Actieve clubs

Actieve sportclubs

Atletiek

Heidejoggers Zemst

 

Verantwoordelijke: Erik Nys
Lange Ravestraat 38
1982 Elewijt
T +32 498 94 54 09
erik.nys38@gmail.com 
www.heidejoggers.be

Trainingen

 

Woensdag: 19:00 u - 21:00 u
Zondag: 10:00u - 12:00 u

 

 

Badminton

Goed Gepluimd

 

Verantwoordelijke: Sigert Van Doorsselaere
Brusselesesteenweg 91
1980 Zemst
T +32 495 66 77 95
sigert.vd@hotmail.com  

Trainingen

 

Maandag: 21:00 u - 23:00 u

 

Basketbal

Basket Groot Zemst

 

Verantwoordelijke: Erik Herman
Weerstandersstraat 61
1981 Hofstade
T +32 499 51 82 01
info@basketgrootzemst.be  
http://basketgrootzemst.be/

Trainingen

 

Maandag: 21:00 u - 22:30 u
Dinsdag: 18:00 u - 19:30 u
Woensdag: 14:00 u - 15:30 u en 19:00 u - 22:00 u
Donderdag: 18:30 u - 20:30  en 21:00 u - 22:30 u

 

Dans

Busta Move (Breakdance+Cheerleading)

 

Verantwoordelijke: Prieels Michael
Lindestraat 6 - 2800 Mechelen
T +32 478 604 694
michaelprieels@hotmail.com  

Trainingen

 

Zaterdag: 17:00 u - 18:30 u

 

Impuls vzw

 

Verantwoordelijke: Ceuppens Kristel
Binnenweg 6
1982 Weerde
T +32 474 44 28 41

impuls.kristel@gmail.com

Trainingen

 

Woensdag: 13:00 u - 16:00 u + 20:00 u - 22:00 u

 

Fit en gezond

Figaro Aeroclub

 

Verantwoordelijke: Ria Goelen
Bieststraat 55
3191 Hever
T +32 15 52 97 89
ria.goelen@telenet.be 

Trainingen

 

Dinsdag: 9:30 u - 10:30 u
Donderdag: 10:00 u - 11:00 u 

 

Elewijt Senioren

 

Verantwoordelijke: Fanny Berbé
Vlinderstraat 15
1982 Elewijt
T +32 15 33 97 29
peeters.i@telenet.be 

Trainingen

 

Donderdag: 11:00 u - 12:00 u

Turnen Van Zeebroeck

 

Verantwoordelijke: Vera Van Zeebroeck
Albertlaan 17
1982 Elewijt
T +32 15 34 03 37
vera.vanzeebroeck@telenet.be 

Trainingen

 

Donderdag: 9:00 u - 10:00 u

 

Studio Zoya

 

Verantwoordelijke: Sysoievea Zoya
T +32 485 64 51 75

info@studiozoya.be

Trainingen

 

Maandag: 18:00 u - 20:00 u
Woensdag: 10:00 u - 11:00 u

Donderdag: 19:00 u - 20:00 u

 

Hengelen

Vissersclub Ons Genoegen

 

Verantwoordelijke: Paul Smets
Caputsteenstraat 29
2800 Mechelen
T +32 477 218 611
paul.smets@skynet.be

Trainingen

 

Donderdag: namiddag
Zaterdag: namiddag 

 

De Karpervissers

 

Verantwoordelijke: Steven De Keyser
Lisdoddeweg 16
3191 Boortmeerbeek
T +32 495 900 840
keyserke1@hotmail.com 

Trainingen

 

neem contact op

 

Judo

Judoschool Yoshi-Kan

 

Verantwoordelijke: Karin Belmans
Spekstraat 80
2220 Heist o/d Berg
T +32 474 51 13 98
yoshi.kan@skynet.be 
www.yoshi-kan.be

Trainingen

 

Jeugd:
Woensdag: 13:00 u - 16:00 u
Zaterdag: 14:30 u - 17:30 u


Volwassenen:
Donderdag: 19:30 u - 21:00 u

 

Recreatieve clubs

Miniatuurbotenvereniging MBV

 

Verantwoordelijke: Simon Weemaels
Brusselsesteenweg 181
1980 Zemst
T +32 486 465 885
simon.weemaels@telenet.be

Trainingen

 

neem contact op

 

Yeo Dogs Club

 

Verantwoordelijke: Lien Moeys
Rietstraat 28
2800 Mechelen
T +32 15 33 72 53
lienmoeys@hotmail.com 

Trainingen

 

Zaterdag: neem contact op

 

Rope skipping

ZeRo Skip vzw 

Verantwoordelijke: Sara Knaeps
Brusselsesteenweg 192
1980 Zemst
T +32 484 82 30 63
zeroskip.info@gmail.com 
www.ZeRoSkip.be 

Trainingen

Maandag 18-19u (1ste en 2de leerjaar)

Maandag 19-20u (5de en 6de leerjaar)

Donderdag 19-20u (3de en 4de leerjaar)

Donderdag 20-21u (Volwassenen)

 

Taekwondo

Jung Do Taekwondo Academy

 

Verantwoordelijke: Garay Gabriel
Pastoor Primsstraat - 1982 Weerde
T +32 472 21 38 52
cototo222@hotmail.com

Trainingen

 

Woensdag: 17:00 u - 18:30 u

 

 

Turnen

THORHO

Verantwoordelijke: Gerda De Smet
Leopoldstraat 75
1980 Zemst
T +32 15 61 04 33
secretaris@turnkringthorho.be 
www.turnkringthorho.be

Trainingen

Maandag: 17:00 u - 21:00 u
Woensdag: 15:30 u - 20:00 u
Vrijdag: 17:30 u - 20:30 u

 

Turnkring Excelsior

Verantwoordelijke: Aliance Lynn
Cardijnstraat 18
1980 Eppegem
T +32 477 68 32 35
turnkringexcelsior@hotmail.com
www.turnkringexcelsior.be

Trainingen

Dinsdag: 18:30 u - 20:30 u
Donderdag: 18:00 u - 20:00 u
Vrijdag: 18:00 u - 20:00 u

Zaterdag: 9:00 u - 13:00 u

Zondag: 10:00 u - 13:00 u

Turnkring Oefening Geeft Kracht

Verantwoordelijke: Ceulemans Robbie
Cardijnstraat 18
1980 Eppegem
T +32 477 68 32 35
robbie.ceulemans@gmail.com
www.ogk-duffel.be 

Trainingen

Zaterdag: 14:00 u - 17:00 u

 

Volleybal

HZ'93

 

Verantwoordelijke: André Gaublomme
Hofstadeveld 40
1981 Hofstade
T +32 495 17 01 40
andre.gaublomme@skynet.be 
www.hz93.com

Trainingen

 

Naargelang de ploeg
Neem contact op met de verantwoordelijke

 

Sunbeam

 

Verantwoordelijke: Schoofs Frank
Tervuursesteenweg 536
1982 Elewijt
T +32 15 61 49 35
frank.schoofs-acs@skynet.be 
www.volley-sunbeam.be

Trainingen

 

Dinsdag: 20:00 u - 22:00 u

Los Seniores

 

Verantwoordelijke: Rudy Vermeulen
Villaweg 5
1982 Elewijt
T +32 475 24 69 29
rudy.vermeulen4@telenet.be 

Trainingen

 

Woensdag: 20:30 u - 22:00 u

 

Zeilen

Hofstade Zeilclub vzw

 

Verantwoordelijke: Francis De Roeck
Schuttersvest 80
2800 Mechelen
T +32 15 41 91 09
francis.de.roeck@skynet.be 
www.hofstadezeilclub.be 

Trainingen

 

Contacteer de verantwoordelijke