Actieve sportclubs Gent

G-sport

Net Gemist

Nicole De Smul

+32 9 226 10 78 of +32 478 53 17 43

smul@telenet.be

Trainingen

woensdag 17:00 u tot 18:00 u

De Scheneschoppers balsporten

Sven Van Hamme

T +32 473 95 59 03

sven.vanhamme@deschacht.eu

www.de-scheneschoppers.be

Trainingen

donderdag 18:00 u tot 19:00 u

Gentse badmintonclub

Isabelle Vercaigne

T +32 485 44 89 25

isabelle.vergaigne@gmail.com

Trainingen

donderdag van 19:00 u tot 20:00 u  

 

Atletiek

Racing Club Gent

 

Verantwoordelijke: Christiaan Dupre
T +32 9 385 58 98
rcg@atletiek.be
http://www.rcgent.be

Trainingen

 

Trainingsuren te bekomen bij

de contactpersoon van de club

Stax

 

Verantwoordelijke: Luk Van Kerschaever

T +32 9 282 62 61

 

info@stax-ac.be  
http://www.stax-ac.be

Trainingen

 

Trainingsuren te bekomen bij

de contactpersoon van de club

KAAG

Verantwoordelijke: Marcel Janssens
T +32 9 230 95 33

kaagatletiek@belgacom.net 
http://www.kaagatletiek.be

 

Trainingen

Trainingsuren te bekomen bij

de contactpersoon van de club

Badminton

Crazy Badmintonners

Hadewieg Diependaele

T +32 497 05 12 30

Hadewieg.diependaele@gmail.com

Trainingen

donderdag van 20:00 u tot 21:00 u / 20:00 u tot 22:00 u

Red Lions

Danny Tackaert

T: +32 476 94 43 21

danny@redlionsgent.be

Trainingen

woensdag van 18:00 u tot 22:00 u

Smash & Go

Hannes Braeckman

T: +32 475 84 51 78

smashengo9000@gmail.com

Trainingen

donderdag van 20:00 u tot 22:00 u

Gentse Badmintonclub

Isabelle Vercaigne

T: +32 485 44 89 25

isabelle.vercaigne@gmail.com

G-sport via Gui, 0499 36 85 50

Trainingen

zaterdag van 10:00 u tot 12:00 u

 BC Klein pluimpje

Hans Goubert

T +32 479 57 38 84

kleinpluimpje@gmail.com

Trainingen

maandag van 20:00 u tot 22:00 u

 BC De Pluimplukkers

Robin Van Landeghem

T +32 486 58 71 67

info@pluimplukkers.be

 Trainingen

dinsdag van 20:00 u tot 22:00 u

 BC Vuurvlieg

Karen Spiessens

T +32 495 13 72 82

bcvuurvlieg@hotmail.com

 Trainingen

donderdag van 20:00 u tot 22:00 u

 

Baseball

Gent Knights

Fien Ardaen

T +32 476 73 08 50

sport@gentknights.be

Trainingen

zondag van 9:00 u tot 10:30 u

 

Basketbal

Jeugd Gentson

Mieke Catteeu

T +32 49 550 80 35

sportievecel.gentson@gmail.com

Trainingen

dinsdag van 17:30 u tot 19:00 u

vrijdag van 17:30 u tot 19:00 u

 

Cricket

Arcadians Cricket Club

Rakesh Kapila

T +32 9 380 29 74 of +32 475 94 40 99

voorzitter@gentknihts.be

Trainingen

zondag van 10:30 u tot 12:30 u

Forest Cricket Club

mujahid.zaman@hotmail.com

T+32 476 50 57 56

Trainingen

zaterdag van 13:00 u tot 16:00 u

 

Freerunning

Flow de Gand

Wouter De Mol

T +32 474 43 04 71

flowdegand@gmail.com

Trainingen

woensdag van 15:30 u tot 17:00 u

zaterdag van 11:00 u tot 12:30 u

Gymnastiek

Gymnastiekfederatie Vlaanderen VZW

T +32 9 243 12 00

info@gymfed.be

www.gymfed.be 

 

Inline skating

Rollerman

 

Verantwoordelijke: Johnny Grootaert
T +32 (0)478 39 66 71
info@rollerman.be

  • Indoor inline skaten
  • Lessenreeksen
  • Trainingen

Trainingen

 

Topsporthal, woensdag van 19:00 u tot 22:00 u

Minivoetbal

Briek Sjotte

Floris Vanommeslaeghe

T +32 495 99 57 57

floris@hotmail.com

Trainingen

woensdag van 21:00 u tot 22:00 u

De Welpen

Rik De Muynck

T +32 9 227 95 64 of +32 473 47 14 80

de.muynck.rik@skynet.be

Trainingen

dinsdag van 20:00 u tot 21:00 u

Patrick Van Bambost (Farys)

T +32 9 240 02 44 of +32 479 95 96 26

patrick.vanbambost@farys.be

www.farys.be

Trainingen

maandag van 18:00 u tot 19:00 u

Kix

Dave Heleu

T +32 477 58 08 84

dave.heleu@telenet.be

Trainingen

maandag van 19:00 u tot 20:00 u en vrijdag van 18:00 u tot 20:00 u

Lucas MVC

Frank De Bock

T +32 476 80 01 88

frank.db@skynet.be

Trainingen

donderdag van 17:00 u tot 18:00 u

Rapid 2000

Dave Heleu

T +32 477 58 08 84

dave.heleu@telenet.be

Trainingen

woensdag van 19:00 u tot 20:00 u

Voetbal Vlaanderen - minivoetbal

Willy Van Leirberghe

T +32 9 224 15 44

willy.van.leirberghe@telenet.be

minivoetbal@voetbalvlaanderen.be

Trainingen

maandag van 20:00 u tot 22:00 u

 

Omnisport

Gavergild Omnisport

Alexander Devolder

T +32 483 11 44 79

praesidium.gavergild@gmail.com

www.gymfed.be 

Trainingen

maandag van 19:00 u tot 20:00 u

Scholen

Topsportschool Atletiek Trainingen
Verantwoordelijke: Owen  Malone Topsporthal - dagelijks
T +32 2 474 72 24  
owen@atletiek.be   
www.val.be    
   
Topsportschool Schermen Trainingen
Verantwoordelijke: Paul Corteyn  Sporthal - dagelijks
T +32 497 65 73 96  
paul.corteyn@telenet.be   
   
MOEV Trainingen
Verantwoordelijke: Marnix Dekuysscher Sporthal - dagelijks
T +32 9 243 90 54  
svs@oostvl.schoolsport.be  
   
Go!Lyceum Gent Trainingen
Verantwoordelijke: Carl Vandenbussche Sporthal - dagelijks
T +32 478 27 66 24  
carl.vdbus@gmail.com  

 

Tennis

TC Remy

Guy Vandersmissen

T +32 473 45 34 01

Info@vandersmissenguy.net

Trainingen

dinsdag van 19:00 u tot 20:00 u

Volleybal

Ben Fenster

Herbert Mortier

T +32 9 226 81 41 of +32 475 64 28 65

Herbert.mortier@lijncom.be

www.lijncom.be

Trainingen

dinsdag van 20:00 u tot 22:00 u

VC DROP

Joris lemmers

+32 475 52 79 14 of +32 9 231 14 22

Joris.lemmers@skynet.be

Trainingen

donderdag van 20:00 u tot 22:00 u

VDK Dames

Peter Ballinckx

T  0475 82 94 14

peter.ballinckx@telenet.be 

Trainingen 

maandag en dinsdag van 18:00 u tot 20:00 u 

donderdag van 18:00 u tot 22:00 u

vrijdag van 17:00 u tot 19:00 u

 

Wielrennen

Cycling Vlaanderen

Massimo Van  Lancker

T: +32 9 321 90 23 of +32 496 96 73 22

massimo.van.lancker@cycling.vlaanderen

Trainingen

Wielerpiste
Dagelijks: trainingsuren te bekomen bij de verantwoordelijke van de federatie

Zondagsrijders

Verantwoordelijke: Philippe Lobbens

T +32 478 45 67 98
w.gernaey@skynet.be

Trainingen

Wielerpiste
Zondag van 10:00 u tot 12:00 u (Periode november tot en met februari)