Wij zijn open op

Opgelet ! Wegens de corona maatregelen zijn onze openingsuren aangepast.

Klik hier om de maatregelen en aanpassingen te bekijken.

Algemeen

1 september - 30 juni

MAANDAG 08:00 - 22:00
DINSDAG 08:00 - 22:00
WOENSDAG 08:00 - 22:00
DONDERDAG 08:00 - 22:00
VRIJDAG 08:00 - 22:00
ZATERDAG 08:00 - 18:00
ZONDAG 08:00 - 13:00

Algemeen

Zomervakantie (1 juli - 31 augustus)

MAANDAG 08:00 - 21:00
DINSDAG 08:00 - 21:00
WOENSDAG 08:00 - 21:00
DONDERDAG 08:00 - 21:00
VRIJDAG 08:00 - 21:00
ZATERDAG 08:00 - 13:00
ZONDAG Gesloten

Wielerpiste

Winterseizoen (half september - half maart)

MAANDAG 08:00 - 22:00
DINSDAG 08:00 - 22:00
WOENSDAG 08:00 - 22:00
DONDERDAG 08:00 - 22:00
VRIJDAG 08:00 - 22:00
ZATERDAG 09:00 - 17:00
ZONDAG 09:00 - 17:00

Wielerpiste

Zomerseizoen juli - augustus

MAANDAG 08:00 - 16:00
DINSDAG 08:00 - 16:00
WOENSDAG 08:00 - 16:00
DONDERDAG 08:00 - 16:00
VRIJDAG 08:00 - 16:00
ZATERDAG Gesloten
ZONDAG Gesloten

BMX piste

Vanaf april tot en met half oktober

MAANDAG 08:00 - 21:00
DINSDAG 08:00 - 21:00
WOENSDAG 08:00 - 21:00
DONDERDAG 08:00 - 21:00
VRIJDAG 08:00 - 21:00
ZATERDAG Gesloten
ZONDAG Gesloten

Sportverblijf

MAANDAG 09:00 - 22:00
DINSDAG 09:00 - 22:00
WOENSDAG 09:00 - 22:00
DONDERDAG 09:00 - 22:00
VRIJDAG 09:00 - 22:00
ZATERDAG 09:00 - 18:00
ZONDAG 09:00 - 13:00

Wij zijn gesloten op

Feestdagen 2021

01/01 - Nieuwjaar

04/04 - Pasen

05/04 - Paasmaandag

01/05 - Dag van de Arbeid

13/05 - O.L.V. Hemelvaart

23/05 - Pinksteren

24/05 - Pinkstermaandag

21/07 - Nationale feestdag

01/11 - Allerheiligen

02/11 - Allerzielen

11/11 - Wapenstilstand

25/12 - Kerstmis

Topsporthal kalender 2021

2021   2021 Events gaan door ifv beslissing overheid
    nieuwe beslissing verwacht eind mei
za 28-zo 29/08   event LADA vzw evenementenweide
vr 10/09   Opbouw BJJ Cup 2021 Grappling
za 11/09   BJJ Cup 2021 Grappling
di 21/09   Sportdag UGent
za 25/09   Fros Biatlon, info https://www.frosbiatlon.be/
vr 01/10   Opbouw Gent Throwdown, Crossfit
za 2-zo 3/10   Gent Throwdown, Crossfit
za 16-zo 17/10   Kaderweekend GymFed, digitaal
zo 17-wo 20/10   Opbouw event 21/10
do 21/10   Sport innovatiecongres, samen op koers
vr 22-za 23/10   Afbouw event 21/10
za 23/10   Optie bijscholingsdag VAL
25/10-19/11   Herstel Mondo TSH, binnenpiste beperkt bruikbaar
za 28-zo 29/10   Luuks beweegdagen, Artevelde Hogeschool
za 6-zo 7/11   Optie Autumn CrossFit event, org. The Fitness League
ma 15/11   MOEV atletiek initiatie
vr 19/11   Opbouw Callant Cup Judo
za 20-zo 21/11   Callant Cup Judo
ma 22/11   MOEV atletiek initiatie
ma 29/11   MOEV atletiek initiatie
za 27/11   Vlierzele Sportief jeugdindoor 2021 Memorial Kristof Eeckhout
ma 6/12   MOEV atletiek initiatie
za 11/12   KAAG – Buffalo-Trakksmeeting
zo 12/12   2de G-Indoor Athletics + BK AMH Indoor
ma 13/12   MOEV atletiek initiatie
za 18/12   Eindejaarsmeeting VITA
ma 20/12    MOEV atletiek initiatie
zo 26/12   Open indoor atletiekmeeting Racing Gent

Topsporthal kalender 2022

zo 2/01 STAX nieuwjaarsmeeting 2022
za 8/01 PK indoor Antwerpen en Vlaams Brabant
zo 9/01 PK indoor Oost- en West-Vl en Limburg
za 15/01 Vlierzele Sportief indoor 2022
ma 17/01 MOEV atletiek initiatie
zo 23/01 VAL Kampioenschappen indoor Cad/Sch
ma 24/01 MOEV atletiek initiatie
wo 26/01 Scholenkamp. indoor atletiek MOEV miniemen
za 29/01 Jeugdmeeting VITA pup/min/cad
zo 30/01 VAL Kampioenschappen indoor A.C.
ma 31/01 MOEV atletiek initiatie
wo 2/02 Scholenkamp. indoor atletiek MOEV Cad/Sch
za 5/02 IFAM indoor (WA-meeting) + BK 4x200m
zo 6/02 Jeugd Indoormeeting Racing Gent pup/min
ma 7/02 MOEV atletiek initiatie
za 12-zo 13/02 BK Meerkampen indoor atletiek
ma 14/02 MOEV atletiek initiatie
zo 20/02 BK Indoor Cad/Sch
ma 21/02 MOEV atletiek initiatie
za 26/02 Open indoormeeting Jeugd Eendracht Aalst
zo 27/02 Open indoormeeting Jeugd Racing Gent
vr 4/03 BK indoor atletiek Studenten
za 5/03 Buffalo KAAG-jeugdmeeting met aflossingen
za 12/03 VAL Jeugddag
zo 27/03 Marathon van Gent
za 23-zo 24/4 Demowedstrijd Reinaertcup, organisatie Athena
vr 6/05 Opbouw Bekers van Gent Judo
za 7/05 Bekers van Gent Judo
wo 25/05 Opbouw Groot BK Gymnastiek
do 26-zo 29/05 Groot BK Gymnastiek
ma 30/05 Afbouw Groot BK Gymnastiek
za 04/06 Best Show Team Finale, GymFed, org. Athena
zo 05/06 Turnfeest Athena
zo 21/08 Optie Mr. T. Triatlon
vr 09/09 Opbouw Flanders BJJ Cup Grappling
za 10/09 Flanders BJJ Cup Grappling
zo 18/09 Optie Gent 10 Miles
za 24/09 Optie Meet & Move, org. FROS en Sportdienst Gent
zo 23/10 Optie Gent 10 Miles
ma 31/10 nm Opbouw optie WK Cycloball en Kunstwielrijden
di 1-do 3/11 Opbouw optie WK Cycloball en Kunstwielrijden
vr 4-zo 6/11 Optie WK Cycloball en Kunstwielrijden
ma 07/11 vm Afbouw optie WK Cycloball en Kunstwielrijden
vr 25/11 Opbouw Callant Cup Judo
za 26-zo 27/11 Callant Cup Judo
vr 09/12 Opbouw Dag van de Trainer
za 10/12 Dag van de Trainer