Type organisatie Naam Gemeente
School Sint-Maarteninstituut 1 Aalst
School Vrije Basisschool Aalst
School Vrije Basisschool - De Stip Aalst
School Stedelijke Basisschool 't Meivisje Aalst
Sportclub Aalsters swimming team Aalst
School GO! Site-A blauwe en oranje campus Aarschot
School Vrije Basisschool - Sint-Jozefscollege Aarschot
School Vrije Basisschool Aarschot
School Vrije Basisschool Aarschot
School Vrije Basisschool Ourodenberg Aarschot
School Vrije Basisschool Ourodenberg Aarschot
School GO! Basisschool - De Hoogvlieger Aarschot Aarschot
School Gemeentelijke Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - Elzenhof Aarschot
School GO! Basisschool 't Dorp campus Ebdries Aarschot
School GO!Basisschool 't Dorp campus Steenweg Aarschot
School Vrije Basisschool Gelr ode Aarschot
School GO! Basisschool Zonnedorp Aarschot Aarschot
Gemeente Aarschot Aarschot
Sportclub TTC Smash DOlfijn Aarschot Aarschot
Gemeente Aartselaar Aartselaar
School GO! Basisschool Affligem Affligem
School GO! Basisschool Affligem Affligem
School Vrije Basisschool - De Klimming Affligem
School Vrije Basisschool - Sint-Vincentius Hekelgem Affligem
Gemeente Affligem Affligem
Gemeente Antwerpen Antwerpen
School Vrije Basisschool Sint-Aloysius Antwerpen - Antwerpen
School Stedelijke Basisschool - Aan de Stroom Antwerpen - Antwerpen
School Stedelijke Basisschool - De Wereldreiziger Antwerpen - Antwerpen
School Stedelijke Basisschool Klimoever Antwerpen - Antwerpen
School Vrije Basisschool Noordland Antwerpen - Antwerpen
School Stedelijke Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - Leerexpert De IJsduiker Antwerpen - Antwerpen
School Sint-Willebrord-H.Familie Antwerpen - Berchem
Sportclub Uilenspiegel HV Antwerpen - Berchem
Sportclub Polderse Reddingsclub Antwerpen - Berendrecht-Zandvliet-Lillo
School Stedelijke Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - De Leerexpert Schotensesteenweg 25 6 Antwerpen - Deurne
School Vrije Basisschool Sint-Godelieve Antwerpen - Deurne
School Stedelijke Basisschool TipTop Antwerpen - Deurne
School Moretus 1 Antwerpen - Ekeren
School Stedelijke Basisschool - De Kleurenboom Antwerpen - Ekeren
Sportclub Tc Olympia Antwerpen - Merksem
Gemeente Anzegem Anzegem
Gemeente Ardooie Ardooie
School Vrije Basisschool As
School Gemeentelijke Basisschool As As
School GO! Basisschool De Duizendpoot As As
Gemeente As As
School Vrije Basisschool - De Leerheide Asse
Sportclub Vzw Fitengezondasse  Asse
Gemeente Avelgem Avelgem
School GO! Basisschool Curieuzeneuzen Balen
School Gemeentelijke Basisschool - De Bijenkorf Balen
School Vrije Basisschool - De Zonnebloem Beernem
School GO! Basisschool Stimuland Beernem
School Gemeentelijke Basisschool - Dworp Beersel
School Gemeentelijke Basisschool - De Springveer Beersel
Gemeente Beersel Beersel
Sportclub Handbalclub Eagles Aarschot Begijnendijk
School Vrije Basisschool 't Scholeke Bekkevoort
School Vrije Basisschool - 't Minnepoortje Bekkevoort
School Gemeentelijke Basisschool De Verre Kijker Bekkevoort
Gemeente Bekkevoort Bekkevoort
School Vrije Lagere School - De Buiteling Beringen
School Vrije Lagere School - De Buiteling Beringen
School Gemeentelijke Basisschool Koersel Beringen
School GO! basisschool O.B.A.M.A. Beringen
School Vrije Basisschool Picard Beringen
School Vrije Basisschool - 't Klavertje Beringen
School Spectrumcollege Campus Beringen Middenschool Beringen
School Gemeentelijke Basisschool - De Hoeksteen Beringen
School Buitengewoon secundair onderwijs Sint-Barbara Beringen
Gemeente Beringen Beringen
School GO!Basisschool De Kleine Schuit Berlare
School Gemeentelijke Basisschool Leefdaal Bertem
School Sint-Maarten Middenschool Beveren
Sportclub Hockey Club Bevere  Beveren
Sportclub GSF Vrasene Beveren
Gemeente Beveren Beveren-Waas
School Gemeentelijke Basisschool - 't Klavertje Bierbeek Bierbeek
Gemeente Bierbeek Bierbeek
School Vrije Basisschool - Sint- Mauritius Bilzen
School Vrije Basisschool 't Scholierke-Het Klein Kasteeltje Bilzen
School Vrije Basisschool - De Breg Bilzen
School Stedelijke Basisschool Mopertingen- Hees Bilzen
Gemeente Bilzen Bilzen
School Vrije basisschool Sint-Jozef Sint Pieter Campus Zuidlaan Blankenberge
School GO! Basisschool Zilvermeeuw Blankenberge Blankenberge
School Vrije Basisschool - De Driehoek Bocholt
School Biotechnicum Bocholt
School GO! Basisschool De Brug Bocholt Bocholt
School Vrije Basisschool De Geluksvlinder Bocholt
School Vrije Lagere School - De Vlieger Bocholt
School Vrije Basisschool - De Boomhut Bocholt
Gemeente Bocholt Bocholt
School Gemeentelijke Basisschool - Jan Frans Willems Boechout
School Vrije Basisschool - Sint-Gabriëlcollege Boechout
School Gemeentelijke Lagere School Bonheiden
School GO! basisschool Klim Op Bonheiden
School Vrije Basisschool - Sinte-Maria Bonheiden
School Vrije Basisschool De Knipoog Bonheiden
School Vrije Basisschool De Knipoog Bonheiden
Gemeente Bonheiden Bonheiden
Sportclub JK Jolika Bonheiden
School GO! middenschool Den Brandt Boom Boom
School Vrije Basisschool - De Reuzenboom Boom
School Vrije Basisschool - De Kade Boom
School GO! Basisschool Park Boom
School GO! Basisschool De Hoeksteen Boom
Gemeente Boom Boom
Sportclub Korfbalclub Boomse Boom
School Vrije Basisschool De Wegwijzer Boortmeerbeek
School Vrije Basisschool - De Boomgaard Borgloon
School Vrije Lagere School - Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie Bornem Bornem
School GO! Basisschool De Linde Bornem
Gemeente Bornem Bornem
School Vrije Basisschool Sint-Jozefsinstituut Borsbeek
Gemeente Borsbeek Borsbeek
Gemeente Boutersem Boutersem
School Instituut Stella Matutina Brakel
School Vrije Basisschool - Lilare Brakel
Gemeente Brasschaat Brasschaat
Sportclub La Fidélité - Constantia vzw / FCM vzw Brasschaat
School Vrije Basisschool - Leonardus Brecht
School Vrije Basisschool 1 - Maria Middelares Brecht
School GO! Daltonschool in 't Groen Brecht
Gemeente Brecht Brecht
School Koninklijk Werk IBIS Bredene
School Vrije Lagere School (Centrum voor Kinderzorg en Gezinsondersteuning) Bredene
School Vrije Basisschool - De Dorpslinde Bredene
School Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs - De Boemerang Bree
School Vrije Basisschool De Kei Bree
School Vrije Basisschool - De Wissel Bree
School Vrije Basisschool - Don Bosco Gerdingen Bree
School Vrije Basisschool - De Vuurvogel Bree
Gemeente Bree Bree
School Vrije Basisschool Roezemoes Brugge
School Sint-Andreaslyceum Brugge
School Vrije Basisschool De Zonnetuin Brugge
School Atheneum Brugge Brugge
School Vrije Basisschool - Sint-Andreas - Brugge Brugge
School GO! technisch atheneum Brugge Brugge
School MAST Brugge Brugge
School GO! freinetschool De Boomhut Sint-Andries Brugge
School Vrije Basisschool - Sint-Lodewijkscollege - afd. Zandstraat Brugge
Gemeente Brugge Brugge
Sportclub Koninklijke Roeivereniging Brugge Brugge
School Vrije Basisschool - Sint-Ursula Brussel
School GO! basisschool De Kleurdoos Brussel Brussel
Sportclub Hoofdzetel Tennis en Padel Vlaanderen Brussel
Sportclub Miranda boxing academy Brussel
School Provinciale School voor buitengewoon Secundair Onderwijs - Richtpunt campus Buggenhout Buggenhout
School Gemeentelijke Basisschool Het Spoor Damme
School Gemeentelijke Basisschool Het Spoor Damme
Gemeente De Panne De Panne
School GO! Basisschool De Kleine Prins De Pinte De Pinte
School Gemeentelijke Basisschool De Pinte
School GO! Leefschool Klavertje 4 Nevele De Pinte
School Vrije Basisschool De Pinte De Pinte
School Vrije Basisschool Zevergem De Pinte
Gemeente De Pinte De Pinte
School GO! Leefschool Klavertje 4 Nevele Deinze
Gemeente Deinze Deinze
School Gemeentelijke Basisschool Iddergem "De Toverlelie" Denderleeuw
School Vrije Basisschool - 't Landuiterke Denderleeuw
School Vrije Basisschool - 't Landuiterke Denderleeuw
School Vrije Basisschool ORS Harduynschool Oudegem Dendermonde
School Vrije Basisschool ORS vzw Campus Appels Dendermonde
School Vrije Basisschool - Óscar Romerocollege Dendermonde
Sportclub D-MON Hockey  Dendermonde
Sportclub AC Denderland Dendermonde
School Gemeentelijke Basisschool De WegWijzer Dentergem
Gemeente Dentergem Dentergem
Sportclub Danzarté Dentergem
School Vrije Basisschool De Parel Destelbergen
School Vrije Basisschool Pius X Destelbergen
School Gemeentelijke Basisschool Destelbergen
School Gemeentelijke Basisschool Sportbasisschool Destelbergen
Gemeente Destelbergen Destelbergen
Sportclub TC Racso vzw Destelbergen
School Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - Sint-Gerardus Diepenbeek
School Vrije Basisschool Rooierheide Diepenbeek
School GO! Next methodeschool de Loep Diepenbeek
School Provinciale Middenschool Diepenbeek
School Gemeentelijke Basisschool Diepenbeek
Gemeente Diepenbeek Diepenbeek
School GO! technisch atheneum Diksmuide Diksmuide
School 't Saam Diksmuide
Gemeente Diksmuide Diksmuide
School Don Bosco-Instituut EG Dilbeek
School Vrije Basisschool - Sint Alena Dilbeek
School GO! basisschool Freinet Op Stelten Dilsen-Stokkem
Gemeente Dilsen-Stokkem Dilsen-Stokkem
Sportclub Volleybalclub Mavo Dilsen-Stokkem  Dilsen-Stokkem
School GO! Basisschool Kiliaan Duffel
School Vrije Lagere School - De Basis Duffel
Gemeente Duffel Duffel
School Vrije Basisschool - Olfa 't Plein Edegem
School GO! Basisschool 't Kofschip Edegem
School Vrije Basisschool - OLVE-Basisschool Edegem
School Gemeentelijke Basisschool - Andreas Vesalius Edegem
Gemeente Edegem Edegem
Sportclub R. Victory H.C. Edegem
School Onze-Lieve-Vrouw-ten-Doorn Eeklo
School Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - De Triangel Eeklo
School Vrije Lagere School - Potlodenschool Essen
Gemeente Essen Essen
School Vrije Basisschool De Schatkist - Ertvelde Evergem
School Einstein Atheneum, ASO Talen, Wetenschappen & Kunst Evergem
Gemeente Evergem Evergem
School Gemeentelijke Basisschool - De Knipoog Galmaarden
School Vrije Basisschool De Droomgaard Geel
School Buitengewoon secundair onderwijs Oosterlo Geel
School Vrije Basisschool De Regenboog Geel
School Vrije Basisschool - Sint-Hubertus Geel
School Vrije Basisschool - top@punt Geel
School Vrije Lagere school - Sint-Dimpna Geel
Gemeente Geel Geel
Gemeente Geetbets Geetbets
School Vrije Basisschool - Oud-Waterschei - 't schoolke Genk
School Vrije Lagere School Genk
School Vrije Basisschool - Mickey Mouse- De Sleutel Genk
School GO! Medisch Pedagogisch Instituut - Groeicampus Basis Genk
School Vrije Basisschool - Mater Dei Genk
School Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - Sint-Martinusschool Genk
School GO! Basisschool De Reinpad-Gelieren Genk Genk
School GO! Basisschool Europaschool Genk Genk
School Vrije Basisschool - Mickey Mouse- De Sleutel Genk
Gemeente Genk Genk
School Atheneum Wispelberg Gent
School Stedelijke Basisschool De Tovertuin Gent
School Stedelijke Basisschool - Klaverdries Gent
School Stedelijke Basisschool - De Brug Gent
School Vrije Basisschool-Sancta Maria Gent
Gemeente Gent Gent
Sportclub WWSV Gent
Sportclub Koninklijke Ganda Korfbalclub Gent
Sportclub Koninklijke Roeivereniging Sport Gent 1883 vzw Gent
Sportclub Gymfed Gent
Gemeente Geraardsbergen Geraardsbergen
School Gemeentelijke Basisschool Gistel
School GO! Basisschool De Klimop Gistel Gistel
School Gemeentelijke Basisschool - De Springplank Glabbeek
School Vrije Basisschool - De Duizendpoot Glabbeek
Gemeente Glabbeek Glabbeek
Gemeente Gooik Gooik
Gemeente Grobbendonk Grobbendonk
School Gemeentelijke Basisschool Halen
School Vrije Basisschool Wegwijs Halen
School GO! Basisschool De Leerboom Halle
School Vrije Lagere School - Sancta Maria Halle
School Vrije Basisschool Buurtschool De Winde Halle
School GO! Basisschool De Klim-Op Halle
School Vrije Basisschool HHC Kasteelstraat Halle
Gemeente Halle Halle
Gemeente Ham Ham
School GO! Sportbasisschool in beweging Hamme Hamme
School Vrije Basisschool - KOHa Zogge Hamme
School Vrije Basisschool - KOHa Sint-Anna Hamme
School Gemeentelijke Basisschool - De Dobbelsteen Hamme
School WICO - 039073 Hamont-Achel
Gemeente Hamont-Achel Hamont-Achel
School Vrije Basisschool De Vleugel Harelbeke
School Vrije Basisschool De Vleugel Harelbeke
School Vrije Basisschool - St.-Augustinus- Harelbeke
School Vrije Basisschool - De Wingerd Harelbeke
School Vrije Basisschool Maria Harelbeke
School Vrije Basisschool-Sint-Rita- Harelbeke
School Vrije Basisschool-Heilig Hart- Harelbeke
Gemeente Harelbeke Harelbeke
Sportclub Bavikhoofse Runners Harelbeke
School Freinetschool Keerpunt Hasselt
School Vrije Basisschool - De Hazelaar Hasselt
School Stedelijke Basisschool - Kuringen Hasselt
School Stedelijke Basisschool - Rapertingen Hasselt
School Vrije Basisschool - De Kameleon Hasselt
School GO! Next BuBaO De Schakelschool Hasselt
Gemeente Hasselt Hasselt
Sportclub Hasselt Stix Hasselt
School Gemeentelijke Basisschool Hechtel-Eksel
School GO! leefschool Pluishoek Heist-Op-Den-Berg
School GO! Basisschool 't Wensbos Heist-Op-Den-Berg
Gemeente Heist-Op-Den-Berg Heist-Op-Den-Berg
School Gemeentelijke Basisschool - De Regenboog Hemiksem
Sportclub Turnkring Willen Is Kunnen Hemiksem
School Vrije Basisschool - De Kraal Herent
School GO! Basisschool De Bijenkorf Herent
Sportclub Badminton Vlaanderen Herent
School GO! Basisschool Freinetschool De Vlindertuin Lille Herentals
Gemeente Herentals Herentals
Sportclub ACHL Herentals
School Gemeentelijke Basisschool - Klim-op Herenthout
Sportclub Blijf Jong vzw Herenthout
School Vrije Basisschool Herzele
Gemeente Herzele Herzele
School Vrije Basisschool Heusden-Zolder
School Vrije Basisschool - 't Molenholleke Heusden-Zolder
School Vrije Basisschool Bolderberg Heusden-Zolder
Gemeente Heusden-Zolder Heusden-Zolder
Sportclub Meylandt AC /looise AV Heusden-Zolder
Sportclub ruiterclub rodeberg Heuvelland
School Gemeentelijke Basisschool Hoegaarden
School Vrije Basisschool Wonderwijs KODB vzw Hoeselt
School Gemeentelijke Basisschool - Alt-Hoeselt Hoeselt
Gemeente Hoeselt Hoeselt
School Gemeentelijke Basisschool Het Anker Holsbeek
School Vrije basisschool Sleihage Hooglede
School Secundair Onderwijs Dominiek Savio (Buso) Hooglede
School Vrije Basisschool - De Mozaiek Hooglede
School Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - Dominiek Savio Hooglede
Gemeente Hooglede Hooglede
School Klein Seminarie Hoogstraten
School Inspirocollege Houthalen-Helchteren
Gemeente Houthalen-Helchteren Houthalen-Helchteren
School Gemeentelijke Basisschool Den Elzas Huldenberg
School Gemeentelijke Basisschool Den Elzas Huldenberg
School Gemeentelijke Basisschool - De Letterboom Huldenberg
School Vrije Basisschool - De Bolster Huldenberg
School Gemeentelijke Basisschool Spring in 't Veldeke Huldenberg
Gemeente Huldenberg Huldenberg
Sportclub Tc De rakket  Hulshout
School Vrije Basisschool - De Schatkist Ichtegem
School Gemeentelijke Basisschool 't Mozaïek Ichtegem
School Vrije Basisschool Eernegem - Bekegem Ichtegem
Gemeente Ichtegem Ichtegem
School Vrije Basisschool Boezinge-Zuidschote Ieper
Gemeente Ieper Ieper
Sportclub Westhoek Turncentrum Ieper
School Vrije Basisschool Prizma - De Wegwijzer Ingelmunster
School Vrije Basisschool Prizma - Onze-Lieve-Vrouw Ingelmunster
Gemeente Ingelmunster Ingelmunster
Sportclub Turnkring de Trampo's Ingelmunster Ingelmunster
School Vrije Basisschool Prizma - De Stadsparel Izegem
School Vrije Basisschool Prizma - Sint-Rafaël Izegem
School Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs Prizma - De Zonnebloem Izegem
Gemeente Izegem Izegem
Sportclub iSkate vzw Izegem
School Vrije Basisschool Heilig-Hart Jette Jette
Gemeente Kalmthout Kalmthout
School Vrije Basisschool De Putse Knipoog Kapellen
School Vrije Lagere School Zilverenhoek Maria Immaculata Kapellen
School Gemeentelijke Lagere School De Platanen Kapellen
School Vrije Basisschool Kapellen
Gemeente Kapellen Kapellen
Gemeente Kapelle-Op-Den-Bos Kapelle-Op-Den-Bos
School Vrije Basisschool - De Hei(r)akker Kaprijke
Gemeente Kaprijke Kaprijke
School Vrije Basisschool - De Parel Kasterlee
School GO! Basisschool De kleine wereld Kinrooi
Gemeente Kinrooi Kinrooi
School VBS De Driemaster Knokke-Heist
School Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs - De Vuurtoren Knokke-Heist
Sportclub Anemos Beachclub Knokke-Heist
School GO!Da Vinci Atheneum Koekelare Koekelare
Gemeente Koekelare Koekelare
School GO! atheneum Comenius Koekelberg
Gemeente Koekelberg Koekelberg
School Vrije Basisschool Koksijde
Sportclub Hockey Koksijde Koksijde
School Vrije Basisschool - Sint-Jozef Kontich
Gemeente Kontich Kontich
School Vrije Basisschool 't Ellebloempje Kortemark
Gemeente Kortemark Kortemark
School Vrije Basisschool Kortenaken
School Vrije Basisschool - De Zonnebloem Kortenaken
Gemeente Kortenaken Kortenaken
School GO! Basisschool Hertog Jan Kortenberg
School Gemeentelijke Basisschool - De Regenboog Kortenberg
School Gemeentelijke Basisschool - De Boemerang Kortenberg
Gemeente Kortenberg Kortenberg
School RHIZO 4 Kortrijk
School Vrije Basisschool - Sint-Amands Noord Kortrijk
School GO! Basisschool Het Open Groene Marke Kortrijk
Gemeente Kortrijk Kortrijk
Sportclub Aqua protect 3team Kortrijk
Gemeente Kruibeke Kruibeke
School Gemeentelijke Basisschool - De Weide Wereld Kruisem
Gemeente Kuurne Kuurne
School Vrije Basisschool - De Wijngaard Laakdal
School Vrije Basisschool - Meerlaar Laakdal
Gemeente Laakdal Laakdal
School Vrije Basisschool - Sint-Denijs Laarne
Gemeente Laarne Laarne
School GO! Basisschool Linc Parc Lanaken
Gemeente Lanaken Lanaken
School GO! basisschool Wonderwijs Neerwinden Landen
School GO! basisschool Wonderwijs Walshoutem Landen
Gemeente Landen Landen
Gemeente Langemark-Poelkapelle Langemark-Poelkapelle
School GO! Basisschool 't Konkelgoed Lebbeke
School Vrije Basisschool De Bellewij Lebbeke
School Vrije Basisschool Lebbeke B Lebbeke
Sportclub TC Hof Ter Burst Lebbeke
Sportclub Vlierzele Sportief Lede
School Vrije Basisschool - De Groeitoren Ledegem
School Vrije Basisschool Sint-Katrien Lendelede
Gemeente Lendelede Lendelede
School GO! Basisschool Spronk Lennik
School Vrije Basisschool - De Kleine Prins Lennik
School Vrije Basisschool SGI Lennik
School Gemeentelijke Basisschool - 't Rakkertje Lennik
School Vrije Basisschool SGI Lennik
School GO! Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs - Spronk Lennik
School Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs - Sint-Franciscus Lennik
Gemeente Lennik Lennik
School Vrije Basisschool - De Heppening Leopoldsburg
School Vrije Basisschool - De Heppening Leopoldsburg
School GO!Basisschool voor buitengewoon onderwijs - Woudlucht Leuven
School GO! Basisschool Matadi Leuven
School GO! middenschool 1 Leuven Leuven
School Stroom Leuven Leuven
School Vrije Basisschool Sint-Jansschool Leuven
School Vrije Basisschool - De Zonnebloem Leuven
School Vrije Lagere School - Blauwput De Mozaïek Leuven
School Vrije Kleuterschool Blauwput De Speelkriebel Leuven
School Pedagogische Humaniora - Heilig Hartinstituut Leuven
Gemeente Leuven Leuven
Sportclub Klimclub Hungaria vzw Leuven
School GO! Basisschool De Valke Lichtervelde
Gemeente Lichtervelde Lichtervelde
School Vrije Basisschool - Sint-Ursula-Lisp Lier
School Vrije Basisschool Lier
School Vrije Basisschool - Het Spoor Lier
Gemeente Lier Lier
Sportclub R Herakles HC Lier
Gemeente Lierde Lierde
School Vrije Basisschool Beke Lievegem
School Gemeentelijke Basisschool Lievegem Lievegem
Sportclub Top Gear Lievegem
Sportclub Zovoc Lievegem Lievegem
Sportclub Hoetsel Stables Lievegem
Sportclub Argos volley waarschoot Lievegem
School Gemeentelijke Basisschool - Het Trapleerke Lille
School Vrije Basisschool - Mater Christi Lint
School GO! basisschool De Wilg Lint
School GO! Basisschool - De Lintwijzer Lint
Gemeente Lint Lint
School Gemeentelijke Basisschool Lochristi
Gemeente Lochristi Lochristi
School GO! Basisschool De Tovertuin Lokeren
Gemeente Lokeren Lokeren
Sportclub Climbing Team De Dam Lokeren
School GO! basisschool XCL Wegwijs Lommel
School Vrije Basisschool - De Klimtoren Lommel
School Vrije Lagere School - De Speling Lommel
School Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - Eymardschool Lommel
School Vrije Basisschool Den Heuvel Lommel
School Vrije Basisschool - Lommel-West Lommel
School GO! basisschool XCL Stapsgewijs Lommel
School Vrije Basisschool BaLu Lommel
Gemeente Lommel Lommel
School Vrije Basisschool - De Linde Lubbeek
School Gemeentelijke Basisschool - De Stip Linden Lubbeek
School Gemeentelijke Basisschool - De Stip Lubbeek
School Gemeentelijke Basisschool school 3212 Lubbeek
School Vrije Basisschool Sint-Martinusschool Lubbeek
Gemeente Lubbeek Lubbeek
School Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs - De Blinker Lummen
School Vrije Basisschool - Domino Genenbos Lummen
School Vrije Lagere School - De Wegwijzer Lummen
School Gemeentelijke Lagere School - De Zonnebloem Lummen
Gemeente Lummen Lummen
School GO! Basisschool De Springplank Maaseik
Gemeente Maaseik Maaseik
Sportclub Tong-il Neeroeteren Maaseik
School GO! Basisschool Kameleon Maasmechelen Maasmechelen
School GO! Basisschool De Kn@ppe Ontdekker Maasmechelen Maasmechelen
School Vrije Basisschool - De Papaver Maldegem
School GO! Basisschool De Kruipuit Maldegem
School GO! Basisschool De Driesprong Maldegem Maldegem
Gemeente Maldegem Maldegem
School Vrije Lagere School - Immaculata Malle
Sportclub Volleybalclub WOVo Malle Malle
School Vrije Basisschool - Scheppers Mechelen
School Vrije Basisschool - Sint-Jozef Coloma Mechelen
School Sint-Romboutscollege Mechelen
School GO! Basisschool Maurits Sabbe Mechelen
School Vrije Basisschool voor Buitengewoon Basisonderwijs - De Sprankel Mechelen
School Vrije Basisschool - Sint-Romboutscollege Mechelen
School Vrije Basisschool - OLV van De Ham Mechelen
School Vrije Basisschool - De Wondertuin Mechelen
School GO! Busleyden Atheneum De Beemden Mechelen
School Vrije Gesubsidieerde School Buitengewoon Secundair Onderwijs Sint-Janshof Mechelen
Gemeente Mechelen Mechelen
Sportclub Moedig en Vrij Mechelen Mechelen
School Gemeentelijke Basisschool - De Duizendpoot Meerhout
School Gemeentelijke Basisschool - De Duizendpoot Meerhout
Gemeente Meise Meise
Sportclub Jumping Team Ster Hippique  Meise
School Vrije Gemengde Lagere School Melle
School Gemeentelijke Basisschool De Parkschool Melle
School Vrije Basisschool - Sint-Vincentiusschool Melle
Gemeente Melle Melle
School GO! Futura - Basisschool Menen Menen
School Sint-Aloysiuscollege Menen
School GO! Futura - Secundair onderwijs 1ste graad Menen
School GO! Futura - Secundair onderwijs 2de en 3de graad Menen
School Technisch Instituut Sint-Lucas Menen
Gemeente Menen Menen
School Sint-Donatus Secundair Campus Dendermondestraat Merchtem
School Vrije Basisschool - Sint Michielsschool Merelbeke
Gemeente Merelbeke Merelbeke
Sportclub STAX AC Merelbeke
Gemeente Antwerpen - Merksem Merksem
School Vrije Basisschool - Marialoopschool Meulebeke
Gemeente Meulebeke Meulebeke
School Vrije Basisschool Sint-Jozef Middelkerke
School Vrije Basisschool Middelkerke
Gemeente Middelkerke Middelkerke
Sportclub Sirene Middelkerke Middelkerke
Sportclub Westgolf Middelkerke
School GO! middenschool De Moerbei Moerbeke-Waas Moerbeke
School GO! Basisschool De Spoorzoeker Mol
Gemeente Mol Mol
School Gemeentelijke Basisschool Klavertje Vier Moorslede
Sportclub De Slypshoeve Moorslede
School Vrije Basisschool - Klimboom Mortsel
School Gemeentelijke Basisschool - Jenaplanschool Lieven Gevaert Mortsel
Gemeente Mortsel Mortsel
School Gemeentelijke Basisschool - De Pagaaier Nieuwpoort
Gemeente Nieuwpoort Nieuwpoort
Sportclub Tc Issera Nieuwpoort
Sportclub Vlaamse Yachthaven Nieuwpoort Nieuwpoort
School Vrije Basisschool Sint-Calasanz Nijlen
School Vrije Basisschool - Kinderpad Nijlen
Gemeente Nijlen Nijlen
School Stedelijke Basisschool Denderwindeke Ninove
School Stedelijke Basisschool Appelterre Ninove
School Stedelijke Basisschool - Nederhasselt-Voorde Ninove
Gemeente Ninove Ninove
School Gemeentelijke Basisschool - De Kriebel Olen
School Gemeentelijke Basisschool - De Kleine Wijzer Olen
Sportclub Judoclub Oevel Olen
School GO! basisschool De Puzzel Oostende
School GO! basisschool De Puzzel Oostende
School Vrije Lagere School - Westdiep Oostende
School GO! Basisschool de morootjes Oostende
School GO! Atheneum Oostende Oostende
School Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - Heilig Hartschool Oostende
Gemeente Oostende Oostende
Sportclub Eclair HC Oostende
Gemeente Oostkamp Oostkamp
Sportclub VZW Apegem Sportief Oostkamp
Sportclub BC De Valkaart Oostkamp
Sportclub FLAC kern Oostkamp Oostkamp
Gemeente Oudenaarde Oudenaarde
School GO! Basisschool Arnoldus Oudenburg Oudenburg
School Vrije Basisschool De Tandem Oudenburg
School Vrije basisschool - H.Familie Oudenburg
School Vrije basisschool - H.Familie Oudenburg
Gemeente Oudenburg Oudenburg
Sportclub Vlaamse Hockey Liga Oudergem
School Gemeentelijke Basisschool De Lijsterboom Oud-Heverlee
School Gemeentelijke Basisschool De Hazensprong Oud-Heverlee
School Vrije Basisschool De Wijzer A Oud-Heverlee
School Vrije Basisschool Oud-Heverlee
Gemeente Oud-Heverlee Oud-Heverlee
School Vrije Lagere School - Sint-Lambertus Oudsbergen
School Vrije Basisschool - Floor en Tijn Oudsbergen
School Vrije Basisschool - De Zandloper Oudsbergen
School Vrije Basisschool - Reuzepas Oud-Turnhout
School Vrije Basisschool Sint-Jozef Overijse
Gemeente Overijse Overijse
School Vrije Basisschool De mAgneet Peer
Gemeente Peer Peer
School Vrije Lagere School - De Linde Pelt
School Vrije Basisschool - Helibel Lille Pelt
School Vrije Basisschool - Boseind Pelt
School Vrije Basisschool - Helibel Herent Pelt
School Vrije Basisschool - Jaak Tassetschool Pelt
Gemeente Pelt Pelt
Sportclub Neerpeltse Watersport Club Pelt
Gemeente Pittem Pittem
School GO! Basisschool De Ster Poperinge
School Vrije Basisschool Poperinge
School Vrije Basisschool Sint-Benedictus Poperinge
School Vrije Basisschool De Zonnewijzer Poperinge
Gemeente Poperinge Poperinge
School Vrije Lagere School - Twinkelveld Puurs-Sint-Amands
Sportclub Verto Puurs-Sint-Amands
Gemeente Ranst Ranst
Sportclub ZSC Broechem Ranst
Sportclub Lrv bevel Ranst
School Gemeentelijke Basisschool - De Kleine Wereld Ravels
School Vrije Basisschool - De Negensprong Ravels
Gemeente Ravels Ravels
School Vrije Basisschool Den Dries-Trudo Riemst
School Vrije Basisschool Den Dries-Trudo Riemst
School Gemeentelijke Basisschool - De Klinker Riemst
School Vrije Basisschool Riemst
School Vrije Basisschool Den Dries-Trudo-Jekerdal Riemst
Gemeente Riemst Riemst
School Gemeentelijke Lagere School - De Wegwijzer Rijkevorsel
Gemeente Rijkevorsel Rijkevorsel
School GO! athena-campus Drie Hofste den 2de/3de graad Kortrijk Roeselare
School Buitengewoon secundair onderwijs Onze Jeugd Roeselare
Gemeente Roeselare Roeselare
Sportclub Hockeyclub Roeselare Rangers Roeselare
School GO! Basisschool Dr. O. Decroly avec sect. fr. Ronse Ronse
School Vrije Basisschool Roosdaal
Gemeente Roosdaal Roosdaal
School Gemeentelijke Basisschool - Het Nest Rotselaar
School Gemeentelijke Basisschool Rotselaar
Gemeente Rotselaar Rotselaar
Gemeente Rumst Rumst
School Stedelijke Basisschool - Zichem-Keiberg-Scherpenheuvel Scherpenheuvel-Zichem
School Stedelijke Basisschool - Zichem-Keiberg-Scherpenheuvel Scherpenheuvel-Zichem
School Stedelijke Basisschool 't Steltje Scherpenheuvel-Zichem
School Vrije Basisschool Ons Wereldje Scherpenheuvel-Zichem
School Vrije Basisschool - De Vlindertuin Scherpenheuvel-Zichem
Gemeente Schilde Schilde
School Sint-Cordula Instituut Schoten
Gemeente Schoten Schoten
School Gemeentelijke Basisschool - het kompas Sint-Gillis-Waas
School GO! Basisschool De Bron De Klinge Sint-Gillis-Waas
School GO! Basisschool De Zonnewijzer Sint-Gillis-Waas
School Gemeentelijke Lagere School Sint-Gillis-Waas
School Gemeentelijke Lagere School Sint-Gillis-Waas
Gemeente Sint-Gillis-Waas Sint-Gillis-Waas
School De Met Sint-Katelijne-Waver
School Vrije Basisschool - WAVO Sint-Katelijne-Waver
Sportclub KFC Katelijne Sint-Katelijne-Waver
School Gemeentelijke Basisschool De Regenboog Sint-Laureins
School Gemeentelijke Basisschool De Regenboog Sint-Laureins
School Vrije Basisschool - Sint-Lievensinstituut Sint-Lievens-Houtem
School Vrije Basisschool Simonnet Sint-Martens-Latem
School Vrije Lagere School-H.Familie Sint-Niklaas
School Vrije Lagere School Sint-Niklaas
School Gemeentelijke Basisschool - Gavertje Vier Sint-Niklaas
Gemeente Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Sportclub Turnkring Kracht en Geduld Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Sportclub Atletiek Club Waasland (ACW) Sint-Niklaas
School Vrije Basisschool - Don Bosco Sint-Pieters-Leeuw
School GO! Basisschool De Groene Parel Sint-Pieters-Leeuw
School Vrije Basisschool - Ave-Mariabasisschool Sint-Pieters-Leeuw
Gemeente Sint-Pieters-Leeuw Sint-Pieters-Leeuw
Sportclub Brussels warriors cricket club Sint-Pieters-Leeuw
School GO! Basisschool Momentum Sint-Truiden
School GO! Methodeschool het Kompas Sint-Truiden Sint-Truiden
School Vrije Basisschool - Klim-Op Sint-Truiden
School Vrije Basisschool - Klim-Op Sint-Truiden
School GO! Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - De Bloesem Sint-Truiden Sint-Truiden
Sportclub Deathrow  Sint-Truiden
School Gemeentelijke Lagere School - OKIDO Staden
School Vrije Basisschool Oostnieuwkerke Staden
School Vrije Basisschool De Brug Staden
Gemeente Staden Staden
School Gemeentelijke Basisschool - Reynaerdijn Stekene
School Broederscholen Hiëronymus 2 Stekene
School GO! Basisschool De Molenberg Stekene
Gemeente Stekene Stekene
Sportclub Manege ruitershoeve Stekene
School Vrije Basisschool Heilig Hart Temse
Gemeente Temse Temse
Sportclub Ski-en Bootclub << De Durme >> vzw Temse
School Vrije Basisschool - De Brug Ternat
School GO! Basisschool Horizon Ternat
Gemeente Ternat Ternat
Sportclub Sportstal Vanderhasselt  Ternat
Sportclub FC Dames Ternat Ternat
Sportclub Gymclub Ternat Ternat
School Vrije Basisschool - Sint-Annaschool Tervuren
School Gemeentelijke Basisschool - Tervuren Tervuren
Gemeente Tervuren Tervuren
Sportclub Blue Lions Hockey & Tennis Club Tervuren Tervuren
Sportclub Kvv Thes sport Tessenderlo
Gemeente Tielt Tielt
Sportclub Kmove vzw Tielt-Winge
School Vrije Basisschool Vroenhof Tienen
School GO! Basisschool De Uilenboom Tienen Tienen
School Provinciale Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs - De Sterretjes Tienen
Sportclub Zwemles Tienen VZW Tienen
Sportclub all inline  Tienen
School Gemeentelijke Basisschool - De Basiz Tongeren
School Gemeentelijke Basisschool - De Boomhut Tongeren
School GO! Basisschool Freinetschool De Mijlpaal Tongeren
School Vrije Basisschool Picpussen Tongeren
School Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs - Klimopschool Tongeren
School GO! lagere school voor buitengewoon onderwijs - De Zonnestraal Tongeren Tongeren
School Vrije Basisschool - Jeugdland Tongeren
School Vrije Basisschool - Jeugdland Tongeren
Gemeente Tongeren Tongeren
Gemeente Torhout Torhout
Sportclub Torhout Lions Torhout
Sportclub OCR Houtland VZW Torhout
Sportclub Taxan[TRIA] Turnhout
School Vrije Basisschool -Nieuwstad - Bulskamp Veurne
School Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs - 't Brugje Veurne
Gemeente Veurne Veurne
Sportclub Judoclub Veurne Veurne
School Stedelijke Basisschool - De Groene Planeet Vilvoorde
Gemeente Vilvoorde Vilvoorde
Sportclub Infinity vilvoorde  Vilvoorde
School Gemeentelijke Basisschool - Heieinde Vosselaar
School GO! Openluchtschool 't Zwaluwnest Wachtebeke
School Stedelijke Basisschool Waregem
School Vrije Basisschool - Duizend+Poot Waregem
School Vrije Basisschool Beveren-Leie Waregem
School Vrije Basisschool Desselgem Waregem
School Vrije Basisschool - Keukeldam-Sint-Petrus Waregem
School Vrije Basisschool - Keukeldam-Sint-Petrus Waregem
School Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs - Zonneburcht Waregem
School Vrije Basisschool Biest-Jager Waregem
School Vrije Basisschool Gaverke-College Waregem
School Vrije Basisschool Gaverke-College Waregem
School Vrije Basisschool Nieuwenhove Waregem
Gemeente Waregem Waregem
Sportclub Constantia Waregem
School GO! Next Basisschool De Eik Wellen
Sportclub Flac kern Athleoo Wervik Wervik
School Gemeentelijke Basisschool - Voortkapel Westerlo
School Gemeentelijke Basisschool - Oevel - Het Lo Westerlo
School Vrije Basisschool - Het Rietje Westerlo
School Gemeentelijke Basisschool - De Klimboom Heultje Westerlo
Gemeente Westerlo Westerlo
Gemeente Wetteren Wetteren
Gemeente Wevelgem Wevelgem
Sportclub Lentriac  Wevelgem
Sportclub Wikings Kortrijk Wevelgem
Sportclub Joggingclub Wevelgem Wevelgem
Gemeente Wezembeek-Oppem Wezembeek-Oppem
Sportclub Roeiteam Scheldeland vzw  Wichelen
School Vrije Basisschool - Het Vlinderbos Wielsbeke
Gemeente Wijnegem Wijnegem
Sportclub TRT Hazewinkel Willebroek
School Vrije basisschool Sint-Elooi Wingene
Sportclub Vzw Wingene for Cycling Wingene
School Gemeentelijke Basisschool - 't Kroontje Zandhoven
School Vrije Basisschool - Klaproos Zandhoven
School Vrije Basisschool - Klavertje 4-sel Zandhoven
School Vrije Basisschool Impuls Zandhoven
School Gemeentelijke Basisschool Zandhoven
School GO! Basisschool Leefschool 't Zandhofje Zandhoven
Gemeente Zandhoven Zandhoven
Gemeente Zaventem Zaventem
Sportclub Swimming Club Zaventem vzw Zaventem
School Vrije Basisschool Sint-Maartensschool Loppem Zedelgem
School GO! basisschool De Glimlach Zedelgem Zedelgem
Sportclub TeleVoIP Zedelgem Lions Zedelgem
School Gemeentelijke Basisschool De Krekel Zelzate
School GO! basisschool Erasmus Zelzate
School Vrije Basisschool Zelzate
School Vrije Basisschool Sint-Laurens Zelzate-West Zelzate
Gemeente Zelzate Zelzate
School Gemeentelijke Basisschool - De Waterleest Zemst
School GO! Basisschool Ter Berken Zemst
School GO! Basisschool Wonderwijs Zemst
Gemeente Zemst Zemst
Gemeente Zoersel Zoersel
School Vrije Basisschool - De Lettermolen Zonhoven
School Vrije Basisschool - De Biesweide Zonnebeke
Gemeente Zonnebeke Zonnebeke
School GO! atheneum Herzele Zottegem
School Vrije Basisschool - Sint Barbaracollege Zottegem
School Vrije Basisschool - Sint Barbaracollege Zottegem
School Vrije Basisschool Grotenberge Zottegem
School Stedelijke Basisschool De Smidse Zottegem
School Stedelijke Basisschool De Kleine Planeet Zottegem
Gemeente Zottegem Zottegem
Gemeente Zoutleeuw Zoutleeuw
School Vrije Basisschool - H.Hart Zuienkerke
Sportclub Manege De Vagevuurhoeve Zuienkerke
School Vrije Basisschool - Munkzwalm VZW Zwalm
School Vrije Basisschool - Munkzwalm VZW Zwalm
School Vrije Basisschool Zwevegem
Sportclub Sportievak Zwevegem
Gemeente Zwijndrecht Zwijndrecht
Sportclub BBC 2070 Zwijndrecht  Zwijndrecht
Sportclub Klim-en bergsportfederatie Zwijndrecht