Wij zijn open op

Algemeen

1 september - 30 juni

MAANDAG 08:00 - 22:00
DINSDAG 08:00 - 22:00
WOENSDAG 08:00 - 22:00
DONDERDAG 08:00 - 22:00
VRIJDAG 08:00 - 22:00
ZATERDAG 08:00 - 18:00
ZONDAG 08:00 - 13:00

Wielerpiste

Winterseizoen (half september - half maart)

MAANDAG 08:00 - 22:00
DINSDAG 08:00 - 22:00
WOENSDAG 08:00 - 22:00
DONDERDAG 08:00 - 22:00
VRIJDAG 08:00 - 22:00
ZATERDAG 10:00 - 16:00
ZONDAG 10:00 - 16:00

Wielerpiste

Zomerseizoen juli - augustus

MAANDAG 08:00 - 16:00
DINSDAG 08:00 - 16:00
WOENSDAG 08:00 - 16:00
DONDERDAG 08:00 - 16:00
VRIJDAG 08:00 - 16:00
ZATERDAG Gesloten
ZONDAG Gesloten

BMX piste

Vanaf april tot en met half oktober

MAANDAG 08:00 - 21:00
DINSDAG 08:00 - 21:00
WOENSDAG 08:00 - 21:00
DONDERDAG 08:00 - 21:00
VRIJDAG 08:00 - 21:00
ZATERDAG Gesloten
ZONDAG Gesloten

Sportverblijf

MAANDAG 09:00 - 22:00
DINSDAG 09:00 - 22:00
WOENSDAG 09:00 - 22:00
DONDERDAG 09:00 - 22:00
VRIJDAG 09:00 - 22:00
ZATERDAG 09:00 - 18:00
ZONDAG 09:00 - 13:00

Wij zijn gesloten op

Feestdagen 2023

01/01 - Nieuwjaar

09/04 - Pasen

10/04 - Paasmaandag

01/05 - Dag van de Arbeid

18/05 - O.L.H. Hemelvaart

28/05 - Pinksteren

29/05 - Pinkstermaandag

21/07 - Nationale feestdag

01/11 - Allerheiligen

11/11 - Wapenstilstand

25/12 - Kerstmis

Topsporthal 2023, enkel toegang voor event deelnemers en publiek, (topsporters na overleg)

za 28/01

dag

VITA jeugdmeeting pup/min/cad

zo 29/01

dag

Kampioenschap VAL Indoor A.C.

ma 30/01

8.30-15.30 Middenplein

initiatie atletiek MOEV

wo 01/02

nm

Scholenkampioenschappen MOEV min

za 04/02

dag

IFAM indoor atletiek meeting

zo 05/02

dag

RCG jeugdmeeting

ma 06/02

8.30-15.30 Middenplein

initiatie atletiek MOEV

za 11/02

dag

EA Aalsters indoormeeting

ma 13/02

8.30-15.30 Middenplein

initiatie atletiek MOEV

za 18/02

dag

RCG jeugdmeerkamp pup/min/cad/sch

zo 19/02

dag

BK Indoor Alle Categorieën

do 23/02

dag

Regionale stagedag talentenprogramma cadetten VAL

vr 24/02

vanaf 17:30 

BK Indoor atletiek Studenten

za 25/02

dag

BK Indoor Masters / PK Indoor Masters

zo 26/02

dag

Buffalo-KAAG Jeugdmeeting met aflossingen

vr 03/03

namiddag

Werken elektriciteit Topsporthal, mogelijke hinder

zo 05/03

dag

BK Indoor jun/bel

za 18/03

dag

Val Jeugddag

vr 24-za 25/03

dag

opbouw 26/03

zo 26/03

dag

Sofico Marathon van Gent

do 13/04

dag

Personeels-sportdag UGent

vr 21/04

dag

opbouw 22/04

za 22-zo 23/04

dag

Reinaert Cup, organisatie Athena

do 27/04

dag

Schoolsportdag BUBao Sint-Lievenspoort

za 29/04

dag

Back2Scratch, outdoor

wo 3-do 4/05

dag

Opbouw 5/05

vr 5/05

dag

Gents Boksgala round 29

di 09/05

dag

Schoolsportdag Don Bosco St-Denijs

vr 19-za 20/05

dag

Opbouw 21/05

zo 21/05

dag

Sterk en Lenig Turnshow

di 23/05

dag

Schoolsportdag Richtpunt Campus Gent 

 vr 02/06  dag  opbouw 03/06
 za 03/06  dag  Best Show Team Finale, org. Athena
zo 04/06 dag optie Turnfeest Athena Turnclub
5/6 -> 11/8   geen events-> vernieuwen verlichting
za 24/06 dag optie Curfew, vzw Lada
za 01/07 dag Optie Blades on Track
12-24/08 dag Qualifiers EuroVolley 2023 women
za 26/08 dag opbouw 27/08
zo 27/8 dag Sporta Mr T. Triatlon
vr 08/09 >18u Opbouw 09/09
za 09/09 dag BJJ Grappling 
do 14-za 16/09 dag Opbouw 17/09
zo 17/09 dag ABSoluut 10 mijl Gent
ma 18/09-wo 20/9 dag Afbouw 17/09
wo 20 - do 21/9 dag Opbouw 22/09
vr 22/09 dag + avond 30e Gents Boksgala
vr 29/9 dag + avond opbouw 30/9
za 30/9 - zo 1/10 dag Internationaal schermtornooi
vr 6/10 dag opbouw 7/10
za 7-zo 8/10 dag TFL Throwdown CrossFitt najaar
za 14/10 dag Optie VAL opleiding
zo 15-woe 18/10 dag Opbouw 19/10
do 19/10 dag Sport Innovatie Congres
vr 20/10 dag Afbouw 19/10
wo 25/10 dag Opbouw 26/10
do 26-zo 29/10 dag WK Sports Aerobics & Fitness
vr 17/11 16-24u opbouw 18/11
za 18-zo 19/11 dag TFL CrossFitt Autumn Edition
vr 24/11 17-24u opbouw 25/11
za 25-zo 26/11 dag Callant Interclub Judo en Kaderweekend GymFed
zo 17/12 dag Optie G-meeting

Topsporthal 2024, enkel toegang voor event deelnemers en publiek, (topsporters na overleg)

 

vr 03/05

avond

opbouw 04/05

za 04/05

dag

Bekers van Gent Judo

vr 24/05

vanaf 17u

opbouw 25-26/05

za 25 - zo 26/05

dag

Turnshow Sterk en Lenig Drongen

wo 26 - do 27/06

dag

AANVRAAG opbouw 28/06

vr 28  - zo 30/06

dag

AANVRAAG FIT-Challenge toestelturnen

ma 01/07

dag

Afbouw FIT-Challenge toestelturnen  

vr 06/09

namiddag-avond

Opbouw 07/09

za 07/09

dag

• Flanders BJJ Cup 2024

za 19 en zo 20/10

dag

Kaderweekend GymFed