Sport Vlaanderen Blankenberge

Sport Vlaanderen Blankenberge

  • atletiek, fitness, squash, voetbal, boogschieten, tennis, zwemmen, basketbal, jogging, volleybal, dans, vechtsport, tafeltennis, badminton
  • blankenberge@sport.vlaanderen
Sport Vlaanderen Brasschaat

Sport Vlaanderen Brasschaat

  • klimmen, rugby, voetbal, boogschieten, basketbal, volleybal, badminton, geocaching, G-rugby, hoogteparcours, laagteparcours, lasergamen, Zaalvoetbal
  • brasschaat@sport.vlaanderen
Sport Vlaanderen Brugge

Sport Vlaanderen Brugge

  • atletiek, boksen, fitness, klimmen, rugby, skeeler, squash, voetbal, wielersport, dans, vechtsport
  • brugge@sport.vlaanderen
Sport Vlaanderen Genk

Sport Vlaanderen Genk

  • paardensport, klimmen, voetbal, boogschieten, tennis, basketbal, mountainbike, omnisport, dans, judo, balsporten, fietsen, gevechtsporten, handbal, oriëntatie, ruitersport, wandelen
  • genk@sport.vlaanderen
Sport Vlaanderen Gent

Sport Vlaanderen Gent

Sport Vlaanderen Herentals

Sport Vlaanderen Herentals

  • atletiek, klimmen, squash, voetbal, boogschieten, tennis, schaatsen, basketbal, jogging, kajak, mountainbike, powertraining
  • herentals@sport.vlaanderen
Sport Vlaanderen Hofstade

Sport Vlaanderen Hofstade

  • klimmen, rugby, voetbal, bmx, boogschieten, zwemmen, basketbal, jogging, kajak, mountainbike, omnisport, volleybal, tafeltennis, badminton, baseball, beachvolleybal, hoogtouwenparcours, rafting, skateboard, vlotten, waterpolo, windsurfen, zeilen
  • hofstade@sport.vlaanderen
Sport Vlaanderen Willebroek

Sport Vlaanderen Willebroek