badminton

Driesen Badminton

Beemdenstraat 108

2930 Brasschaat

werner_leyssens@hotmail.com

T 0495 50 85 99

 

Groep Hanssen

Begijnhoeve 34

2040 Berendrecht (Antwerpen)

johan.hanssen@gmail.com

T 0473 22 79 48

baseball softball

Koninklijke Baseball en Softballclub Squirrels

Vosstraat 109

2140 Borgerhout (Antwerpen)

www.borgerhoutsquirrels.com

info@borgerhoutsquirrels.com

T 0486 27 30 70

basket

Sodico BBC

Nieuwdreef 127 bus 25

2170 Merksem (Antwerpen)

marcus.vercammen@telenet.be

T 0486 07 03 59

dansen

Dansschool ConfiDance

Sportlaan 17

2490 Balen

www.dansschool-confidance.be

tamara.mets@hotmail.com

T 0495 76 55 56

 

First Dance

Paalstraat 282

2900 Schoten

www.first-dance.be

aline@first-dance.be

T 0494 43 27 07

gevechtssport

Capoeira Filhos de Bimba

Millegemweg 34 bus 2

2531 Vremde

pauws@hotmail.com

T 0472 32 24 16

 

Ganko-sa-no-dojo

E.Van Notenlaan 66

2960 Sint-Lenaarts

www.ganko-sa-no-dojo.be

bart.fockaert@telenet.be

T 0474 40 12 44

 

Khmer-Gym

Miksebeekstraat 33

2930 Brasschaat

www.khmergym.be

khmer-gym@hotmail.com

T 0472 71 00 21

 

Kimokea gvc

Tucherlei 4

2100 Deurne (Antwerpen)

europeankravmagaacademy@gmail.com

T 0473 75 92 42

 

SwArta

Perstraat 68

9120 Haasdonk

www.swarta.be

alwin.goethals@telenet.be

T 0476 69 87 91

 

Taekwondo Brasschaat

Michielssendreef 11

2930 Brasschaat

www.taekwondobrasschaat.com

paul.jenet@outlook.com

T 0486 72 75 27

gymnastiek

(Acrogym) Art Gym

Heidestraat-Zuid 181

2950 Kapellen (Antw.)

www.artgym.be

secretariaat@artgym.be

T 0486 05 31 18

 

(Rugscholing) Centrum Voor Rug, nek & Rsi-Klachten

Mayerlei 48

2640 Mortsel

www.rugschoolcarmen.be

carmen.van.baelen@telenet.be

T 03 455 63 74

T 0494 68 14 58

 

(Seniorengym) Het Lenige Pintje

Hertendreef 28

2920 Kalmthout

dgrt.nicolaas@gmail.com

T 03 289 73 38

T 0475 32 99 48

G-sport

Jiu-Jitsuschool Magda De Sutter

Donksesteenweg 139

2930 Brasschaat

www.jiujitsumds.be

magda.de.sutter@telenet.be

T 03 651 75 79

 

Wapper

Halewijnlaan 51 bus 9

2050 Antwerpen

www.wapper.be

info@wapper.be

T 03 321 13 23

T 0486 97 01 93

 

G-Squirrels

Vosstraat 109

2140 Borgerhout

www.borgerhoutsuirrels.com

sigridgontier@hotmail

 

hockey

(inline) Sportiek Spins Inline Hockey

Mishagen 108

2930 Brasschaat

www.sportiekspins.be

kim@sportiekspins.be

T 0475 34 87 39

 

(veldhockey) KHC Dragons

Gemeentepark 13 bus 43

2930 Brasschaat

www.dragons.be

richard.vos@dragons.be

T +32 3 651 22 00

 

(veldhockey) Koninklijke Belgische Hockey Bond

Charles Schallerlaan 50-- 52

1160 Oudergem

www.hockey.be

justine.mahiat@hockey.be

T 0472 49 52 09

rolschaatsen

RollerSchool Brasschaat

Onderheide 2

2930 Brasschaat

www.rolschaatsen.com

info@rolschaatsen.com

T 0484 84 26 30

voetbal

(jeugd) Royal Antwerp FC

Oude Bosuilbaan 54/a

2100 Deurne (Antwerpen)

michel.bultynck@telenet.be

T 0496 12 39 31

 

(voetbalschool) Technische voetbalschool Way to Play

Boskouter 34

2070 Zwijndrecht

www.waytoplay.be

info@waytoplay.be

T 0488 76 10 88

 

Atletico Turco

Biekorfstraat 76

2060 Antwerpen

ibrahim.ogut1@hotmail.com

T 0485 98 73 10

 

Belgian Chinese United

Oosterveldlaan 175

2610 Wilrijk (Antwerpen)

fc.bcunited@gmail.com

T 0484 26 63 38

 

Boortmalt

Zandvoort2/Haven350 bus 1

2030 Antwerpen

www.boortmalt.com

marie.vandievel@boortmalt.com

T 03 545 04 76

 

F.C. Amalie

Quinten Matsijsstraat 30

2900 Schoten

mjrsledsens@base.be

T 03 646 38 44

T 0497 70 53 52

 

F.C. Atletico Juventude Antwerpen

Dambruggestraat 109

2060 Antwerpen

athleticoantwerpen@hotmail.be

T 0486 677 489

 

F.C. Gobi United

Viktor Jacobuslei 68

2600 Berchem (Antwerpen)

francisopdebeeck@live.be

T 0484 69 62 63

 

F.C. Seja (vzw OLSEA)

Laaglandlaan 385

2170 Merksem (Antwerpen)

www.seja.be

info@seja.be

T 03 646 50 50

 

F.C. Sifra 1

Rustoordlei 31

2930 Brasschaat

bswaelen@hotmail.com

T 0490 57 23 05

 

FC Ihvans

Pothoekstraat 90

2060 Antwerpen

antipo@hotmail.com

T 0484 92 41 49

 

FC Wariors

Van Peenestraat 43 bus 4

2020 Antwerpen

khalid.haajou@hotmail.com

T 0484 13 27 31

 

Groep Van Cutsem

Nijverheidslei 79

2180 Ekeren (Antwerpen)

frederikvcutsem@gmail.com

T 03 292 67 65

T 0479 49 64 02

 

K.S.K.Donk

De Oude Landen 135 bus 1

2180 Ekeren (Antwerpen)

tom.dalle@florealgroup.be

T 0486 222 509

 

Kon. Football Club Schoten SK

Kasteeldreef 42 bus 5

2900 Schoten

www.schotensk.be

jozefnevelsteen@skynet.be

T 0476 92 98 91

 

Kon.Soc.Maria Ter Heide

De Beelenlei 5

2930 Brasschaat

www.voetbalmth.be

thomas_adri@hotmail.com

T 0496 905 377

 

Koninklijke Sportvereniging Vlug Vooruit

Fortsteenweg 1

2170 Merksem (Antwerpen)

rudy.ceulemans@kbc.be

 

Racing Gobi

Melgesdreef 232

2170 Merksem (Antwerpen)

vanwykalain@hotmail.com

T 0485 19 13 82

Olijke Prutsers Vooruit

Zwemdoklei 80

2930 Brasschaat

www.zvcopv.wix.com/prutsers

michielroebben@gmail.com

T 0474 34 28 36

 

Zaalvoetbalclub Antwerp Stars

Vic Meesstraat 1 bus 19

2900 Schoten

www.zvcantwerpstars.be

antwerp_stars@hotmail.com

T 0495 71 04 74

 

Zaalvoetbalclub Antwerp Wanderers

De Villermontstraat 12

2550 Kontich

andy.mobistar@gmail.com

T 0477 39 34 04

 

Zaalvoetbalclub Boc@

Frans de l'Arbrelaan 43

2170 Merksem (Antwerpen)

glennbo@outlook.be

T 0493 54 34 91

 

Zaalvoetbalclub Camminata

Neerhoevelaan 146

2640 Mortsel

timschollaert@hotmail.com

T 0472 38 25 45