Actieve sportclubs

Aquasport

V.Z.S.H.

 

Verantwoordelijke: Jeanne Van Dijck
Kalverenstraat 71
2800 Mechelen
T +32 15 33 09 07
jeanne@vzsh.be 
www.vzsh.info/

Trainingen

 

Maandag: 19.30 u - 20.30 u
Dinsdag: 20 u - 21 u 
Donderdag: 19.30 u - 20.30 u 

Badminton

BD Opslag

 

Verantwoordelijke: Ivo Verpraet
Esptweg 14
2811 Leest
T +32 15 27 78 58
ivo@bdopslag.be  
www.bdopslag.be 

Trainingen

 

Maandag en woensdag: 21 u - 23 u

Basketbal

Basket Groot Zemst

 

Verantwoordelijke: Joris Maes
Tervuursesteenweg 784
1982 Elewijt
T +32 15 61 22 50
bgz@skynet.be  
http://basketgrootzemst.be/

Trainingen

 

Maandag: 21 u - 22.30 u
Dinsdag: 18 u - 19.30 u
Woensdag: 14 u - 15.30 u en 19 u - 22 u
Donderdag: 18.30 u - 20.30  en 21 u - 22.30 u

Duiken

Duikclub Amor Cordis

 

Verantwoordelijke: Dirk Heylen
Bollostraat 89
3140 Keerbergen
T +32 15 23 64 92
secretariaat@amorcordis.be
www.tuugo.be/Companies/amor-cordis/

Trainingen

 

Vrijdag: 21 u - 22 u

V.Z.S.H.

 

Verantwoordelijke: Dirk Verreydt
T +32 474 28 41 86
info@sub0.org 
www.vzsh.be 

Trainingen

 

Dinsdag: 21 u - 22 u

Fit en gezond

Figaro Aeroclub

 

Verantwoordelijke: Ria Goelen
Bieststraat 55
3191 Hever
T +32 15 52 97 89
ria.goelen@telenet.be 

Trainingen

 

Dinsdag: 9.30 u - 10.30 u
Donderdag: 10 u - 11 u 

 

Elewijt Senioren

 

Verantwoordelijke: Fanny Berbé
Vlinderstraat 15
1982 Elewijt
T +32 15 33 97 29
peeters.i@telenet.be 

Trainingen

 

Donderdag: 11 u - 12 u

Turnen Van Zeebroeck

 

Verantwoordelijke: Vera Van Zeebroeck
Albertlaan 17
1982 Elewijt
T +32 15 34 03 37
vera.vanzeebroeck@telenet.be 

Trainingen

 

Donderdag: 9 u - 10 u

Judo

Judoclub Yoshi-Kan

 

Verantwoordelijke: Karin Belmans
Spekstraat 80
2220 Heist o/d Berg
T +32 474 51 13 98
yoshi.kan@skynet.be 
www.yoshi-kan.be

Trainingen

 

Jeugd:
Woensdag: 13 u - 16 u
Zaterdag: 14.30 u - 17.30 u


Volwassenen:
Donderdag: 19.30 u - 21 u

Triatlon

3 CT

 

Verantwoordelijke: Katrien Van Der Auwera
Lindestraat 31
2860 Sint Katelijne Waver
T +32 15 63 03 09
vanderauwera.katrien@gmail.com

Trainingen

 

Maandag: 17.30 u - 19 u
Donderdag: 18 u - 20 u
Vrijdag: 17.30 u - 19 u

RSCM Mechelen - SP&O

 

Verantwoordelijke: Bart Thijs
T +32 477 23 73 21
thijs_bart@telenet.be 
www.triatlonmechelen.be

Trainingen

 

Maandag: 21 u - 22.30 u
Donderdag: 19.30 u - 21 u

Turnen

THORHO

 

Verantwoordelijke: Gerda De Smet
Leopoldstraat 75
1980 Zemst
T +32 15 61 04 33
secretaris@turnkringthorho.be 
www.turnkringthorho.be

Trainingen

 

Maandag: 17 u - 21 u
Woensdag: 15.30 u - 20 u
Vrijdag: 17.30 u - 20.30 u

 

Volleybal

HZ'93

 

Verantwoordelijke: André Gaublomme
Hofstadeveld 40
1981 Hofstade
T +32 495 17 01 40
andre.gaublomme@skynet.be 
www.hz93.com

Trainingen

 

Naargelang de ploeg
Neem contact op met de verantwoordelijke

 

Sunbeam

 

Verantwoordelijke: Schoofs Frank
Tervuursesteenweg 536
1982 Elewijt
T +32 15 61 49 35
frank.schoofs-acs@skynet.be 
www.volley-sunbeam.be

Trainingen

 

Dinsdag: 20 u - 22 u

KWB Elewijt

 

Verantwoordelijke: Bart Van Dooren
Kasteelstraat 10
1982 Elewijt
T +32 475 55 41 51
vandooren-bautmans@telenet.be

Trainingen

 

Zondag: 9 u - 12 u

Waterpolo

RSCM Mechelen

 

Verantwoordelijke: Guido Claes
Zevenbunderweg 44
3191 Hever-Schiplaken
T +32 15 29 08 22
waterpolo@rscm.be 
www.rscm.be 

Trainingen

 

Afhankelijk van de ploeg
Neem contact op met de verantwoordelijke

Zeilen

Hofstade Zeilclub vzw

 

Verantwoordelijke: Francis De Roeck
Schuttersvest 80
2800 Mechelen
T +32 15 41 91 09
francis.de.roeck@skynet.be 
www.hofstadezeilclub.be 

Trainingen

 

Contacteer de verantwoordelijke

 

Zwemmen

Gezinsbond Elewijt


Verantwoordelijke: Ludo Vanaerschot
Eppegemsesteenweg 18 A
1982 Elewijt
T +32 15 61 67 41
ludo.vanaerschot@telenet.be 

Zwemlessen

 

Maandag: 17.30 u - 19 u
Dinsdag: 18.15 u - 20 u 

 

GSF vzw Samen Fit

 

Verantwoordelijke: Lieve Vermaercke
Lange Nieuwstraat 87
2800 Mechelen
T +32 15 33 62 60
kleuterzwemmen.gsf@gmail.com 

Zwemlessen

 

Zaterdag: 9 u - 11.15 u

Gezinsbond Perk

 

Verantwoordelijke: Nathalie Verschueren
Olmstraat 75
1800 Vilvoorde
T +32 473 84 44 47
gsfperk@gmail.com 

Zwemlessen

 

Donderdag: 18 u - 19.30 u

Gezinsbond Weerde

 

Verantwoordelijke: Els De Cock
Gildestraat 77
1982 Weerde
T +32 15 34 03 40
elsdecock1@telenet.be

Zwemlessen

 

Vrijdag: 17.30 u - 19 u

RSCM Mechelen

 

Verantwoordelijke: Guido Claes
Zevenbunderweg 44
3191 Hever-Schiplaken
T +32 15 29 08 22
jo.rogiers@skynet.be 
www.rscm.be 

Zwemlessen

 

Maandag: 6.30 u - 8 u
Woensdag: 6.30 u - 8 u
Vrijdag: 6.30 u - 8 u

V.Z.S.H.

 

Verantwoordelijke: Pieter Verreydt
Kalverenstraat 71
2800 Mechelen
T +32 15 33 09 07
p.verreydt@telenet.be 
www.vzsh.be 

Zwemlessen

 

Maandag: 18 u - 19.30 u
Woensdag: 18 u - 21.30 u
Donderdag: 18 u - 19.30 u
Vrijdag: 19 u - 21 u
Zaterdag: 10 u - 13 u

vzw Sportminded

 

Verantwoordelijke: Thomas Doms
St. Clemensstraat 6
1980 Eppegem
T +32 476 68 26 31
thomasdoms@gmail.com 

Zwemlessen

 

Woensdag: 14 u - 15 u, 15 u - 16 u en van 16 u - 17 u.
Vrijdag: 16.30 u - 17.30 u.