Actieve sportclubs Gent

Andersvaliden

Kompas badminton

Esmee Paelinck

T +32 499 51 35 23  of +32 9 216 26 66

info@vzwkompas.be

www.vzwkompas.be

Trainingen

zat van 10:00 u tot 12:00 u

Net Gemist

Nicole De Smul

+32 9 226 10 78 of +32 478 53 17 43

smul@telenet.be

Trainingen

woensdag 17:00 u tot 18:00 u

De Scheneschoppers balsporten

Sven Van Hamme

T +32 473 95 59 03

sven.vanhamme@deschacht.eu

www.de-scheneschoppers.be

Trainingen

donderdag 18:00 u tot 19:00 u

To Walk Again basket

Tessa van Opstal

T +32 473 68 68 93

tessa.vanopstal@towalkagain.be

Trainingen

zaterdag van 10:00 u tot 12:30 u  

Atletiek

Racing Club Gent

 

Verantwoordelijke: Christiaan Dupre
T +32 9 385 58 98
rcg@atletiek.be
http://www.rcgent.be

Trainingen

 

Trainingsuren te bekomen bij

de contactpersoon van de club

Stax

 

Verantwoordelijke: Luk Van Kerschaever
T +32 9 282 62 61
info@stax-ac.be  
http://www.stax-ac.be

Trainingen

 

Trainingsuren te bekomen bij

de contactpersoon van de club

KAAG

Verantwoordelijke: Marcel Janssens
T +32 9 230 95 33
kaagatletiek@belgacom.net 
http://www.kaagatletiek.be

 

Trainingen

Trainingsuren te bekomen bij

de contactpersoon van de club

Badminton

Crazy Badmintonners

Hadewieg Diependaele

T +32 497 05 12 30

Hadewieg.diependaele@gmail.com

Trainingen

donderdag van 20:00 u tot 21:00 u / 20:00 u tot 22:00 u

Red Lions

Danny Tackaert

T: +32 476 94 43 21

danny@redlionsgent.be

Trainingen

woensdag van 18:00 u tot 22:00 u

Smash & Go

Hannes Braeckman

T: +32 475 84 51 78

hannes.braeckman@telenet.be

Trainingen

donderdag van 20:00 u tot 22:00 u

Basebal

Gent Knights

Katrien Boxtaele

T +32 497 51 74 30

voorzitter@gentknights.be

Trainingen

zondag van 9:00 u tot 10:30 u

Basketbal

Jeugd Gentson

Mieke Catteeu

T +32 49 550 80 35

sportievecel.gentson@gmail.com

Trainingen

vrijdag van 17:30 u tot 19:00 u

Cricket

Arcadians Cricket Club

Rakesh Kapila

T +32 9 380 29 74 of +32 475 94 40 99

voorzitter@gentknihts.be

Trainingen

zondag van 10:30 u tot 12:30 u

Dodgeball

Ghent Wolves

Simon Verhelle

T +32 470 99 77 32

ghent.wolves@gmail.com

Trainingen

maandag van 18:00 u tot 20:00 u

Gymnastiek

Gymnastiekfederatie Vlaanderen VZW

T +32 9 243 12 00

info@gymfed.be

www.gymfed.be 

 

Inline skating

Rollerman

 

Verantwoordelijke: Johnny Grootaert
T +32 (0)478 39 66 71
info@rollerman.be

  • Indoor inline skaten
  • Lessenreeksen
  • Trainingen

Trainingen

 

Topsporthal, woensdag van 19:00 u tot 22:00 u

Omnisport

Gavergild Omnisport

Mats Verlinden

T +32 471 03 16 30

verlinden.mats@gmail.com

www.gymfed.be 

Trainingen

maandag van 19:00 u tot 20:00 u

Minivoetbal

Briek Sjotte

Floris Vanommeslaeghe

T +32 495 99 57 57

floris@hotmail.com

Trainingen

woensdag van 21:00 u tot 22:00 u

De Welpen

Rik De Muynck

T +32 9 227 95 64 of +32 473 47 14 80

de.muynck.rik@skynet.be

Trainingen

dinsdag van 20:00 u tot 21:00 u

FARYS

Patrick Van Bambost

T +32 9 240 02 44 of +32 479 95 96 26

patrick.vanbambost@farys.be

www.farys.be

Trainingen

maandag van 18:00 u tot 19:00 u

Kix

Dave Heleu

T +32 477 58 08 84

dave.heleu@telenet.be

Trainingen

maandag van 19:00 u tot 20:00 u en vrijdag van 18:00 u tot 20:00 u

Lucas MVC

Frank De Bock

T +32 476 80 01 88

frank.db@skynet.be

Trainingen

donderdag van 17:00 u tot 18:00 u

Rapid 2000

Madsen Roland

T +32 486 84 17 68

madsen.rol@telenet.be

Trainingen

woensdag van 19:00 u tot 20:00 u

Voetbal Vlaanderen - minivoetbal

Willy Van Leirberghe

T +32 9 224 15 44

willy.van.leirberghe@telenet.be

minivoetbal@voetbalvlaanderen.be

Trainingen

maandag en vrijdag van 20:00 u tot 22:00 u

Scholen

Topsportschool Atletiek

 

Verantwoordelijke: Tille Scheerlinck
T +32 2 474 72 24
tille@val.be 
www.val.be  

Trainingen

 

Topsporthal - dagelijks

 

Topsportschool Schermen

 

Verantwoordelijke: Paul Corteyn 
T +32 497 65 73 96
paul.corteyn@telenet.be 

Trainingen

 

Sporthal - dagelijks

Arteveldehogeschool

 

Verantwoordelijke: An De Groote
T +32 9 389 60 53
T +32 477 84 64 64
an.degroote@arteveldehs.be 

Trainingen

 

Sporthal - dagelijks

MOEV

 

Verantwoordelijke: Krista Van Driessche
T +32 9 243 00 52 
svs@oostvl.schoolsport.be

 

Tennis

TC Remy
Guy Vandersmissen
0473/453401
Info@vandersmissenguy.net
Uren :  dinsdag van 19u tot 20u

Volleybal

Ben Fenster
Herbert Mortier
09/2268141 of 0475/642865
Herbert.mortier@lijncom.be
www.lijncom.be
Uren :  dinsdag van 20u tot 22u
 
VC DROP
Joris lemmers
0475/527914 of 09/2311422
Joris.lemmers@skynet.be
Uren : donderdag van 20u tot 22u

Wielrennen

 

Cycling Vlaanderen

Massimo Van  Lancker
09/3219023 of 0496/967322
massimo.van.lancker@cycling.vlaanderen

Trainingen

Wielerpiste
Dagelijks: trainingsuren te bekomen
bij de verantwoordelijke van de federatie

Zondagsrijders

Verantwoordelijke: Philippe Lobbens 
T +32 478 45 67 98
w.gernaey@skynet.be

Trainingen

Wielerpiste
Zondag 10 u - 12 u (Periode november tot en met februari)