Waar kan je terecht om topsport te beoefenen?

Op zoek naar een trainingsplek?

Van atletiekpistes en kunstgrasvelden tot zwembaden en sporthallen: Vlaanderen telt meer dan 19.000 sportaccommodaties waar je als topsporter kan trainen. Via de Sportdatabank Vlaanderen vind je beslist de juiste locatie voor jouw sportieve plannen.

De centra van Sport Vlaanderen

De centra van Sport Vlaanderen geven onderdak aan sporters van alle niveaus, en zeker ook aan topsporters. Je vindt ze verspreid over Vlaanderen: van Genk tot Nieuwpoort, van Liedekerke tot Blankenberge. Dus vast ook bij jou in de buurt.

Waar vind je de Vlaamse topsportscholen?

In Vlaanderen zijn er 6 topsportscholen. Elke topsportschool focust op andere sporten. Weet jij voor welke sport je waar terechtkan?

 

Topsportfederaties: bij wie moet je aankloppen?

Op zoek naar een aanspreekpunt bij je topsportfederatie? Hieronder hebben we de contactpersoon  topsport even voor je opgelijst.

 

Badminton Vlaanderen vzw
Jo Van Damme
Technisch directeur topsport
jo@badmintonvlaanderen.be

 

Cycling Vlaanderen vzw
Koen Beeckman
Technisch directeur topsport
koen.beeckman@cycling.vlaanderen

 

Gymnastiekfederatie Vlaanderen vzw
Valerie Van Cauwenberghe
Technisch directeur topsport
valerievancauwenberghe@gymfed.be

 

Handboogliga vzw
Francis Noteboom
Technisch directeur topsport
francis@ecoolarchery.be


Parantee-Psylos vzw
Steven Van Beylen
technisch directeur topsport
steven.vanbeylen@parantee-psylos.be


Vlaamse Atletiekliga vzw
Max De Vylder
Technisch directeur topsport
max@val.be

Vlaamse Basketballiga vzw
Sven Van Camp
Technisch directeur topsport
sven.vancamp@vlaamsebasketballiga.be

Vlaamse boksliga vzw
Hubert Firens
Technisch directeur topsport
hub@belgacom.net

 

Vlaamse Hockeyliga vzw
Adam Commens
Technisch directeur topsport
adam.commens@hockey.be


Vlaamse Judofederatie vzw

Bart Demuynck
Ondervoorzitter, dossierbeheerder topsport RvB   
topjudo@vjf.be 

 

Vlaamse Kano & Kajak Federatie vzw
Bob Maesen
Technisch directeur topsport
bob@vkkf.be

 

Vlaamse Liga Paardensport vzw
Evi Vereecke
Technisch directeur topsport
evi@vlp.be


Vlaamse Roeiliga vzw
Dominique Basset
Technisch directeur topsport
dbasset@orange.fr

 

Vlaamse Schermbond vzw
Paul Corteyn
Technisch directeur topsport
paul.corteyn@vlaamseschermbond.be

 

Vlaamse Taekwondobond vzw
Laurence Rase
Technisch directeur topsport
laurencerase@hotmail.com


Sneeuwsport Vlaanderen vzw
Tom Coeckelberghs
Technisch directeur topsport 
tom@sneeuwsport.vlaanderen   

Vlaamse Tafeltennisliga vzw
Marc Closset
Technisch directeur topsport
marcclosset@netcourrier.com


Tennis Vlaanderen vzw
Ivo Van Aken 
Technisch directeur topsport
ivo.vanaken@tennisvlaanderen.be

Vlaamse Triatlon & Duatlon Liga vzw
Reinout Van Schuylenbergh
Technisch directeur topsport
topsport@triatlon.vlaanderen


Vlaamse Vereniging voor Golf vzw
Karine Guerman
Technisch directeur topsport
k.guerman@golfvlaanderen.be

Volley Vlaanderen vzw
Koen Hoeyberghs
Technisch directeur topsport
koenraad.hoeyberghs@telenet.be

Wind & Watersport Vlaanderen vzw
Wil Van Bladel
Technisch directeur topsport
bladel2007@gmail.com


Vlaamse Zwemfederatie vzw
Koen Van Buggenhout
Technisch directeur topsport
koenvanbuggenhout@zwemfed.be

Voetbalfederatie Vlaanderen vzw
Bob Browaeys
Technisch directeur topsport
bob.browaeys@voetbalvlaanderen.be

 

 

Terug naar boven