Atletiek

Atletiekclub Blankenberge vzw

Verantwoordelijke: Johan Bauwens
Engelendalelaan 81 - 8310 Assebroek (Brugge)
T +32 495 20 87 12
info@acb-vzw.be

www.acb-vzw.be 


Jeugdverantwoordelijke: Tim Rosseel
tim@acb-vzw.be 

Trainingen

Dinsdag, woensdag, vrijdag en zondag 

 

Basketbal

Basketbal Blankenberge

Verantwoordelijken: Eric Bellaert - Marcel Quyssens
Scharebrugstraat 77 - 8370 Blankenberge
T +32 472 77 52 52
marcelquyssens@skynet.be
www.basketblankenberge.be 

Trainingen

Dinsdag 19 u tot 22 u 

Boogschieten

Boogschieten (Olympisch doelschieten)

Verantwoordelijken: Eric Witevrongel
Ontmijnersstraat 15 - 8370 Blankenberge
T +32 50 41 65 97   /   +32 473 53 78 50
ericwittevrongel@skynet.be / vbflw@skynet.be 

Trainingen

Woensdag:
13.30 u tot 17.00 u : (jeugd en beginnelingen)
19.30 u tot 22.00 u : (clubleden volwassenen)
Weekdagen: 
Individuele trainingen: op aanvraag
Initiatiereeksen: op aanvraag

Dans

Fedes Dansplatoo Blankenberge / Cadanza 

Sporttechnisch coördinator: Annelies Schoutteet
Lieven Bauwensstraat 20 - 8200 Brugge
T +32 50 35 15 05
www.fedes.be - info@dansplatoo.org 

Trainingen

Donderdag: 
16.00 u tot 17.00 u : prédans (4-5 jarigen)
17.00 u tot 18.00 u : jazz kids (6-7 jarigen)
18.00 u tot 19.00 u : jazz junior (8-9 jarigen)
19.30 u tot 20.30 u : jazz 1+2 (10-15 jarigen)
20.30 u tot 21.30 u : modern jazz volwassenen (+16 jaar)

 

 

Gymnastiek

Gymbad Blankenberge

Verantwoordelijken: Joyce Maene
Blankenbergse Dijk 36 - 8370 Blankenberge
T +32 479 79 26 83
gymbat@hotmail.be  - www.gymbat.be - www.facebook.com/TurnkringGymbat

 

Rust Roest

Verantwoordelijke: Roger Govaert
Dumonstraat 15 - 8370 Blankenberge
T +32 50 42 85 15
rustroest.blankenberge@gmail.com

secretariaat: Monique Guns
rustroest.blankenberge@gmail.com - www.rustroest-blankenberge.be 

Trainingen

Maandag: 20.00 u tot 21.00 u (bodysculpting)
Dinsdag: 18.00 u tot 19.00 u (trampoline)
Woensdag: 15.00 u tot 17.00 u (kleuterturnen)
Zaterdag: 9.30 u tot 12.00 u (kleuterturnen + toestelturnen)

 

Trainingen

Maandag: 19.00 u tot 21.00 u (ropeskipping)
Donderdag: 18.00 u tot 19.00 u

Omnisport

Loopje-Zwempje

Verantwoordelijken: Hilde Rappé / Werner Ponjaert
 

Trainingen

Donderdag: 20.00 u tot 21.00 u

 

Shake & Shape

Verantwoordelijken: Ann Bracke

                              ann_bracke@telenet.be   

                              Tamara Neirinck

                               tamiedjanida@gmail.com

                               Evi Vermeiren

                               evi.vermeiren@gmail.com
 

Trainingen

Woensdag: 20.00 u tot 20.30 u (BBB)

                 20.30 u tot 21.30 u (dance workout)

 

 

 

 

Vechtsport

Ronin Mixed Martial Arts vzw

Verantwoordlijke: Eric Van Vaerenbergh
Willem Tellstraat 60 - 8370 Blankenberge
T +32 477 68 37 94
roninvzw@gmail.com - www.roninmma.be 

Trainingen

Maandag: 18.30 u tot 21.30 u
Dinsdag: 18.30 u tot 21.30 u
Woensdag: 18.30 u tot 21.30 u
Donderdag: 18.30 u tot 21.30 u
Vrijdag: 18.30 u tot 20.00 u

Voetbal

KSC Blankenberge

Verantwoordelijken: Walter Lenoir
Jules Soetestraat 51 - 8370 Blankenberge
T +32 498 59 68 10
walter.lenoir@skynet.be - www.kscb.be 

Trainingen

Trainingen: maandag tot vrijdag
Wedstrijden: zaterdag tot zondag

 

Veteranen Blankenberge

Verantwoordelijke: Freddy Jacobs
Van Dycklaan 8 - 8370 Blankenberge
T +32 50 41 57 49 - +32 473 21 55 27
fredje.jacobs@skynet.be

Trainingen

Wedstrijden: vrijdag van 20.00 u tot 22.00 u

Voetbal De Rese Keypharm

Verantwoordelijke: Van Dycke Cindy
Willem Tellstraat 66 - 8370 Blankenberge
T +32 498 06 71 72
cindy.vandycke@telenet.be - www.deresekeypharm.be 

 

Trainingen

Wedstrijden: zaterdag van 15.00 u tot 17.00 u

Zaalvoetbal

Zvc Victory

Verantwoordelijke: Patrick Walckiers
Grote Edestraat 43 - 8370 Blankenberge
T +32 475 79 91 26
info@restovictory.be - www.restovictory.be 

Trainingen

Wedstrijden: vrijdag van 22.00 u tot 23.00 u

 

Zvc Van Craeymeersch

Voorzitter: Bjorn Bonte
CH. Huysstraat 58 - 8370 Blankenberge
T +32 497 26 27 64
Bjorn_bonte@hotmail.com 

 

Zvc Circosia - Picardie Blankenberge (1ste provinciale)

Verantwoordelijke: Alain Brusselle
alainbrusselle@hotmail.com 

 

Trainingen

Wedstrijden: Vrijdag 20.00 u tot 21.00 u