantic/Fairplay Antwerpen
(KTTC AFP Antwerpen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tafeltennisclub Hallaar
(KTTC Hallaar)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tafeltennisclub Leugenberg VZW
(KTTC Leugenberg VZW)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tafeltennisclub Meteor Oudenaarde
(KTTC Meteor Oudenaarde)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tafeltennisclub Nijlen
(KTTC Nijlen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Tafeltennisclub Zwijndrecht
(KTTK Zwijndrecht)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Turnkring Sport En Spel Essen Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Turnsport Verbroedering Ruisbroek Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Vlaamse Club De Wikings
(De Wikings)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Vlaamse Katholieke Turnkring Sint Jan Berchmans
(TURNKRING SJB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Voetbal Vereniging Vosselaar
(KVV Vosselaar)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Voetbalclub Booischot
(KVC Booischot)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Voetbalclub Nijlen
(KFC Nijlen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Voetbalklub Hooikt Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Volleybalclub Gems Diepenbeek
(KVC Gems)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Volleybalclub Hechtel-Eksel
(HEVOC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Volleybalclub Kortessem
(KOVOK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Koninklijke Volleybalclub Racing Genk
(KVC Genk)
Sportclub
(Gemeentelijk)
KSK De Duif Sportclub
(Gemeentelijk)
Kuurnse Zwemvereniging Sportclub
(Gemeentelijk)
KWB Eisden Sportclub
(Gemeentelijk)
KWB Hechtel Sportclub
(Gemeentelijk)
KWB Holsbeek Plein Sportclub
(Gemeentelijk)
KWB Kattenbos
(KWB Kattenbos)
Sportclub
(Gemeentelijk)
KWB Spalbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
KWB Sport Zutendaal Sportclub
(Gemeentelijk)
KWB Volleybal Aarsele Sportclub
(Gemeentelijk)
KWB Volleybalclub Pittem Sportclub
(Gemeentelijk)
KWB Wijchmaal Sportclub
(Gemeentelijk)
KWB Zonderschot Sportclub
(Gemeentelijk)
KWBOS Sportclub
(Gemeentelijk)
KWV VT Houthulst Sportclub
(Gemeentelijk)
KYD Kortenberg Young Devils Sportclub
(Gemeentelijk)
La Doce Overmere Sportclub
(Gemeentelijk)
La Luna Nueva Sportclub
(Gemeentelijk)
La Voska Sportclub
(Gemeentelijk)
Ladies Unlimited Sportclub
(Gemeentelijk)
Landelijke Rijvereniging Geel Ten Aard Sportclub
(Gemeentelijk)
Lavoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Lebbeekse Amateurs Badminton Sportclub
(Gemeentelijk)
Leest
(KWB Leest)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Lendelede
(KWB Lendelede)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Lenig en Sportief Sportclub
(Gemeentelijk)
Les Guidonettes Sportclub
(Gemeentelijk)
Liberale Dames Aartselaar Gym Dames Sportclub
(Gemeentelijk)
LICHTERVELDSE ZWEMCLUB L.Z.K. Sportclub
(Gemeentelijk)
LIEFHEBBERS VOETBAL LIGA
(LVL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Lift & Rise vzw
(L & R Coaching)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Limburg Shotguns Sportclub
(Gemeentelijk)
Limburgs Hondenteam Sportclub
(Gemeentelijk)
Lintse Tafeltennislcub Sportclub
(Gemeentelijk)
Lokomotief runners Ieper Sportclub
(Gemeentelijk)
Lokomotiv Tafeltennisclub Sportclub
(Gemeentelijk)
LOL (Lichamelijke Opleiding Leraren) Sportclub
(Gemeentelijk)
Loopclub Grijsloke Sportclub
(Gemeentelijk)
Lopersgroep Lanaken Sportclub
(Gemeentelijk)
LOPERSGROEP PUTTE
(LGP)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Los Galacticos Sportclub
(Gemeentelijk)
Louis Tantvrienden Sportclub
(Gemeentelijk)
Lovoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Lovoc Lommel Volleybalclub
(LOVOC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
L-voc Ladies Sportclub
(Gemeentelijk)
Mabo - JL Technics Sportclub
(Gemeentelijk)
Macadammeke Sportclub
(Gemeentelijk)
Magnificent Sportclub
(Gemeentelijk)
Malivo Sportclub
(Gemeentelijk)
Marathon Team Knokke Heist Sportclub
(Gemeentelijk)
Mariekerke
(KWB Mariekerke)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Market Loppem-Sijsele Footballclub Sportclub
(Gemeentelijk)
MASPOE RUNNING TEAM Sportclub
(Gemeentelijk)
Master BJJ Sportclub
(Gemeentelijk)
Mavoc-Mechelen
(VC MAVOC Mechelen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Me and my Friend, Brakel Sportclub
(Gemeentelijk)
Mechelen Sint.-Jan Berchmans-Sportklub Leyden
(Mechelen St.-Jan Berchmans-SK Leyden)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Mechelen St.-Jozef Coloma
(KWB Mechelen St.-Jozef Coloma)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Mechelen St.-Libertus
(KWB Libertus Volleybal)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Medi Assist Sportclub
(Gemeentelijk)
Meidjau Sportclub
(Gemeentelijk)
Melsbroek Eishin Ryu Laido Sportclub
(Gemeentelijk)
Mergellopers Sportclub
(Gemeentelijk)
Mia's Sportclub
(Gemeentelijk)
Mimosa Sportclub
(Gemeentelijk)
Mini Moerbeke Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbal Campers Club Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalbond Dilbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub De Blanco's
(MVC De Blanco's)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub De Labberleute
(MVC De Labberleute)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub De Shotterkes Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub De Smurfen
(MVC De Smurfen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub De Sportvrienden
(MVC De Sportvrienden)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Dudu
(MVC DUDU)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Gaaiakkers Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub Keperke
(MV Keperke)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Minivoetbalclub 't Pleintje
(MVC 't Pleintje)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Modelautobouw RC Racing Fun Bornem Sportclub
(Gemeentelijk)
Molenbeek Rebels Basketball
(MRB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Molenlopers Sportclub
(Gemeentelijk)
Monkies Sportclub
(Gemeentelijk)
Mooi En Meedogenloos
(M en M Halen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Moonshine line Dancers Sportclub
(Gemeentelijk)
MORI-NO-OTOKO Sportclub
(Gemeentelijk)
Mortsel Volley Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
Mountainbikeclub Poperinge vzw
(MTB Poperinge)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Move - Art Sportclub
(Gemeentelijk)
Move & Improve Sportclub
(Gemeentelijk)
Move 2 Adelanto Sportclub
(Gemeentelijk)
Move it! Sportclub
(Gemeentelijk)
MPC Mechelen Sportclub
(Gemeentelijk)
Mr T Triathlonclub Gent
(MTTG)
Sportclub
(Gemeentelijk)
MRK Kastanjeboys/Mini-Mix Sportclub
(Gemeentelijk)
MRK Recreatief MRK Regitex MRK Young Regitex Sportclub
(Gemeentelijk)
Multimove Kortenaken Sportclub
(Gemeentelijk)
Multi-skillz Vorselaar Sportclub
(Gemeentelijk)
MulTTiC Sportclub
(Gemeentelijk)
Mutant Angels Dance Crew Sportclub
(Gemeentelijk)
MVC Maasmechelen Sportclub
(Gemeentelijk)
MVMVDD Sportclub
(Gemeentelijk)
Nautilus Diving Club
(NDC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Nautilus Geraardsbergen
(NGB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Neeroeterse Badmintonclub
(NBC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Netbal Ulbeek - Wellen Sportclub
(Gemeentelijk)
Nevoc Sportclub
(Gemeentelijk)
New Magic Team Sportclub
(Gemeentelijk)
New Tipo Sportclub
(Gemeentelijk)
Nidavoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Niet Te Rap
(WTC Niet te rap)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Nieuw Brabo Antwerpen
(NBA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Nijlen Centrum
(KWB Nijlen Centrum)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Nijlense Atletiekvrienden Sportclub
(Gemeentelijk)
Nintai Sportclub
(Gemeentelijk)
Nivoc Lanaken Sportclub
(Gemeentelijk)
No Limit Team
(NLT)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Noordrunners Loopclub Zandvliet
( NLZ)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Nordic Walking Beringen Sportclub
(Gemeentelijk)
Nordic Walking Club Noorderkempen
(NWC Noorderkempen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Nordic Walking Lichtaart Sportclub
(Gemeentelijk)
Nordicwalkingarea Sportclub
(Gemeentelijk)
Notre Dame Blue Tigers Leuven Sportclub
(Gemeentelijk)
NSS Nijlen Sportclub
(Gemeentelijk)
Obá Guiné Sportclub
(Gemeentelijk)
OELEGEMSE RECREATIEVE KOMPETITIEVE AKTIVITEITEN
(O.R.K.A.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Oeselgem Sportclub
(Gemeentelijk)
Okinawa Goju Ryu Karate Arendonk Sportclub
(Gemeentelijk)
Okinawa Goju-Ryu Karate-Do Geel Ten Aard
(OGKGTA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Okinawa Goju-Ryu Mol Sportclub
(Gemeentelijk)
Old Timers Net Volleybalclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Olympia Leopoldsburg Sportclub
(Gemeentelijk)
Omni Vrembo Sportclub
(Gemeentelijk)
Omnisport 97 Sportclub
(Gemeentelijk)
Omnisport Mazenzele Sportclub
(Gemeentelijk)
Onder Ons Petanque En Curvbol Neeroeteren Sportclub
(Gemeentelijk)
Op De Wei Sportclub
(Gemeentelijk)
Open Gym Sportclub
(Gemeentelijk)
Opnief Sportief Sportclub
(Gemeentelijk)
Oppuurs heren
(KWB Oppuurs)
Sportclub
(Gemeentelijk)
ORIX TT Sportclub
(Gemeentelijk)
ORL United Sportclub
(Gemeentelijk)
Osta Berchem Sportclub
(Gemeentelijk)
Otreflex Sportclub
(Gemeentelijk)
Out-Chiro Sportclub
(Gemeentelijk)
Oxaco BVC Antwerpen
(OXACO V.C.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Padavoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Pariflint Sportclub
(Gemeentelijk)
Parkili.be Sportclub
(Gemeentelijk)
Pawprints Hondencentrum Sportclub
(Gemeentelijk)
Pawsome Mushing Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanque Club Kerkeputters Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanque- en sportclub De Lustige Werpers Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub "Gooise Vrouwen" Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub "Mannen met ballen" Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Buurthuis Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Da Pippo Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub De Schakel
(PC De Schakel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Eeuwig Jong
(PC Eeuwig Jong)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Petanqueclub Trefpunt Sportclub
(Gemeentelijk)
Pickleball Limburg Sportclub
(Gemeentelijk)
Pink Devils Sportclub
(Gemeentelijk)
Pipoka Tafeltennisclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Plan2Win Sportclub
(Gemeentelijk)
Play it smart Sportclub
(Gemeentelijk)
Pleisterwerken Christof Bossu Sportclub
(Gemeentelijk)
Pluim Vainqueur Sportclub
(Gemeentelijk)
Polderwind Sportclub
(Gemeentelijk)
Polish Team Sportclub
(Gemeentelijk)
Polonia Sportclub
(Gemeentelijk)
Ponyclub Funny  Sportclub
(Gemeentelijk)
Poona Sportclub
(Gemeentelijk)
Poperingse Petanquekoppen Sportclub
(Gemeentelijk)
Poperingse Zwemclub
(PZC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Presto Loopclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Provo Sportclub
(Gemeentelijk)
Pura Vida 21 Pickleball Bierbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Putte Grasheide
(KWB Putte Grasheide)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Puurs Kalfort Sportclub
(Gemeentelijk)
Raad en Daad vzw Sportclub
(Gemeentelijk)
Racing '91 Flory Boys Sportclub
(Gemeentelijk)
Ranst
(KWB Ranst)
Sportclub
(Gemeentelijk)
RC Kandonklaar Sportclub
(Gemeentelijk)
RC Kracht En Geduld Sportclub
(Gemeentelijk)
RCS Sint Georges Sportclub
(Gemeentelijk)
Real Sociezat Sportclub
(Gemeentelijk)
Real SVVC Sportclub
(Gemeentelijk)
Reality 4 Dogs Sportclub
(Gemeentelijk)
Recrea Sportclub
(Gemeentelijk)
Recreatieturnen Steendorp Adel en Ontspanning Sportclub
(Gemeentelijk)
Recreatieve Badminton Club Aarschot
(RBCA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Recreavo Sportclub
(Gemeentelijk)
Reddingsclub Aegir Gent
(R.A.G.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Reef Xplorers Sportclub
(Gemeentelijk)
Reet
(KWB Reet)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Reetse Veteranen Vrienden Sportclub
(Gemeentelijk)
Regina Mundi Sportclub
(Gemeentelijk)
Regionaal Open Jeugdcentrum Mechelen
(RSA Mechelen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Regionale Politiehonden School Fittelaarsdijk Geel
(RPS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Rekivoc Sportclub
(Gemeentelijk)
REMA 22 Sportclub
(Gemeentelijk)
Rescue Dogs Rochus
(RDR)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Rescue Team Ninove
(RTN)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Revoc 15 Sportclub
(Gemeentelijk)
Revoc Herent Sportclub
(Gemeentelijk)
Revoc Kozen Sportclub
(Gemeentelijk)
Revol Sportclub
(Gemeentelijk)
R'Flex Poperinge Sportclub
(Gemeentelijk)
Rhythm 'n Run Marathonclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Riai Aiki Dojo Sportclub
(Gemeentelijk)
Rif City Sportclub
(Gemeentelijk)
Ringter FC Sportclub
(Gemeentelijk)
Rio Grappling Club Belgium Sportclub
(Gemeentelijk)
RMS Kruibeke Sportclub
(Gemeentelijk)
Roadjoggers Haaltert Sportclub
(Gemeentelijk)
Robin Hood Natuurschutters
(RHN)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Rode Ster Corsica Flames
(RS Corsica Flames)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Rolschaatsclub Verbrande Brug Sportclub
(Gemeentelijk)
Rolschaatsen Gent Sportclub
(Gemeentelijk)
Rookies Sportclub
(Gemeentelijk)
Rosario Sportclub
(Gemeentelijk)
Rovoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Rumbeke Sportclub
(Gemeentelijk)
Rumst
(KWB Rumst)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Run 4 Fun Wemmel Sportclub
(Gemeentelijk)
Run For Fun Avelgem
(RFF)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Runners Maarkedal Sportclub
(Gemeentelijk)
Runnin' Brecht Sportclub
(Gemeentelijk)
Running Team Knokke-Heist Sportclub
(Gemeentelijk)
Running Team Lauwe
(RTL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Running Team Sinaai
(RTS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Runningclub De Tovenaars Sportclub
(Gemeentelijk)
Runningmates Sportclub
(Gemeentelijk)
RV Berkenbos Sportclub
(Gemeentelijk)
RVW Sportclub
(Gemeentelijk)
S.V. De Snijrs Sportclub
(Gemeentelijk)
Salacia Freediving Sportclub
(Gemeentelijk)
SAM Sportclub
(Gemeentelijk)
Santos Amigos Sportclub
(Gemeentelijk)
Sara Center Sportclub
(Gemeentelijk)
Schelle H. Familie
(KWB Schelle H. Familie - De Zwam)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Schoonbeekse Volleybalclub
(Schovoc)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Schubad Herk Sportclub
(Gemeentelijk)
Schuvoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Sea Girl Sportclub
(Gemeentelijk)
Seibukan Sportclub
(Gemeentelijk)
Seniorenclub KU Leuven Sportclub
(Gemeentelijk)
Seniorensport En Ontspanningsclub Lanaken Sportclub
(Gemeentelijk)
Seniorensportclub As Sportclub
(Gemeentelijk)
Seniorobics Sportclub
(Gemeentelijk)
Sharks Baseballteam Tongeren Sportclub
(Gemeentelijk)
Shinkai Kempo Karate
(TANGUN MARTIAL ARTS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Simikos Volleybal
(VC Simikos)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sin Ryuu Ju Jutsu Wabi Kasterlee Sportclub
(Gemeentelijk)
Sint Gerardis Sportclub
(Gemeentelijk)
Sint Jan Diest Sportclub
(Gemeentelijk)
Sint-Niklase Tafeltennisclub
(SNTTC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sint-Sebastiaansgilde Vosselaar Sportclub
(Gemeentelijk)
Sint-Sebastiaansgilde Westmalle Sportclub
(Gemeentelijk)
Sint-Steven Yoga en Turnclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Sir Lancelot Sportclub
(Gemeentelijk)
Sjotaholics Sportclub
(Gemeentelijk)
Sjozken Sportclub
(Gemeentelijk)
SK Diamant Sportclub
(Gemeentelijk)
SK Heffers Sportclub
(Gemeentelijk)
SK Peulis Sportclub
(Gemeentelijk)
Skills Sportclub
(Gemeentelijk)
Skillz4Kiddz Sportclub
(Gemeentelijk)
SKIP'D Sportclub
(Gemeentelijk)
SKW Sportclub
(Gemeentelijk)
Sleinse Joggers Sportclub
(Gemeentelijk)
Smartfit Sportclub
(Gemeentelijk)
Smartsport Club Sportclub
(Gemeentelijk)
Smash Stevoort Sportclub
(Gemeentelijk)
SNB Belsele Sportclub
(Gemeentelijk)
Soccerboys Sportclub
(Gemeentelijk)
SOPHIL INVEST Sportclub
(Gemeentelijk)
Souplesse Sportclub
(Gemeentelijk)
SPA.BRUIS 'T Sportclub
(Gemeentelijk)
Sparta Traag Sportclub
(Gemeentelijk)
Spartak Kannishotski Sportclub
(Gemeentelijk)
Speedlines Slotracing club Sportclub
(Gemeentelijk)
SPINFIT Sportclub
(Gemeentelijk)
Spinnaker
(Spinnaker)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sport & Fit Sportclub
(Gemeentelijk)
Sport + Kapellen
(Sportplus)
Sportclub
(Gemeentelijk)
SPORT 4 FUN
(SP4F)
Sportclub
(Gemeentelijk)
SPORT CLUB DE REGENBOOG
(SCDR)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sport en Vriendenkring Oud-Heverlee
(SVK Oud Heverlee)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sport Na Arbeid Welle
(SNA Welle)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sport Petanque Sportclub
(Gemeentelijk)
Sporta - Mon Ventoux Sportgerelateerde organisatie
(Gewest/Gemeenschap)
Sporta Team Tongerlo Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportakern Brasschaat
(Sporta)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sporta-Kern Zottegem Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportclub Druivenstreek vzw Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportclub Sportastix Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportclub voor Senioren Houthalen-Helchteren Sportclub
(Gemeentelijk)
Sporten Met Ruben Sportclub
(Gemeentelijk)
Sporters Klein-Brabant Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportgroep Zonnestraal Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportief Ouder Worden Sportclub
(Gemeentelijk)
Sporting Nevok Gruitrode Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportiva Gelrode Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportivas Sportclub
(Gemeentelijk)
SPORTKIX Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportklub Kalishoek
(SK Kalishoek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportkring Herdersem
(S.K. Herdersem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportscube Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportsminded
(Smind)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportuna Ranst
(SpoRa)
Sportclub
(Gemeentelijk)
SPORTVERENIGING F.C. TERMOTE Sportclub
(Gemeentelijk)
Sportvereniging Linkeroever Sportclub
(Gemeentelijk)
Sporty papa's Sportclub
(Gemeentelijk)
Squadra Azzura
(VC Squadra)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Start 65 Turnvereniging Buizingen Sportclub
(Gemeentelijk)
Steaua Simonis Sportclub
(Gemeentelijk)
Stepclub Oudsbergen Sportclub
(Gemeentelijk)
Steppin'Out Country Dancers Sportclub
(Gemeentelijk)
Survivalrun Club West-Vlaanderen
(SRCWVL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
SV Gooreinde Sportclub
(Gemeentelijk)
Sveka Schoten Sportclub
(Gemeentelijk)
SwimAcad
(SA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Swimmers Sportclub
(Gemeentelijk)
Swimove Sportclub
(Gemeentelijk)
Synchrowave Sportclub
(Gemeentelijk)
T ' Projekt Sportclub
(Gemeentelijk)
't Blok Sportclub
(Gemeentelijk)
't Kasteeltje Sportclub
(Gemeentelijk)
't Kliekske Sportclub
(Gemeentelijk)
't Klubke Sportclub
(Gemeentelijk)
't Konifair Sportclub
(Gemeentelijk)
't Kruiske Sportclub
(Gemeentelijk)
't Recreatiefje Sportclub
(Gemeentelijk)
t Slot Sportclub
(Gemeentelijk)
't Versleten pluimpke Sportclub
(Gemeentelijk)
T.C. De Heide
(TC DE HEIDE)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tadasana Sportclub
(Gemeentelijk)
Tae-Foon Sportclub
(Gemeentelijk)
Taekwondo Elite team Antwerp Sportclub
(Gemeentelijk)
Taekwondo Jongyeong Sportclub
(Gemeentelijk)
Taekwondo Keumgang Seddik Sportclub
(Gemeentelijk)
Taekwondo Martial Team Sportclub
(Gemeentelijk)
Taekwondo Poom Maasmechelen
(TKD Poom)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Taekwondo Sipjin Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
Taekwondo Tigers Deurne Sportclub
(Gemeentelijk)
Taekwondo Yachou Sportclub
(Gemeentelijk)
Taekwondoschool Zelem Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennis Club Tijl
(TTC TIJL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Aaigem
(TTC Aaigem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Aalst
(TTC Aalst)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Baarle
(TTC Baarle)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Bart Merksem
(TTC Bart Merksem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Beersel
(TTC Beersel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Bernardus Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Blue Rackets
(TTC Blue Rackets)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Brasgata
(TTC Brasgata)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Dam
(TTK Dam)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub De Gilden
(TTC De Gilden)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Dilbeek
(TTC Dilbeek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Dylan Berlaar
(TTK Dylan Berlaar)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Dynamica Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Erpe Mere
(TTC Erpe Mere)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Free Club
(TTC Free Club)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Galmaarden
(TTC Galmaarden)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Hamme
(TTC Hamme)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Heikant vzw
(TTC Heikant vzw)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Hoeilaart
(TTC Hoeilaart)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Hof Ter Burst Lebbeke
(TTC Hof Ter Burst)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Hulshout
(TTC Hulshout)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub In Lennik
(TTC TIL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Koningshof
(TTC Koningshof)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Kruibeke
(TTC Kruibeke)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Kruispunt
(TTK Kruispunt)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Lede
(TTC Lede)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Lembeek
(TTC Lembeek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Liberpas vzw
(TTK Liberpas vzw)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Martinus Kontich
(TTK Martinus)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Merksplas
(TTK Merksplas)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Mollem
(TTG Mollem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Nova Opdorp
(TTC Nova Opdorp)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Putte
(TTC Putte)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub PW Diest
(TTC PW Diest)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub QLT Gent
(TTC QLT Gent)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Rap Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Rijkevorsel
(TTK Rijkevorsel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Rupel
(TTC Rupel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub 's Gravenwezel
(TTK 's Gravenwezel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Schendelbeke
(TTC Schendelbeke)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Schilde
(T.T.K.Schilde)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Schoten
(TTK Schoten)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Sint Antonius
(TTC Sint Antonius)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Sint Lenaarts
(TTK Sint Lenaarts)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Sint-Pauwels
(TTC Sint-Pauwels)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Smatch
(TTC SMATCH)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Stekene
(TTC Stekene)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Tacko Kortenberg
(TTC Tacko Kortenberg)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Temse
(TTC Temse)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Teneramonda Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Tisselt
(TTC Tisselt)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Troelant Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub TTC Nodo
(TTC Nodo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Turnhout
(TTK Turnhout)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Virtus
(TTC Virtus)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Vorselaar
(TTC Vorselaar)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Waver Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Werchter
(TTC Werchter)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Wetteren
(TTC Wetteren)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Wielsbeke-Leieland
(TTC Wielsbeke-Leieland)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Wommelgem
(TTC Wommelgem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tafeltennisclub Zele
(TTC Zele)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tai chi Hamme Sportclub
(Gemeentelijk)
Tai Chi Opglabbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
TAI JI Dilbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Tai-Chi Sportclub
(Gemeentelijk)
Taichischool Sportclub
(Gemeentelijk)
Tangun Martial Arts Sportclub
(Gemeentelijk)
TAO KI SYSTEM Sportclub
(Gemeentelijk)
Tayco's Sportclub
(Gemeentelijk)
Team Aasem Sportclub
(Gemeentelijk)
Team Lucky Runners Sportclub
(Gemeentelijk)
Team Madness Sportclub
(Gemeentelijk)
Team Manifest Sportclub
(Gemeentelijk)
Team Veloman Sportclub
(Gemeentelijk)
Team Westenwind Sportclub
(Gemeentelijk)
TeamJoost Sportclub
(Gemeentelijk)
Tectum Achel
(AVOC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
TeleVoIP Zedelgem Lions
(SJZ Lions)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Ten-Men Zwemkring St.-Truiden
(TMZST)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennis 4 Ever
(T4E)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub De Sigaar
(TC DE SIGAAR)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tennisclub Savio Sportclub
(Gemeentelijk)
Ter Smisse Sportclub
(Gemeentelijk)
Terdewiel Sportclub
(Gemeentelijk)
The Blue Devils Sportclub
(Gemeentelijk)
The Castle Sportclub
(Gemeentelijk)
The Delta's - Antwerpen, Majoretten en twirlvereniging Sportclub
(Gemeentelijk)
The Gipsy Country Dancers Sportclub
(Gemeentelijk)
The Grapevine Country Dancers Overijse Sportclub
(Gemeentelijk)
The Green Dragon Kwai Sportclub
(Gemeentelijk)
The Quan Academy Sportclub
(Gemeentelijk)
The Sea Kings Sportclub
(Gemeentelijk)
The Shuttles
(SHUTTL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
The Sky is the Limit Sportclub
(Gemeentelijk)
THE SPIRIT OF HANDCYCLING Sportclub
(Gemeentelijk)
The Stingray Divers Sportclub
(Gemeentelijk)
The Yellow Armada Sportclub
(Gemeentelijk)
The Young Riders Poneyclub II Guigoven - New Forest Sportclub
(Gemeentelijk)
Tia Hellebaut Academy Sportclub
(Gemeentelijk)
Tik & Binnen Sportclub
(Gemeentelijk)
TK Zonder Zorgen Sportclub
(Gemeentelijk)
TKD Aarab Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
To Walk Again
(TWA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Toets Zonhoven Sportclub
(Gemeentelijk)
Tombo Tribe Sportclub
(Gemeentelijk)
Tongerlo Volleybalclub
(Tongerlo V.C.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Tongerlopers Sportclub
(Gemeentelijk)
Torhout Wednesday Sportclub
(Gemeentelijk)
Torhoutse Recreatie- En Atletiekclub
(Torrac)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Transplantoux Sportclub International
(Transplantoux Sportclub)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Triatlon Brugge
(TdB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Triton Divers Sportclub
(Gemeentelijk)
tStraat Sportclub
(Gemeentelijk)
Tsuru Olen Sportclub
(Gemeentelijk)
TTC De Kluizen Sportclub
(Gemeentelijk)
TTC OKAPI - Beveren v.z.w.
(vzw TTC OKAPI)
Sportclub
(Gemeentelijk)
TTC Smash Ternat Sportclub
(Gemeentelijk)
Tuilterbiekes Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnclub Schietskuil
(TC Schietskuil)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnking Neptunus ((TURNKRING NEPTUNUS)) Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnkring Estetika Ekeren-Donk Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnkring Excelsior Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnkring Licht En Lenig
(Licht en Lenig)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnkring Olympia
(OLV)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnkring Olympia Beerse Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnkring Rust Roest Sportclub
(Gemeentelijk)
Turnkring 't Zolderke Sportclub
(Gemeentelijk)
U Too Triathlon Club
(UTTC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Uechi-Ryu Karate-Do Mechelen Sportclub
(Gemeentelijk)
Una Neerharen Sportclub
(Gemeentelijk)
Uniko
(uniko)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Uvoc Uikhoven
(Uvoc)
Sportclub
(Gemeentelijk)
UZB2 minivoetbal Sportclub
(Gemeentelijk)
V.C. WEK LOENHOUT
(WEK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
V.H.O (Volleybal Houthalen Oost) Sportclub
(Gemeentelijk)
V.K. Albatros
(VK Albatros)
Sportclub
(Gemeentelijk)
V.O.S. Reinaert Wielervrienden
(VOS REINAERT)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Vagevuurjoggers Sportclub
(Gemeentelijk)
Valaarhof Tafeltennisclub
(Valaarhof TTC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Valaarhof Volleybalclub Sportclub
(Gemeentelijk)
VAMOS Stekene - Sint-Gillis-Waas
(VAMOS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
VBC Boonen Sportclub
(Gemeentelijk)
VC Bepavoc Beringen
(BEPAVOC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
VC Hamet Sportclub
(Gemeentelijk)
VC HELIOS ZONHOVEN Sportclub
(Gemeentelijk)
VC Stefke Betekom Sportclub
(Gemeentelijk)
VCK Sportclub
(Gemeentelijk)
VCK Bolderberg Sportclub
(Gemeentelijk)
Velda-Hamalco Sportclub
(Gemeentelijk)
Verenigde Schutters Noorderwijk Sportclub
(Gemeentelijk)
Vereniging van Oud-Chiroleden
(VEVOC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Vereniging Zaalvoetbal Huldenberg Sportclub
(Gemeentelijk)
Vereniging Zonder Winstoogmerk 55+ Club
(VZW 55+ Club)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Veteranen Eisden-Sport Sportclub
(Gemeentelijk)
Veteranen Elene Sportclub
(Gemeentelijk)
Veteranen Herk Voetbalclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Veteranen Italo-Belga Sportclub
(Gemeentelijk)
Veteranen Neeroeteren Sportclub
(Gemeentelijk)
Veteranen Ramsel
(AN/405)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Veteranen Rekem Sportclub
(Gemeentelijk)
Veteranen Volleybal Heren Meeuwen Sportclub
(Gemeentelijk)
Vetteveel
(V.T.V.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Viitorul Loenhout Sportclub
(Gemeentelijk)
Vintage Volley Sportclub
(Gemeentelijk)
Vissersclub De Kwacht Sportclub
(Gemeentelijk)
Vita Atom Sportclub
(Gemeentelijk)
Vitamine B4 voor Nekkerspoel Sportclub
(Gemeentelijk)
VK De Keyzer United Sportclub
(Gemeentelijk)
Vlaams Huis - Were Di Sportclub
(Gemeentelijk)
Vlaamse Actieve Senioren Boortmeerbeek
(Vlas)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Vlaamse Parkinson Liga Sportclub
(Gemeentelijk)
Vlamvo Recrea Sportclub
(Gemeentelijk)
Vleuvoc Schaffen Sportclub
(Gemeentelijk)
VMM Sportclub
(Gemeentelijk)
VOC Schriek
(Voc Schriek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbal Victoria Heusden Club Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbal Zondereigen Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalacademie-net Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalacademie-net Erpe-Mere Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub 2 De Slappe
(FC 2 De Slappe)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Arte-Technico
(FC Arte-Technico)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Beerpool
(FC Beerpool)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Bergen
(FC Bergen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Blauwen Hoek
(VV Blauwen Hoek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Bucovina
(FC BUCOVINA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub CCAPS
(CCAPS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Chalet Radar
(FC Chalet Radar)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Charly's
(FC Charly's)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Commerce
(FC Commerce)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Cosmos
(FC Cosmos)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Danmark
(FC Danmark)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Bende
(FC De Bende)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Bevelse Bier Gieters
( BL BBG)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Dreef
(FC De Dreef)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Kroon
(FC De Kroon)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Pensponny's
(FC De Pensponny's)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Ploeg
(FC De Ploeg)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub De Weerdt
(FC De Weerdt)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Den Bierpot
(VC Den Bierpot)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Den Bolle Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Den Bras
(FC Den Bras)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Den Hout
(FC Den Hout)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Diamantschijf
(FC Diamantschijf)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Dobbeldoes
(FC Dobbeldoes)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Eernegem
(FC Eernegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Excentriek
(FC Excentriek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Exstudiantes
(VC Exstudiantes)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Fiat De Kroon
(FC F De Kroon)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Flamingo
(FC Flamingo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Flamingo's Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Gavervrienden
(FC Gavervrienden)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Gemboeboys
(FC Gemboeboys)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Gloria NGB
(FC Gloria NGB)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Heibloem
(FC Heibloem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Heidester
(FC Heidester)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Heist Goor
(FC Heist Goor)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Heultje Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Hoekeinde
(FC Hoekeinde)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Hofzeid
(FC Hofzeid)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Karel 1
(FC Karel 1)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub klungel
(VK Klungel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub KWB Bergom
(FC KWB Bergom)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Leiehoek-United Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Martinus
(FC Martinus)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Mix
(FC Mix)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Molenaars Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Molenzonen united Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Moustache Boys Dilbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Noordpool
(FC Noordpool)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Pleintje
(FC Pleintje)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Real Sas
(FC Real Sas)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Royal
(F.C. ROYAL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Scoutaboe
(FC Scoutaboe)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Sint Willibrordus
(FC Sint Willibrordus)
Sportclub
(Gemeentelijk)
VOETBALCLUB SLW MAASEIK
(SLW MAASEIK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Sparka
(FC Sparka Nijlen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Sportgroep '70 Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Sportief
(FC Sportief)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Stijf En Stram Stokkem
(FC Stijf En Stram)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub 't Hutteke
(FC 't Hutteke)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub 'T Kaske Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub United
(FC United)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Vagant
(FC Vagant)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Valvecke
(FC Valvecke)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Varenwinkel
(FC Varenwinkel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Vervoort
(FC Vervoort)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Vfl Malines Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Vispluk
(FC Vispluk)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub VK De Valk Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Vosta
(FC Vosta)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Waverskantje
(FC Waverskantje)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Wezel United Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Wuytens
(FC Wuytens)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Zegbroek
(VK Zegbroek)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetbalclub Ziblateur
(FC ZIBLATEUR)
Sportclub
(Gemeentelijk)
VOETBALSCHOOL OVERIJSE ERIC VAN BELLE Sportclub
(Gemeentelijk)
Voetweg 41 Sportclub
(Gemeentelijk)
Volero Sportclub
(Gemeentelijk)
Volkskring Sportclub
(Gemeentelijk)
Volley '91 Sportclub
(Gemeentelijk)
Volley Blauwpoort Sportclub
(Gemeentelijk)
Volley Club Voervallei Leefdaal-Bertem
(VCV Leefdaal-Bertem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volley Haasrode Leuven
(VHL)
Sportclub
(Gemeentelijk)
VOLLEY NIEL Sportclub
(Gemeentelijk)
Volley Roeselare-Tielt Sportclub
(Gemeentelijk)
Volley Steenveld Sportclub
(Gemeentelijk)
Volley Team SafeSign Hasselt Sportclub
(Gemeentelijk)
Volley Thor Tervuren
(VTT)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volley Vrulley Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybal Club Herk-De-Stad Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybal Club Sloep
(V.C. SLOEP)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybal Lichtervelde
(Vollic)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybal Ontspanningsport Schilde
(VOS Schilde)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybal Sport En Cultuur Oosterveld
(Vosco)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybal Team Smash
(VTS)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub ACHMIJ07 Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Alt Hoeselt
(AVC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Attilla
(VC Atilla)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Avanti Leopoldsbrug Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Bar Bruur
(VC Bar Bruur)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Beter Volleybal Spelen Aarschot
(Volleybalclub BVS Aarschot)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Beveren
(VC Beveren)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Blokkeer Zandhoven
(VBC Zandhoven)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Bonoblok Muizen Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Brabo Bree
(V.C. BRABO Bree)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Branst
(KWB Bornem Branst)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Cavavo Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub De Blauwers Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub De Peckers Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub De Vedetten Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub De vegers Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Dilsen-Stokkem
(V.C. Dilsen-Stokkem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Duffel
(DUVO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Eagles Recreatie
(VC Eagles)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Fit Ham
(Fit V.B.C. Ham)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Gellik
(VC Gellik)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Greenyard Maaseik
(VC Greenyard Maaseik)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Groenenhoek Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Groot Bijgaarden
(VC Groot Bijgaarden)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Havoc Waver
(VC Havoc Waver)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Heusden 82 Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Hoekaf Korspel Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Jaraco As
(Jaraco As)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Kivola Riemst
(VC Kivola)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Kokaz Kontich
(KOKAZ Kontich)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub KREG ROTSELAAR VZW Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Kuvoc Kuringen
(KUVOC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Mentha Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Molenstede
(VCM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Molenstede
(VC Molenstede)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub OVOC Brecht
(OVOC Brecht)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Pannenhuiseke Edegem
(VK Pannenhuiseke Edegem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Patria Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Patters Huldenberg
(VC Patters)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Pelt
(VCP)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Rekre Hades Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Riemst
(VC Ikke)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Roepovo Poperinge-Roesbrugge Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Sieby Fun
(VC Sieby Fun)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Smash Lier
(VC Smash Lier)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Smash Neerijse
(VC Smash)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Stalvoc Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Sterko Kortenberg
(VC STERKO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Tesvoc Tessenderlo Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Tops As
(VC Tops As)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Touché Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Yabba
(VC Yabba)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Zandstuivers
(VC Zandstuivers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Zorgvliet
(VC Zorgvliet)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleybalclub Zutendaal
(V.C Zutendaal)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleyclub Sonuwe
(VC Sonuwe)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volleypelt Sportclub
(Gemeentelijk)
Volluc Sportclub
(Gemeentelijk)
Volmar Ekeren
(Volmar)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Volop Opglabbeek Sportclub
(Gemeentelijk)
Voteroes Sportclub
(Gemeentelijk)
VP Boxberg Sportclub
(Gemeentelijk)
VP Gaverland Sportclub
(Gemeentelijk)
Vrienden Atletiek Dadizele
(VAD)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Vrienden Van Mich Sportclub
(Gemeentelijk)
Vriendenkring Brandweer Aalter Sportclub
(Gemeentelijk)
Vrije Zwemmers Wenduine - De Haan Sportclub
(Gemeentelijk)
Vroom En Vrij Sportclub
(Gemeentelijk)
VT Magbat Sportclub
(Gemeentelijk)
VVA Kermt Sportclub
(Gemeentelijk)
Vvov Sportclub
(Gemeentelijk)
VZW De Gul
(VZW De Gul)
Sportclub
(Gemeentelijk)
vzw De Meiviskoppen
(Herdersem Sportvrienden)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wakkerzeelse Pleinfeesten Sportclub
(Gemeentelijk)
Walon 96 Sportclub
(Gemeentelijk)
Wandelclub Gelrode Sportclub
(Gemeentelijk)
Wandelvoetbal Fit & Fun Sportclub
(Gemeentelijk)
Wandelvoetbal KSV Rumbeke
(Wandelvoetbal KSVR)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wandelvoetbal Moorslede Sportclub
(Gemeentelijk)
Wandelvrienden Sportclub
(Gemeentelijk)
Wara Bret Sportclub
(Gemeentelijk)
Waver loopt Sportclub
(Gemeentelijk)
Wavoc Waverse Volleybalclub
(WAVOC)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wemmenem Sportclub
(Gemeentelijk)
Werftrappers Sportclub
(Gemeentelijk)
Westerlose Aero Modelclub
(W.A.M.C.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Westhoek Turncentrum
(WT)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wetterse Wezels Athletic
(WWA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wevok Sint-Joris-Weert
(WEVOK)
Sportclub
(Gemeentelijk)
White Falcon Dancers Sportclub
(Gemeentelijk)
Wieler Toeristen Club De Doortrappers Sportclub
(Gemeentelijk)
Wieler Toeristen Club Marva Parken & Golf Azur
(W.T.C - M.P. & G.A.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielerclub Radeloos
(WC Radeloos)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub Bevel Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub Crijtspurters
(WTC Crijtspurters)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub De Krombeekse Pedaaltrappers
(WTC De Krombeekse Pedaaltrappers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub De Mandelvrienden Wakken Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub De Vrije Vogels Nazareth
(WTC De Vrije Vogels - Nazareth)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub Kwalaak
(WTC Kwalaak)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub Molenzijde
(WTCM)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub Ontspanning Verenigt
(WTC Ontspanning Verenigt)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenclub Vitesse
(WTC Vitesse)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielertoeristenklub De Tuiltertrappers Sportclub
(Gemeentelijk)
Wielervrienden Herselt Sportclub
(Gemeentelijk)
Wikings Tennis en Padel Club Sportclub
(Gemeentelijk)
Wildlife Paddock Paardrijclub Sportclub
(Gemeentelijk)
Willen Is Kunnen Kwik-Gym Temse
(WIK Kwikgym)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Willibies Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
Wilrijk Centrum
(KWB Wilrijk Centrum)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Woka Wommelgem
(Woka Volley)
Sportclub
(Gemeentelijk)
World Runners Belgium Sportclub
(Gemeentelijk)
Worstelclub Kampioen MMA Thaibox Kickbox UFG Sportclub
(Gemeentelijk)
Worstelclub Sint-Truiden Sportclub
(Gemeentelijk)
Wrestling Wolves Oudenaarde
(Wrestling Wolves)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Wuustwezel Tafeltennisclub
(TTC Wuustwezel)
Sportclub
(Gemeentelijk)
WU-VEM Sportclub
(Gemeentelijk)
Xpickers Sportclub
(Gemeentelijk)
Xtreme Geoteam Sportclub
(Gemeentelijk)
Xtreme Iceskating Team Hasselt Sportclub
(Gemeentelijk)
Xtreme On Ice Sportclub
(Gemeentelijk)
Yoake Dojo Antwerpen Sportclub
(Gemeentelijk)
Yoga Ambika Sportclub
(Gemeentelijk)
Yoga Yina Sportclub
(Gemeentelijk)
Yogaclub Ananda Sportclub
(Gemeentelijk)
Yogaclub Lotus Sportclub
(Gemeentelijk)
Yorokai Sportclub
(Gemeentelijk)
YOSHI - KAN Sportclub
(Gemeentelijk)
YOU NEVER WALK ALONE
(YNWA)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Young Talents Academy Sportclub
(Gemeentelijk)
Younited Belgium Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub 9876
(ZVC 9876)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Ajax Zemst
(ZVK Ajax Zemst)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Bankenboys Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Bevingen
(ZVC Bevingen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Biemen Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Branli Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Broekies
(ZVC Broekies)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Brug Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Carmen Chill
(ZVC Carmen Chill)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Club '61 Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Coopers
(Coop)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Bearn Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Blokkers
(ZVC De Blokkers)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Boeliekes Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Born
(ZVK de born)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Hoogt Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Molen Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Murphy's
(ZVC De Murphy's)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Po(e)ppemiekes
(ZVC De Poeppemiekes)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Putse Broeders Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Schutterkes Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Soarrijders
(ZVC De Sparrijders)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Sterresjotters Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub De Vroege Vogels
(ZVC De Vroege Vogels)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Den Boskant
(ZVC Den Boskant)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Eeman Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub EU-Zuid Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Fieten Van Dessel Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Galaxy-Haaltert
(ZVC Galaxy-Haaltert)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Groot-Grimbergen
(ZVV Groot-Grimbergen)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Inflarent
(ZVC Inflarent)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Knal Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Kruispunt
(ZVC Kruispunt)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Lappetem
(ZVC Lappetem)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Meubelen Geusens
(ZVK Meubelen Geusens)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Milacvrienden
(ZVC Milacvrienden)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub MOTA Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Ons Livra Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Prohibition Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Punica
(ZVC Punica)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Roda 09
(ZVC Roda 09)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Schepdaal 2000
(ZVC Schepdaal 2000)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Sint-Sixtus
(ZVC Sint-Sixtus)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Skwadra Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Soccerpunch
(ZVC Soccerpunch)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub 't Kliekske
(ZVC 't Kliekske)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub 't Klinkerke Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Teuntjeswijk Sportclub
(Gemeentelijk)
zaalvoetbalclub The sinner Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Veteranen Meise
(ZVK Veteranen Meise)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub Westmalle
(ZVC Westmalle)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zaalvoetbalclub WTS Sportcafé Houthalen-Oost Sportclub
(Gemeentelijk)
Zen With Debby Sportclub
(Gemeentelijk)
ZEUS AXA-bank Kessel Sportclub
(Gemeentelijk)
Zingende Zwanzers Sportclub
(Gemeentelijk)
ZONIEN ATHLETICS TEAM (COMPETITIE EN RECREATIE) Sportclub
(Gemeentelijk)
Zonnebeekse Loopvrienden
(ZoLo)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zutendaalse Turnvereniging Sportclub
(Gemeentelijk)
ZVC Achterstenhoek Sportclub
(Gemeentelijk)
ZVC Avenue Sportclub
(Gemeentelijk)
ZVC De Wettel Sportclub
(Gemeentelijk)
ZVC Forza Noendries Sportclub
(Gemeentelijk)
Zvc Whitecaps Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwemclub Atlantis
(Atlantis)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwemclub De Valkaart Oostkamp
(ZVO)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwemclub Dilbeek Orka's
(Orka's)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwemclub Jastremski Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwemclub Neerpelt
(ZCN)
Sportclub
(Gemeentelijk)
ZWEMCLUB TER BORCHT
(Z.T.B.)
Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwemgroep ALO Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwemklub Wevelgemse Dolfijnen Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwemscholing De Haan Sportclub
(Gemeentelijk)
Zwevezeelse Hondenschool Mijn Hond Mijn Vriend
(MHMV Zwevezele)
Sportclub
(Gemeentelijk)