Actieve sportclubs Gent

Andersvaliden

 

 Recreas - Minivoetbal

 

Verantwoordelijke: Rinus Van Nieuwenborgh
T +32 9 333 57 83
rinus.vannieuwenborgh@socmut.be

Trainingen

 

Sporthal
donderdag: 18u - 19u

Zoniënclub - Badminton

 

Verantwoordelijke: Hilde Watté 
T +32 9 239 91 48
T +32 486 37 11 16
info@zonienclub.be 

Trainingen

 

Sporthal
woensdag: 17u - 18u

To Walk Again - Rolstoelbasket

 

Verantwoordelijke: Hilde Dejongh 
T +32 473 68 68 93
hdejongh@sporta.be

Trainingen

 

Sporthal
zaterdag: 10u - 12u30 

Kompas vzw

 

Verantwoordelijke: Joke Van Immerseel

joke.vanimmerseel@vzwkompas.be 

Trainingen

 

Zaterdag 10u - 12u

 

Atletiek

Racing Club Gent

 

Verantwoordelijke: Christiaan Dupre
T +32 9 385 58 98
rcg@val.be  
http://www.rcgent.be

Trainingen

 

Trainingsuren te bekomen bij

de contactpersoon van de club

Stax

 

Verantwoordelijke: Luk Van Kerschaever
T +32 9 282 62 61
info@stax-ac.be  
http://www.stax-ac.be

Trainingen

 

Trainingsuren te bekomen bij

de contactpersoon van de club

KAAG

 

Verantwoordelijke: Marcel Janssens
T +32 9 230 95 33
kaagatletiek@belgacom.net 
http://www.kaagatletiek.be

 

Trainingen

 

Trainingsuren te bekomen bij

de contactpersoon van de club

Badminton

BC Klein Pluimpje

 

Verantwoordelijke: Hans Goubert
T +32 479 57 38 84 
kleinpluimpje@gmail.com 

Trainingen

 

Wielerpiste
Maandag: 20u - 22u

BC Rondom 30

 

Verantwoordelijke: Bernice Prieels
T +32 495 44 58 58
bernice@prieels.cc 

Trainingen

 

Wielerpiste
Maandag: 20u - 21u

BC Vuurvlieg

 

Verantwoordelijke: Karen Spiessens
T +32 495 13 72 82 
bcvuurvlieg@hotmail.com  

Trainingen

 

Wielerpiste
Donderdag 20u - 22u

Red Lions Gent

 

Verantwoordelijke: Danny Tackaert
T +32 9 230 77 37
T +32 476 94 43 21 
danny.tackaert@telenet.be 

Trainingen

 

Sporthal
Maandag 18u - 20u
Woensdag 19u - 22u

Smash & Go

 

Verantwoordelijke: Jeroen Taerwe
T +32 9 383 83 14
T +32 474 78 09 51 
jeroen.ellen@skynet.be 

Trainingen

 

Sporthal
Donderdag 20u - 22u

Gentse BC

 

Verantwoordelijke: Stijn Cabus

T +32 476 20 45 19

secretaris@gentsebc.be 

www.gentsebc.be  

 

 

Trainingen

 

Wielerpiste

Maandag: 20u - 22u

Woensdag: 18u - 22u

Vrijdag: 19u - 22u

BC Pluimplukkers

 

Verantwoordelijke: Robin Van Landeghem

T +32 486 58 71 67

info@pluimplukkers.be  

 Trainingen

 

Wielerpiste

Dinsdag: 20u - 22u

JNM

 

Verantwoordelijke: Ruben Baert

T +32 498 33 55 35

ruben.baert@gmail.com 

 Trainingen

 

Wielerpiste

Dinsdag: 19u - 21u

Topbad

 

Verantwoordelijke: Stefaan De Rijcke

T +32 472 05 51 91

stefaan.de.rijcke1@telenet.be 

 Trainingen

 

Wielerpiste

Donderdag: 18u - 20u

 

Basketbal

 

Jeugd Gentson

 

Verantwoordelijke: Gert Demuyter
T +32 0477 54 90 97
gert.demuyter@vdab.be

Trainingen

 

Sporthal
Dinsdag  18u30 - 20u  Jongens
Vrijdag   17u - 19u      Meisjes

Cricket

Arcadians Crickett Club

 

Verantwoordelijke: Catherine Dejonghe
T +32 9 329 31 56
T +32 484 29 50 16
charles@blommaert.org

Trainingen

 

Sporthal
Zondag 10u30 - 12u30 
(Vanaf januari tot maart)

Forest Crickett Club

 

Verantwoordelijke: Zaman Mujahid
T +32 2 213 13 61
T +32 488 82 42 53
mehmouna@hotmail.com

Trainingen

 

Sporthal
Zaterdag 13u - 16u
(Vanaf november tot en met maart)

Gymnastiek

Gymnastiekfederatie Vlaanderen vzw

 

Verantwoordelijke: Gymnastiekfederatie Vlaanderen VZW
T +32 9 243 12 00
info@gymfed.be  
www.gymfed.be

Trainingen

 

 

Inline skating

Rollerman

 

Verantwoordelijke: Johnny Grootaert
T +32 (0)478 39 66 71
info@rollerman.be

  • Indoor inline skaten
  • Lessenreeksen
  • Trainingen

Trainingen

 

Topsporthal
Woensdag: 19u - 22u

Minivoetbal

De Peulschil

 

Verantwoordelijke: Luc Impens
T +32 9 221 53 83
T +32 477 80 93 31
fb778177@skynet.be

Trainingen

 

Sporthal
Woensdag: 20u - 21u

De Welpen

 

Verantwoordelijke: Rik De Muynck 
T +32 09 227 95 64
T +32 473 47 14 80
rdm@fulladsl.be

Trainingen

 

Sporthal
Dinsdag: 20u - 21u

Kix

 

Verantwoordelijke: Dave Heleu
T +32 477 58 08 84
dave.heleu@telenet.be
www.kix.be

Trainingen

 

Sporthal
Maandag: 19u - 20u
Vrijdag: 19u - 20u

V.M.F. (Vlaamse Minivoetbal Federatie)

 

Verantwoordelijke: Willy Van Leirberghe
T +32 9 220 83 82 (secretariaat VMF)
T +32 472 66 80 04
willy.van.leirberghe@telenet.be  
www.vmf.be

Trainingen

 

Sporthal
Maandag: 20u - 22u
Vrijdag: 20u - 22u

   

Scholen

Topsportschool Atletiek

 

Verantwoordelijke: Tille Scheerlinck
T +32 2 474 72 24
tille@val.be 
www.val.be  

Trainingen

 

Topsporthal - dagelijks

 

Topsportschool Schermen

 

Verantwoordelijke: Paul Corteyn 
T +32 497 65 73 96
paul.corteyn@telenet.be 

Trainingen

 

Sporthal - dagelijks

Arteveldehogeschool

 

Verantwoordelijke: An De Groote
T +32 9 389 60 53
T +32 477 84 64 64
an.degroote@arteveldehs.be 

Trainingen

 

Sporthal - dagelijks

SVS

 

Verantwoordelijke: Krista Van Driessche
T +32 9 243 00 52 
svs@oostvl.schoolsport.be

 

Tennis

T.C. Herman Remy

 

Verantwoordelijke: Herman Remy
T +32 9 226 62 71
herman.remy@telenet.be

Trainingen

 

Sporthal
Dinsdag: 20 u - 21 u

Vivavo

 

Verantwoordelijke: Rudi Ponnet
T +32 9 355 95 61
T +32 472 81 40 71
rudy.ponnet@ivv-gent.be

Trainingen

 

Sporthal
Vrijdag: 17 u - 19 u

Volleybal

Ben Fenster Volley

 

Verantwoordelijke: Herbert Mortier
T +32 9 226 81 41
T +32 475 64 28 65
herbert.mortier@lijncom.be 
hemo@skynet.be 
www.lijncom.be

Trainingen

 

Dinsdag: 20u - 22u

V.C. Drop

 

Verantwoordelijke: Joris Lemmers
T +32 9 231 14 22
joris.lemmers@skynet.be

Trainingen

 

Donderdag: 20u - 22u

VDK Gent (Jeugd)

 

Verantwoordelijke: Peter Ballinckx

T +32 475 82 94 14
peter.ballinckx@telenet.be 

Trainingen

 

Wielerpiste
Maandag    18u - 20u
Dinsdag      17u - 19u
Donderdag  18u - 22u
Vrijdag       17u - 19u

Wielrennen

 

Wielerbond Vlaanderen

 

Verantwoordelijke: Peter Verhoeven
T +32 9 321 90 23 (WBV - Afdeling Gent)
T +32 496 96 73 22
peter.verhoeven@wielerbondvlaanderen.be

Trainingen

 

Wielerpiste
Dagelijks: trainingsuren te bekomen
bij de verantwoordelijke van de federatie

Zondagsrijders

 

Verantwoordelijke: Philippe Lobbens 
T +32 478 45 67 98
w.gernaey@skynet.be

Trainingen

 

Wielerpiste
Zondag 10 u - 12 u (Periode november tot en met februari)